8

@heniusss
Pedri moj ulubiony zawodnik FC BARCELONA

@Kessie @Luciano99 @blakkudium @tomek8756

3

@blakkudium
tak, juz ja go naucze jak tego uzywać poprawnie

14

@Kessie @July_6_BcN

Patrzcie co wujek @Frimpong kupił waszemu bombelkowi.
Mlody Jaki zadowolony :3

https://zapodaj.net/images/8a2196adf2cf9.jpg

4

Pa co mi sie wyświetliło @Kessie

Ładnie tam było posmarowane, że tego nie odgwizdał jeszcze przy wyniku stykowym


10

@gumaz
W afryce mają kasy jak lodu


( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

8

@Kessie
Okej


8

Marsjanki Marsjanki


3

@Arden
35mln to jak za darmo za takiego grajka

3

@Chimera
Tak

3

Jaki telefon do 4000zł polecacie?

0

Komentarz usunięty

0

@Gall
Przetłumacz chłopczykowi ten przydomek "przegrancow" bo Ci posta zaherbował w Ciemno xD

Edit.
No i usunął, koniec zabawy.

1

@gumaz łzy rozpaczy

1

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos
Tyle masz chlopaczku właśnie do powiedzenia w temacie.

Podsumowałeś sie właśnie.

9

@takisobiektos
A gdzie Artete zaprowadził?
Bo póki co to uja wygrał przez 7 lat z gigantyczna kasa do użytku, a jego firmowym znakiem jest cyrk na kółkach w okolicach linii bramkowej xD

Co ty będziesz Wengerowi umniejszać xD

15

@MichalZZZ
To już zależy od kręgosłupa drużyny tj sędziego głównego oraz ekipy na var

1

@Zoker

Nie, ja jestem team slone przekąski.

Raz na jakiś czas zjem Kinder bueno albo Kinder ccuntry

2

@AmigoBlancos

Jednak ja preferuje Fifa online ✅️ oraz ping pong online ✅️

2

@sebasarna
54 dni i 3 godziny.

Głupie pytanie.
Każdy przechodzi to inaczej.

16

@Kitek1640

Nie wiem, ale po tej informacji ciężko mi będzie wrócić do moich dzisiejszych obowiązków w pracy

1

@Eto'o9 R10
przegiolem co
odpisz

8

@Eto'o9 R10
Nie, reszte kibiców Realu Madryt rowniez denerwuje

1

@Kessie
To, ze Cie w niej zamknalem, to jeszcze nie oznacza, ze jest twoja

2

@Czajka90

Nie wiem

0

@Czajka90
Grunt, ze Arsenal wrocil na właściwe tory xD

0

@heniusss

Ja po prostu lubię trash talk, a tam niżej wielce płacz bo po wywaleniu się w walce o majstra ktoś miał czelność pomieszkiwać z ekipy Artety xD


Jak tak można

1

@Gibbon_FCB

Jest mi po prostu wstyd za moje zachowanie.
Podłe i dziecinne

1

@heniusss

E tam pucharów nam nie brakuje.
Mamy ich najwięcej :)

Zresztą można było w tamtym czasie zdobywać inne wartościowe - NP te za Ligę mistrzów.
Wiecie wgl jak on wygląda? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?