0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP1
Rozbawiłes mnie xD
No, ale sama prawda

@Sysia11 w formie od rana

0

Komentarz usunięty

3

@Dari0G
Odbicie, pogadaj tam sobie huehue


5

@Kessie

Czego nie można powiedzieć o twoim uzębieniu

4

Możecie się śmiać, ale takie są fakty.

Przychodzi po podbiciu Ligi Angielskiej warto dodać


0

@MessiForeverTheBest
Dokładnie, Paryż jest afrykański

1

@Kozinho.
Dzięki, nawet nie chce myśleć, że mogłeś na mnie nie zagłosować.

1

@Kessie
On tam coś o tobie pisał?

0

@Czajka90
A no to.
Chory chłop xD


1

@1LY0
W Anglii nie ma już słabych drużyn

2

@FcPortoFan1999
A skąd ma niby wiedzieć

1

Dzisiaj tak.
Frimpong na 2:0
@1LY0


1

@1LY0
Oj tam oj tam

7

Szoboszlai i jego bramka.
Reakcja typu kolejny dzień w biurze.

Robi się w tym aspekcie drugi Valverde co jak już strzela to totalne bangery
@zgiru @Eklerek @Kessie @blakkudium


3

@Faro
Poddymić to ja tu zaraz mogę, a nie jakiś Mbappe

0

@mientusek1407
Mentosek nie dyskutuj

1

Gdy pytają Cie ile meczów dostałeś na dziure na początku 2026 roku


0

@SinMistico
Piekny jest Węgier i to jak się odpalił w Liverpoolu

12

On już wie jak wykorzystać dobrze Wirtza i Frimponga.
Już to zrobił w Leverkusen

Druga kwestia - teraz stołek Slota będzie jeszcze gorętszy bo The Reds mają dostępnego idealnego następcę


0

@FcPortoFan1999 a pozostale 3 glosy na kogo?
Ciezki wybor

3

Najgorzej jak masz tylko 4 emaile do oddania glosu, a az 14 uzytkownikow chce go otrzymac w zlotej pilce ;/

8

@JanuszKorwinMikke
A ja uwazam, ze Xabi wiecej osiagnie w trenerce niz Xavi.

I szczerze?
Ja juz wyzej stawiam to ze wygral Bundeslige z Leverkusen niz wygranie La ligi z Barcelona.

W Realu dal sobie wejsc na glowe, Vinicius tez pajacowal i nie ulatwial pracy.

11

@Arden

Zależy ile będzie miał przy sobie @Kessie pod Orlenem

15

@Arden

Biedni przechodzą przez piekło.
Może zróbmy dla nich jakaś zrzutkę?

15

Nunez schodzi w 90+4 żeby dostać owacje na stojąco.
Piękne

2

@Lanosss

Za łatwa ta bukmacherka

5

Uzbekistan zapłaci rachunek

3

3

@clyde
Po prostu jestem antyMadryt i antylegia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?