1

@lucca87

Arsenal Bayern Real Barcelona

2

@fart

@Mareczek opinia

1

@AmigoBlancos

To podbijasz FIFA online 3.50 ✅
I po problemie

1

@Chucky

Musicie ściągnąć jego dobrego przyjaciela Darwina Nuneza i obaj odżyją



13

Króciutko


2

@Zoker
No póki co to tak niestety wygląda, że wszystko runęło jak tylko coś ruszył i dodał od siebie - patrz okienko transferowe.

Mimo, że dostał kozackich zawodników..

Natomiast z drugiej strony ten Liverpool już zaczął szwankować w poprzednim sezonie gdy nie dało się już przegrać mistrzostwa, a u Salaha rozpoczął się zjazd formy.

2

@zgiru
Dokladnie, ale przy obecnej formie, to wcale nie zdziwi dzisiaj strata punktow, a zarzad juz ma z tylu glowy, ze Xabi jest w gotowosci.
Dlatego tu juz nie bedzie raczej taktyki na przemeczenie sie ze Slotem do konca sezonu.

3

Dzisiaj Coś czuję, że Liverpool zagra pod zwolnienie Slota xD

I Xabi będzie podpisywany

Chociaż jak tak patrzę na formę Liverpoolu, to i bez podkładania się możemy dostać oklep xD
@Kessie @blakkudium @Eklerek

6

2

Gabriel Jesus w sztosie więc teraz max 3 mecze i kontuzja.
Już za dobrze go znam

5

@NeroTFP1
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta.


Stoi i pier*oli

0

@macio_944
No bo tak biadolisz jakby to on sobie przebierał w ofertach z topowych klubów jednocześnie grymaszac, a nie widzę żeby jakikolwiek topowy klub o nim myślał

6

@macio_944
Po pierwsze to nie on ma sobie wybrać, tylko Kluby takiej klasy musiałby wybrać jego.

Chociaż ten Ajax to jeszcze jak Cie moge, ale to jednak półka niżej albo i dwie.

0

@Who_you_mam
Chyba żeby przy zdjęciu z Haalandem stać na równi z nim

1

@kuz
City już się samo rozjechało

0

@Eklerek
Ciekawe skąd

2

@BorzyKrzys
Bardzo go lubię

1

@Eklerek
Grunt, że jest szczęśliwy

4

@cool1899
Remis

3

Ci grają, a ja na La rambli i okej
@Kessie @blakkudium


8

Oficjalnie:

Maroko również z pucharem


8

@Popitek12
to ile do wyjecia za te 1200zl bedzie?

2

@AssisMoreira
To miało byc w stylu Gumaza.
Nie znasz się

Kasować to ja mogę posty z oznaczeniem @Kessie 'go

4

@ZwyklyCuler48

Wale na dziure wszystkich z kolejki i odjeżdżam

4

@Bocheno1
Nie wiem :3

17

Barcelona zagra z Albacete w pucharze króla.

Albacete może mieć tak zwane zderzenie z rzeczywistością ponieważ do tej pory nie grali z żadnym poważnym zespołem

1

@SinMistico
Mogłeś zapytać czy będą oglądać losowanie i na kogo chcieliby trafić

2

@Pedri16Future
Na Slavię przy takiej kadrze i Serwisie to i ja z @Bocheno1 możemy wyjść na atak i powinna być wygrana bez problemu

3

@barczyk
To jest brylant. To jest super talent. My też chcielibyśmy, żeby Ferran był takim talentem. Lewandowski jest takim super talentem, ale Ferran Torres nie jest

Pozdrawiam Roman Kołtoń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?