3

@gumaz
To bys mial wtedy nie tylko nick na klacie

0

Komentarz usunięty

4

@mekston to tez juz dzisiaj bylo sluchane

8

Ale hicior mi się odpalil w samochodzie.
Polowa mlodziezy tutaj pewnie nawet nie zna tej piosenki


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Prorokk
To byl krotki przekaz do hejterów jego sylwetki


xD
@Luciano99 @Kessie patrzcie jaki bykol


9

@adi7adi8 brawo, tak trzymaj i rob swoje Adi


2

@Kessie
Ja zaraz wsiadam do mojej Czerwonej Toyoty, odpalam to i jade na orlen.

Chyba nie bedzie co z Ciebie dzisiaj zbierac



@blakkudium

1

@Azi
6 to ta co Letty sie okazalo, ze jednak zyje

3

@Azi
Na 6tce sie Jeszce dobrze bawilem.
Pozniej juz odpuscilem

7

2

@marcin62 @PatrychoO najbardziej bawi jak jego widownia go broni ze hurdur on ma tarczyce, jest chory.

Ta, a co chwile ta jego baba zapier**la mu po mcdonalda i podstawia pod ryj gdy ten siedzi przed PC i tak od lat.

Ale wiadomo - tarczyca xD

1

1

@marcin62
Tylko on sam wyglada obecnie jak lesbijka przed 40tką wiec takie prowokacje to wiesz xD

2

@FcPortoFan1999 do Ciebie natomiast z wygladu

7

@Jakchcesz
60kg to ma chyba ta jego plama na mordzie xD

5

Zawsze bawi, ze on najwiecej mial do powiedzenia na temat wyglądu kobiet xD


2

@Kessie
Myslalem, ze on tam ma malpe w kapturze i ze to Ty niby jestes

2

@Jakchcesz
Przesrane

1

@takisobiektos
Chlopak sobie zarobi + zycie w Rzymie.

Juz wygrał

5

@SkN
To akurat w trosce o kibiców.
Im mniej widza co sie dzieje na boisku tym lepiej dla nich

3

@Kessie
Widac, ze Julka dwie lewe rece do gotowania nawet klasyki nie zna

4

@Popitek12 co ona twojego firmowego dania 500ml oliwy + makaron nie zna?


2

@PatrychoO
Tak to juz jest z bordowymi trykotami xD

2

@reloaded
Zakonnica

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@BojanKriKicz
Mnie nie oszukasz

0

@AmigoBlancos
Ale jaka ocena na koniec kariery jak ja poruszylem konkretny temat.
No to kiedy ich porownac skoro oni mlode wilki meczą sie z Djokovicem, ktoremu blizej do emerytury niz kiedykolwiek

5

Wytlumaczcie mi jedno bo czasami czytam tutaj czy Sinner i Alcaraz by byli realnym zagrozeniem dla Trojki Goatow Djoko, Nadala i Federera.
Duzo osob uwaza, ze tak.

Tylko jak to traktowac powaznie skoro Sinner bedacy w sile wieku zbiera oklep od Dziadka Djokovica?

Nie sledze jakos mega tenisa, ale to sensu nie ma?
Wyprowadzcie mnie z bledu

1

@BojanKriKicz
No trzymaj sie.
Nie Bedziemy tesknic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?