Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@gumaz
To bys mial wtedy nie tylko nick na klacie
0
Komentarz usunięty
4
@mekston to tez juz dzisiaj bylo sluchane
8
Ale hicior mi się odpalil w samochodzie.
Polowa mlodziezy tutaj pewnie nawet nie zna tej piosenki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Prorokk
To byl krotki przekaz do hejterów jego sylwetki
xD
@Luciano99 @Kessie patrzcie jaki bykol
9
@adi7adi8 brawo, tak trzymaj i rob swoje Adi
2
@Kessie
Ja zaraz wsiadam do mojej Czerwonej Toyoty, odpalam to i jade na orlen.
Chyba nie bedzie co z Ciebie dzisiaj zbierac
@blakkudium
1
@Azi
6 to ta co Letty sie okazalo, ze jednak zyje
3
@Azi
Na 6tce sie Jeszce dobrze bawilem.
Pozniej juz odpuscilem
7
@Toretto ride or die, remember?
https://zapodaj.net/images/f3951dad257c2.jpg
2
@marcin62 @PatrychoO najbardziej bawi jak jego widownia go broni ze hurdur on ma tarczyce, jest chory.
Ta, a co chwile ta jego baba zapier**la mu po mcdonalda i podstawia pod ryj gdy ten siedzi przed PC i tak od lat.
Ale wiadomo - tarczyca xD
1
@PatrychoO
Jaka plama?
https://zapodaj.net/images/cd6344498ea94.jpg
1
@marcin62
Tylko on sam wyglada obecnie jak lesbijka przed 40tką wiec takie prowokacje to wiesz xD
2
@FcPortoFan1999 do Ciebie natomiast z wygladu
7
@Jakchcesz
60kg to ma chyba ta jego plama na mordzie xD
5
Zawsze bawi, ze on najwiecej mial do powiedzenia na temat wyglądu kobiet xD
2
@Kessie
Myslalem, ze on tam ma malpe w kapturze i ze to Ty niby jestes
2
@Jakchcesz
Przesrane
1
@takisobiektos
Chlopak sobie zarobi + zycie w Rzymie.
Juz wygrał
5
@SkN
To akurat w trosce o kibiców.
Im mniej widza co sie dzieje na boisku tym lepiej dla nich
3
@Kessie
Widac, ze Julka dwie lewe rece do gotowania nawet klasyki nie zna
4
@Popitek12 co ona twojego firmowego dania 500ml oliwy + makaron nie zna?
2
@PatrychoO
Tak to juz jest z bordowymi trykotami xD
2
@reloaded
Zakonnica
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@BojanKriKicz
Mnie nie oszukasz
0
@AmigoBlancos
Ale jaka ocena na koniec kariery jak ja poruszylem konkretny temat.
No to kiedy ich porownac skoro oni mlode wilki meczą sie z Djokovicem, ktoremu blizej do emerytury niz kiedykolwiek
5
Wytlumaczcie mi jedno bo czasami czytam tutaj czy Sinner i Alcaraz by byli realnym zagrozeniem dla Trojki Goatow Djoko, Nadala i Federera.
Duzo osob uwaza, ze tak.
Tylko jak to traktowac powaznie skoro Sinner bedacy w sile wieku zbiera oklep od Dziadka Djokovica?
Nie sledze jakos mega tenisa, ale to sensu nie ma?
Wyprowadzcie mnie z bledu
1
@BojanKriKicz
No trzymaj sie.
Nie Bedziemy tesknic