0

@escarabajo
Slota chyba tylko ta LM broni + bezpośrednie mecze z tymi teoretycznie najsilniejszymi rywalami.

To pozwala zachować jakaś nadzieję w tych rozgrywkach.

Aż się przypomina Liverpool Beniteza.
W lidze jako tako, a przychodziła LM i działy się cuda

0

@Geble
Nie chodziła, ale w przedszkolu od roku to tragedia istna

0

@gumaz
Zależy czy by uciekał czy nie bo nie mam siły go gonić jak będzie spier**lał

0

@Chimera
O witam szefa xD

0

@July_6_BcN
Najgorsze pod tym względem jest przedszkole

5

Ale mnie grypa rozłożyła.
Oczywiście klasyka - córka z przedszkola ją przyniosła.

Ciężary.
Jeszcze dwa takie piękne spotkania mnie ominęły wczoraj Realu i Liverpoolu

6

@Popitek12
Tak, wczoraj go w księgarni spotkałem na deptaku Chorzowskim.

Pozdrawial Cie

2

@escarabajo
I poza Liverpoolem z którym ugrali aż 1 punkt na 6 możliwych strzelając 0 bramek.

( tak, jakoś trzeba się pocieszać xD )

6

@Kessie jak tam posmieszkowałeś sobie xD
Chwila na przystosowanie do druzyny i ligi i już waszego Odegarda zjada xD



23

"Zepsuliście nam środę"


3

@Jakchcesz
A piwo kto kupuje?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Trzech samców alfa.
Jeden z nich klepie twoja kobiete w Tylek - co robisz?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Romario87
Vini mu zakłada w sypialni good pressing

49

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina


2

@Martwy
Pod Bernabeu postawia zloty pomnik wapna z jedenastki

6

@gumaz
Tak, gwóźdź do trumny

4

Teraz zobaczyłem, że te mośki spadły na 9 miejsce xD

2

@Kessie tragedia kur...


0

@beter2
Żeby sie nie okazało, że to będzie ich ostatnie 180 minut w tej LM

25

@Danny Gaucho
Wierzymy Ci Danny i jesteśmy z tobą.

13

@KamQiX

Nie, na kalendarzu

19

@Luciano99
Jak doszedł to chyba zdrowy.

2

@July_6_BcN
Weź to skasuj

To już wolę Taylor Swift

2

@Sysia11
Tak związany jak ze swoją kobitą hahaha to mi wyszło

0

@Krzysztof1987
To zrob coś pierw w tym kierunku i zacznij tam kariere

0

@Huck
Za niego przestali być tym memem w Europie i 1/8 LM.

Te karne z Bayernem też pechowe i otarli sie o final.

Poprawcie mnie jeśli sie mylę, ale za jego kadencji też w lidze strzelili jakaś mega duża liczbę gole w pojedynczym sezonie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Huck
- Liga mistrzów
- Araujo powinien wyjść

Wybierz jedno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?