Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@heniusss
Pedri moj ulubiony zawodnik FC BARCELONA
@Kessie @Luciano99 @blakkudium @tomek8756
3
@blakkudium
tak, juz ja go naucze jak tego uzywać poprawnie
14
@Kessie @July_6_BcN
Patrzcie co wujek @Frimpong kupił waszemu bombelkowi.
Mlody Jaki zadowolony :3
https://zapodaj.net/images/8a2196adf2cf9.jpg
4
Pa co mi sie wyświetliło @Kessie
Ładnie tam było posmarowane, że tego nie odgwizdał jeszcze przy wyniku stykowym
10
@gumaz
W afryce mają kasy jak lodu
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@Kessie
Sam wysyłałeś
https://x.com/i/status/2015838106407010632
8
@Kessie
Okej
8
Marsjanki Marsjanki
3
@Arden
35mln to jak za darmo za takiego grajka
3
@Chimera
Tak
3
Jaki telefon do 4000zł polecacie?
0
Komentarz usunięty
0
@Gall
Przetłumacz chłopczykowi ten przydomek "przegrancow" bo Ci posta zaherbował w Ciemno xD
Edit.
No i usunął, koniec zabawy.
1
@gumaz łzy rozpaczy
1
Komentarz usunięty
0
@takisobiektos
Tyle masz chlopaczku właśnie do powiedzenia w temacie.
Podsumowałeś sie właśnie.
9
@takisobiektos
A gdzie Artete zaprowadził?
Bo póki co to uja wygrał przez 7 lat z gigantyczna kasa do użytku, a jego firmowym znakiem jest cyrk na kółkach w okolicach linii bramkowej xD
Co ty będziesz Wengerowi umniejszać xD
15
@MichalZZZ
To już zależy od kręgosłupa drużyny tj sędziego głównego oraz ekipy na var
1
@Zoker
Nie, ja jestem team slone przekąski.
Raz na jakiś czas zjem Kinder bueno albo Kinder ccuntry
2
@AmigoBlancos
Jednak ja preferuje Fifa online ✅️ oraz ping pong online ✅️
2
@sebasarna
54 dni i 3 godziny.
Głupie pytanie.
Każdy przechodzi to inaczej.
16
@Kitek1640
Nie wiem, ale po tej informacji ciężko mi będzie wrócić do moich dzisiejszych obowiązków w pracy
1
@Eto'o9 R10
przegiolem co
odpisz
8
@Eto'o9 R10
Nie, reszte kibiców Realu Madryt rowniez denerwuje
1
@Kessie
To, ze Cie w niej zamknalem, to jeszcze nie oznacza, ze jest twoja
2
@Czajka90
Nie wiem
0
@Czajka90
Grunt, ze Arsenal wrocil na właściwe tory xD
0
@heniusss
Ja po prostu lubię trash talk, a tam niżej wielce płacz bo po wywaleniu się w walce o majstra ktoś miał czelność pomieszkiwać z ekipy Artety xD
Jak tak można
1
@Gibbon_FCB
Jest mi po prostu wstyd za moje zachowanie.
Podłe i dziecinne
1
@heniusss
E tam pucharów nam nie brakuje.
Mamy ich najwięcej :)
Zresztą można było w tamtym czasie zdobywać inne wartościowe - NP te za Ligę mistrzów.
Wiecie wgl jak on wygląda? :D