2

@Kessie prawda, gdybym Cie nie znokautowal w pierwszej sekundzie, to kto wie jakby sie to dalej potoczylo

6

Nie bije @Kessie 'go dopóki West Ham nie przegra jednego meczu z rzędu

8

@Kgorecki2500 ryż z frytkami

0

Ale jaja hahaha xD

0

Ostatnie kilka skokow - skoczek myśli, ze robi atak po medal, a nastepny szybko mu to wybija z glowy xD

0

@zgiru
Ja mam z obecnego sezonu ze zlotym logiem premier league na rekawku za wygranie ligi. Mega
Ta na przyszly mi jakos nie siada

1

@WiecekFCB
Chodzi o to, ze jak widac dostaje szanse czego u was nie doświadczył.

Wiec zrozumialy ruch.
Nie dosc, ze hajs wiekszy, to i wieksza szansa na rozwoj na ti wychodzi

9

A juz ktos ostatnio tutaj wydal wyrok, ze Dro odsuniety od pierwszego skladu PSG i koniec marzen o grze dla pierwszej druzyny xD


10

Niemiecki Neymar @Comentateiro

2

@sebasarna jeszcze 60min sie naciesz klejnotami i naganiaczem

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16524268#comment-16524281

1

No ciezko wygrac mecz jak w gwiazdach jest zapisane, ze Arsenal nie wygra mistrzostwa wiec City dzis musialo zdobyc 3 pkt

0

@Eklerek nie mowilem tylko o wolnych

1

@Eklerek znowu strzal zycia co.
i tak co kilka kolejek

o tym wlasnie mowilem

6

Szoboszlai top1 zawodnik Premier League tego sezonu.
Klasa swiatowa i obskoczy jak trzeba obrone jak i pomoc

3

Ciezki mecz, ale poki co cenny 1 punkt w walce o lige europy zdobyty na trudnym terenie.

0

@Guess
Pierwsze lozko na lewym skrzydle szpitalnym

1

@Fantastyczny Chłopiec
Najwyzej napuscisz go na konduktora

1

@arasz1819 @Giwera
A mi sie przypomnial po tym filmie
Gaizka Mendieta

4

Mistrzostwa Swiata 2002 w pigułce.
Wszystkie bramki turnieju


30

@Eklerek

Tymczasem @draxidox biegajacy po wybiegu dla psów

0

@Czyhrynski
Dostosowali murawe pod zespol przyjezdnych.

1

@mekston
Sam na siebie bata kreci? Xd

10

@sebasarna

Ok trzymamy za slowo.
Screen zrobiony

1

Cos pięknego


2

@Popitek12
Ta, wlaczasz im myslenie.

Predzej uwierze w to, ze @Kessie nie ukradnie napotkanego roweru

0

@gumaz
Po co mnie oznaczasz teraz przez Ciebie Oski ma kupcie w majtach

0

@Popitek12
Podjade

0

@Popitek12 ZApraszam na Orlen.
Teraz to przegiales pałke

9

Nie, Ja tylko po sklepaniu maski @Kessie 'mu i @Luciano99


1

@LeoMessiiBarcaPepa

RKO mu robie gdy ten na mnie skacze.

Tak jak Randy Orton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?