Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87
Arsenal Bayern Real Barcelona
2
@fart
@Mareczek opinia
1
@AmigoBlancos
To podbijasz FIFA online 3.50 ✅
I po problemie
1
@Chucky
Musicie ściągnąć jego dobrego przyjaciela Darwina Nuneza i obaj odżyją
13
Króciutko
2
@Zoker
No póki co to tak niestety wygląda, że wszystko runęło jak tylko coś ruszył i dodał od siebie - patrz okienko transferowe.
Mimo, że dostał kozackich zawodników..
Natomiast z drugiej strony ten Liverpool już zaczął szwankować w poprzednim sezonie gdy nie dało się już przegrać mistrzostwa, a u Salaha rozpoczął się zjazd formy.
2
@zgiru
Dokladnie, ale przy obecnej formie, to wcale nie zdziwi dzisiaj strata punktow, a zarzad juz ma z tylu glowy, ze Xabi jest w gotowosci.
Dlatego tu juz nie bedzie raczej taktyki na przemeczenie sie ze Slotem do konca sezonu.
3
Dzisiaj Coś czuję, że Liverpool zagra pod zwolnienie Slota xD
I Xabi będzie podpisywany
Chociaż jak tak patrzę na formę Liverpoolu, to i bez podkładania się możemy dostać oklep xD
@Kessie @blakkudium @Eklerek
6
@Gibbon_FCB
Ta, A tego widziałeś?
https://zapodaj.net/images/ad54e622dc6fa.jpg
2
Gabriel Jesus w sztosie więc teraz max 3 mecze i kontuzja.
Już za dobrze go znam
5
@NeroTFP1
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta.
Stoi i pier*oli
0
@macio_944
No bo tak biadolisz jakby to on sobie przebierał w ofertach z topowych klubów jednocześnie grymaszac, a nie widzę żeby jakikolwiek topowy klub o nim myślał
6
@macio_944
Po pierwsze to nie on ma sobie wybrać, tylko Kluby takiej klasy musiałby wybrać jego.
Chociaż ten Ajax to jeszcze jak Cie moge, ale to jednak półka niżej albo i dwie.
0
@Who_you_mam
Chyba żeby przy zdjęciu z Haalandem stać na równi z nim
1
@kuz
City już się samo rozjechało
0
@Eklerek
Ciekawe skąd
2
@BorzyKrzys
Bardzo go lubię
1
@Eklerek
Grunt, że jest szczęśliwy
4
@cool1899
Remis
3
Ci grają, a ja na La rambli i okej
@Kessie @blakkudium
8
Oficjalnie:
Maroko również z pucharem
1
@Popitek12
taka
https://sklep.sizeer.com/levis-t-shirt-ss-original-hm-meskie-koszulki-rozowy-56605-0271?_gl=1*1ed4vmv*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=CjwKCAiAybfLBhAjEiwAI0mBBg6ydf4R9oN-o6VqxxTQYbg5YXXD-mgHjI7QUxdUbeHRJHDJvRboLhoCsY4QAvD_BwE
8
@Popitek12
to ile do wyjecia za te 1200zl bedzie?
2
@AssisMoreira
To miało byc w stylu Gumaza.
Nie znasz się
Kasować to ja mogę posty z oznaczeniem @Kessie 'go
4
@ZwyklyCuler48
Wale na dziure wszystkich z kolejki i odjeżdżam
4
@Bocheno1
Nie wiem :3
17
Barcelona zagra z Albacete w pucharze króla.
Albacete może mieć tak zwane zderzenie z rzeczywistością ponieważ do tej pory nie grali z żadnym poważnym zespołem
1
@SinMistico
Mogłeś zapytać czy będą oglądać losowanie i na kogo chcieliby trafić
2
@Pedri16Future
Na Slavię przy takiej kadrze i Serwisie to i ja z @Bocheno1 możemy wyjść na atak i powinna być wygrana bez problemu
3
@barczyk
To jest brylant. To jest super talent. My też chcielibyśmy, żeby Ferran był takim talentem. Lewandowski jest takim super talentem, ale Ferran Torres nie jest
Pozdrawiam Roman Kołtoń