Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@esem91
El klasyko naszych czasów to @Frimpong vs @Kessie na estadio de orleno
5
@Frimpong
@Kessie
4
Mega ruch i jestem bardzo ciekaw jak się spisze otoczony znacznie lepszymi zawodnikami
10
Spoko zachowanie i wypowiedź Slota
@Kessie @Eklerek @Czajka90 @zgiru
▪️"Nie znam osobiście Gabriela, ale wydaje się sympatycznym gościem.
Jego problemem, a właściwie aktualnie całego futbolu jest to, jak często pojawia się kradnięcie czasu przez rywali. To potrafi być bardzo irytujące, gdy próbujesz zdobyć decydującą bramkę, a zawodnicy udają uraz, by tylko zyskać czas.
Nie mogę oczekiwać od niego, że w 94. minucie, w doliczonym czasie gry, przy tylu emocjach zrozumie, że Conor doznał urazu. W takiej chwili zawodnicy nie myślą racjonalnie. Jestem w 100% przekonany, że gdyby wiedział, jak poważna jest to kontuzja, z pewnością by się tak nie zachował. Jestem w stanie go zrozumieć, bo sami spotykaliśmy się z takimi sytuacjami wiele razy".
▪️Gabriel Martinelli w swoich mediach społecznościowych opublikował krótkie oświadczenie:
"Skontaktowałem się z Conorem i przeprosiłem go. W tamtej chwili nie zdawałem sobie sprawy z jego urazu.
Chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie. Trzymam kciuki za Conora i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia "
3
@Sulimo
Trzeba się było na mnie krzywo nie patrzeć.
Następnym razem się zastanowisz dwa razy
0
@AmigoBlancos
Słaby kupon.
Zawiodłem się.
Kiedy będzie coś z FIFA online?
3
@mmaciass
Chyba tylko dzieci przejmują się/ przeżywają ten ranking.
Nie wierzę, że dorosły rozwinięty człowiek może się na serio bulwersować tym gównem.
To samo tyczy się rankingu FIFA reprezentacji
2
@mekston @Kessie
Goat
4
Ostatni bastion walczy xD
@Eklerek @Kessie
6
@Jakchcesz
Na trzeźwo to nie jazda.
Zero emocji
3
@gumaz
Oski to pewnie 6/7
1
@Eklerek
On woli pieski i kotki
1
@Eklerek
Wiedział, że Szwed i tak straci
7
Słodziaki :3
6
@blakkudium
Darwin Nunez kontra Cristiano Ronaldo.
Ależ starcie
5
@FcPortoFan1999
Pokaz gry defensywnej i piłkarskich szachów.
Akurat ty powinieneś to docenić
3
@Eklerek i gdzie te 3-0 lub 4-0.
4pkt zdobyte w lidze na najlepszym Arsenalu dekady przez żałosny Liverpool :P
Ale mistrza i tak chyba nie przegracie patrząc co te City zrobiło w ostatnich kolejkach + patrząc na nich to prędzej stracą kolejne 4 punkty do was zamiast zyskać chociażby 2
Liverpool to byle w top4 niech skończy, a czelsiaków to nawet nie liczę xD
1
@Gary
Dzięki, dygnął mi
7
Oglądacie jakieś 2 żałosne Ekipy, a za 30min prawdziwe meczycho
0
@Laminedependencia
@clyde co ty taka zła
0
@Faro
dzie dzieki
1
@Czajka90
Z braku laku.
6
@Safrani
Nie bede Ci psuł dnia i nie powiem co robił z tą dziurą w oponie.
ale tak - starał sie oj starał
8
@escarabajo
Mam to w dupie
1
@partymaker
No ale to jest debiut roku 2025 xD
10
W skrócie bo mi się nie chce rozpisywać.
▪️ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM:
@escarabajo
- Mimo, że legionista to nie przeszkadza mi go nominować i docenić
Chce mu się robić podsumowania lig i szacun
Oraz
@blakkudium
Za wrzucanie na bieżąco bramek spotkań. ( Że Ci się chce )
DEBIUT ROKU:
Hehe
SOMSIAD ROKU:
@Kessie
Bo to mój ulubiony kibic Realu Madryt
CYKLISTA ROKU:
@escarabajo oraz @Luciano99
Escabarajo podobnie co w złotej piłce no i Lucek za swoje uniwersum
ALMA DE LA RAMBLA:
@Luciano99 , @Kessie, @Bocheno1
Nie może być inaczej.
3
@Eoren
Debiut roku - @Frimpong
3
@Gibbon_FCB
To niech się zbiera szybko bo za 2 godziny mecz.
Przyda się nam xD
@Eklerek @Kessie
2
Dzisiaj nikt nie wygrywa.
Real, Arsenal i @Luciano99 ugrają remis
2
@Doren01
To jest pozycja bramkarza.
Do koncepcji powinien mu pasować bramkarz ze światowego topu, który broni to co powinien + piłki nie do wyjecia.
Ma takich 2 do wyboru i co?
Wybierze trzeciego dużo słabszego :D