2

@mekston
FIFA online ✅

6

@mekston

Po prostu nie mam pracy

2

@Arden
Mówi chłop co czeka 30min na przystanku bo mu się autobus zepsuł 2 przystanki wcześniej ^^


I ku**a nie jeżdżę żadna hulajnoga elektryczna xD

3

@Chucky
Za 25 tysięcy to Ci mogę kurtkę polecić, a nie furkę

0

@Encore @Eklerek ciekawe czy Mainoo odzyje po odejściu Amorima

5

@RosjaninBut
Wykradać?

Biedny Dro, został pojmany wbrew własnej woli

2

@derus
To ty raczej nie wiesz co to sarkazm xD

1

@krycha2201
to juz @escarabajo bym zamienil z nim.
Jakos bardziej cenie te cykle niz cyferki, ale to tylko moje zdanie

1

0

kto jest w top2?
@Luciano99 i kto

3

Travis Scott - Oki z ameryki xD

16

@Eoren
Ale najpierw jaja


Przepraszam musiałem

3

@gumaz @malypuzon @ViscaelBarca2007
Tak gadacie jakbyście się sami nie bawili nigdy pilotem

3

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1
Alko już czeka, ulubione przekąski @Kessie 'go właśnie zakupione także czekam na was koledzy o 20:00 zaczynamy wspólny seans gali złotej piłki

https://zapodaj.net/images/3c7abb8e7bdec.jpg

8

@Faro
Zacząłbym się o Ciebie martwic gdyby Ci się podobał

3

@blakkudium
Jakiej walki jak wy kasy nie macie.
To by była podobna walka co moja z @Kessie pod orlenem

8

@Kessie gdy @pt9 wrzuca na La ramble fotkę z rowerem

2

@Barceloniarz987
Guardiola idzie po 3 miliard wydatków transferowych

3

Wejście na Quiz o 20:00 będzie możliwe w M1 u uriela na ch3

2

@Jakchcesz
I po co Ci to było Trent

3

Hahaha
Prawie jak nagroda specjalna/ pocieszenia dla Lewego imienia Gerda Mullera


13

@JanuszKorwinMikke
70x lepszy, nie ograniczajmy się

5

@Faro
Już myślałem, że do kadry Hiszpanii będą stanowić z Unaiem Simonem o sile reprezentacji na MŚ w USA

1

2

@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?

0

@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca

1

@Batys
Nie wiem kto wymyślił żeby Barcelona grala w białych koszulkach, które od zawsze kojarzą się z Realem.

Nie wiem jak wam podoba się ten zamysł i wykonanie, ale dla mnie tragedia

0

@lajcior

Siedzieć to będziecie wy jak wasze przekręty wyjdą na światło dzienne xD

0

@lajcior @Eklerek

Oczywiście domówka z takim o to pięknym nadrukiem
https://zapodaj.net/images/d5822546b667d.png

Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Eklerek
Ja jeszcze muszę kupić te zielonkawe/ morskie z obecnego sezonu bo domówkę już mam.

Ogólnie ostatnie lata kibice the Reds nie mogą narzekać na trykoty.
Arsenal zresztą również

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?