Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP1
Rozbawiłes mnie xD
No, ale sama prawda
@Sysia11 w formie od rana
0
Komentarz usunięty
3
@Dari0G
Odbicie, pogadaj tam sobie huehue
5
@Kessie
Czego nie można powiedzieć o twoim uzębieniu
4
Możecie się śmiać, ale takie są fakty.
Przychodzi po podbiciu Ligi Angielskiej warto dodać
0
@MessiForeverTheBest
Dokładnie, Paryż jest afrykański
1
@Kozinho.
Dzięki, nawet nie chce myśleć, że mogłeś na mnie nie zagłosować.
1
@Kessie
On tam coś o tobie pisał?
0
@Czajka90
A no to.
Chory chłop xD
1
@1LY0
W Anglii nie ma już słabych drużyn
2
@FcPortoFan1999
A skąd ma niby wiedzieć
1
Dzisiaj tak.
Frimpong na 2:0
@1LY0
1
@1LY0
Oj tam oj tam
7
Szoboszlai i jego bramka.
Reakcja typu kolejny dzień w biurze.
Robi się w tym aspekcie drugi Valverde co jak już strzela to totalne bangery
@zgiru @Eklerek @Kessie @blakkudium
3
@Faro
Poddymić to ja tu zaraz mogę, a nie jakiś Mbappe
0
@mientusek1407
Mentosek nie dyskutuj
1
Gdy pytają Cie ile meczów dostałeś na dziure na początku 2026 roku
0
@SinMistico
Piekny jest Węgier i to jak się odpalił w Liverpoolu
12
On już wie jak wykorzystać dobrze Wirtza i Frimponga.
Już to zrobił w Leverkusen
Druga kwestia - teraz stołek Slota będzie jeszcze gorętszy bo The Reds mają dostępnego idealnego następcę
0
@FcPortoFan1999 a pozostale 3 glosy na kogo?
Ciezki wybor
3
Najgorzej jak masz tylko 4 emaile do oddania glosu, a az 14 uzytkownikow chce go otrzymac w zlotej pilce ;/
8
@JanuszKorwinMikke
A ja uwazam, ze Xabi wiecej osiagnie w trenerce niz Xavi.
I szczerze?
Ja juz wyzej stawiam to ze wygral Bundeslige z Leverkusen niz wygranie La ligi z Barcelona.
W Realu dal sobie wejsc na glowe, Vinicius tez pajacowal i nie ulatwial pracy.
11
@Arden
Zależy ile będzie miał przy sobie @Kessie pod Orlenem
15
@Arden
Biedni przechodzą przez piekło.
Może zróbmy dla nich jakaś zrzutkę?
15
Nunez schodzi w 90+4 żeby dostać owacje na stojąco.
Piękne
2
@Lanosss
Za łatwa ta bukmacherka
5
Uzbekistan zapłaci rachunek
3
@escarabajo
@Sysia11 opinia
3
@clyde
Po prostu jestem antyMadryt i antylegia