Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dobra niech stracę, zapraszam Cię do znajomych na FB @Esteban_
https://zapodaj.net/images/ce7c27c4276e1.jpg
2
@Safrani
Mi to wygląda na caprio jabłko wiśnia
6
@Kessie co masz nam do powiedzenia ?
https://zapodaj.net/images/3a44edb87f3a3.jpg
@Czajka90 @Eklerek @blakkudium @mekston
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12
Widziałem kiedy taki film właśnie o takich osobach co po galeriach chodzą
1
@Popitek12
Ty to już chyba bardziej kierunek Valhalla po takiej dawce
2
9/10 lvl Faceit w akcji xD
@Encore @Eklerek
4
@gumaz
To nie la rambla, że chłop dostał wyrok za niewinność
7
Taka sytuacja xD
9
@Luciano99
I by wyszedł Stary Lucjan vol.2
1
@Gary
Bardzo dobrze, niech Żona wie, że nie ma co z tobą zadzierać
0
@marcin62
Bo nie chcący dałem że Cubarsi lepszy od Hujsena, ale przecież Cubarsi to słabiutki w tym sezonie wiec i tak łaskawie dałem znak równości
0
@Faro @Ramon_Villaverde @KRISU77
Zobaczymy w czasie meczu kto ma rację
1
Superpuchar Hiszpanii porównanie składów
Garcia = Courtois
Blade < Carreras
Cubarsi = Huijsen
E.Garcia > Asencio
Kounde < Valverde
De Jong < Tchouameni
Fermin > Camavinga
Pedri > Bellingham
Raphinha > Rodrygo
Yamal = Vinicius
Lewandowski > Garcia
Wynik końcowy:
8:6
Typ na dzisiejszy mecz:
2:1 dla FC Barcelony
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@BojanKriKicz
To rób tak częściej
4
@Faro
Za 30minut usiądę na spokojnie, przeanalizuje i porównam wyjściowe składy na ten mecz.
4
@Safinetka
Pobite @Gary
19
@maikeru
Na notatniku pod artykułami po meczach Barcy
1
@July_6_BcN
@Kessie a ty ile już dzisiaj bananów zjadłeś?
3
@ViscaelBarca2007
Już wiem dlaczego @Kessie nie pije energetyków
1
@gumaz widzisz jaka magia się dzieje.
Jesteśmy w niebezpieczenstwie
3
Może wreszcie się zmotywuje i odstawie te energetyki
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Rupert_Haubica
Ja tam nie widzę Viniciusa chyba linki pomyliłeś
1
Niech się wystrzela ten Arsenal bo chyba właśnie na dzisiejszego rywala oszczędzał amunicję w obu meczach ligowych przeciwko Liverpoolowi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Eklerek
Ale się wystawiłeś do pustej, ale nie chcę bana dostać xD
5
@Kessie dzięki za przypomnienie o tym meczu Arsenalu.
Póki co bardzo mi się podoba
1
@SelloutCrowd
Oczami wyobraźni już widzę twarz Viniciusa ktora pretensjonalnie albo dobra uj lepiej nie
1
@Filipem
Isakowi przynajmniej pilka przy nodze nie przeszkadza.