3

@esem91

El klasyko naszych czasów to @Frimpong vs @Kessie na estadio de orleno

5

@Frimpong



@Kessie

4

Mega ruch i jestem bardzo ciekaw jak się spisze otoczony znacznie lepszymi zawodnikami

10

Spoko zachowanie i wypowiedź Slota
@Kessie @Eklerek @Czajka90 @zgiru



▪️"Nie znam osobiście Gabriela, ale wydaje się sympatycznym gościem.
Jego problemem, a właściwie aktualnie całego futbolu jest to, jak często pojawia się kradnięcie czasu przez rywali. To potrafi być bardzo irytujące, gdy próbujesz zdobyć decydującą bramkę, a zawodnicy udają uraz, by tylko zyskać czas.
Nie mogę oczekiwać od niego, że w 94. minucie, w doliczonym czasie gry, przy tylu emocjach zrozumie, że Conor doznał urazu. W takiej chwili zawodnicy nie myślą racjonalnie. Jestem w 100% przekonany, że gdyby wiedział, jak poważna jest to kontuzja, z pewnością by się tak nie zachował. Jestem w stanie go zrozumieć, bo sami spotykaliśmy się z takimi sytuacjami wiele razy".

▪️Gabriel Martinelli w swoich mediach społecznościowych opublikował krótkie oświadczenie:

"Skontaktowałem się z Conorem i przeprosiłem go. W tamtej chwili nie zdawałem sobie sprawy z jego urazu.
Chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie. Trzymam kciuki za Conora i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia "

3

@Sulimo

Trzeba się było na mnie krzywo nie patrzeć.
Następnym razem się zastanowisz dwa razy

0

@AmigoBlancos
Słaby kupon.
Zawiodłem się.

Kiedy będzie coś z FIFA online?

3

@mmaciass
Chyba tylko dzieci przejmują się/ przeżywają ten ranking.

Nie wierzę, że dorosły rozwinięty człowiek może się na serio bulwersować tym gównem.

To samo tyczy się rankingu FIFA reprezentacji

2

@mekston @Kessie
Goat


4

Ostatni bastion walczy xD
@Eklerek @Kessie


6

@Jakchcesz
Na trzeźwo to nie jazda.
Zero emocji

3

@gumaz
Oski to pewnie 6/7

1

@Eklerek
On woli pieski i kotki

1

@Eklerek
Wiedział, że Szwed i tak straci

7

Słodziaki :3


6

@blakkudium
Darwin Nunez kontra Cristiano Ronaldo.

Ależ starcie

5

@FcPortoFan1999

Pokaz gry defensywnej i piłkarskich szachów.
Akurat ty powinieneś to docenić

3

@Eklerek i gdzie te 3-0 lub 4-0.

4pkt zdobyte w lidze na najlepszym Arsenalu dekady przez żałosny Liverpool :P

Ale mistrza i tak chyba nie przegracie patrząc co te City zrobiło w ostatnich kolejkach + patrząc na nich to prędzej stracą kolejne 4 punkty do was zamiast zyskać chociażby 2
Liverpool to byle w top4 niech skończy, a czelsiaków to nawet nie liczę xD

1

@Gary
Dzięki, dygnął mi

7

Oglądacie jakieś 2 żałosne Ekipy, a za 30min prawdziwe meczycho

0

@Laminedependencia

@clyde co ty taka zła

0

@Faro
dzie dzieki

1

@Czajka90
Z braku laku.


6

@Safrani

Nie bede Ci psuł dnia i nie powiem co robił z tą dziurą w oponie.
ale tak - starał sie oj starał

8

@escarabajo
Mam to w dupie

1

@partymaker
No ale to jest debiut roku 2025 xD

10

W skrócie bo mi się nie chce rozpisywać.

▪️ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM:
@escarabajo

- Mimo, że legionista to nie przeszkadza mi go nominować i docenić
Chce mu się robić podsumowania lig i szacun

Oraz
@blakkudium
Za wrzucanie na bieżąco bramek spotkań. ( Że Ci się chce )

DEBIUT ROKU:

Hehe

SOMSIAD ROKU:
@Kessie

Bo to mój ulubiony kibic Realu Madryt
CYKLISTA ROKU:

@escarabajo oraz @Luciano99

Escabarajo podobnie co w złotej piłce no i Lucek za swoje uniwersum

ALMA DE LA RAMBLA:

@Luciano99 , @Kessie, @Bocheno1

Nie może być inaczej.

3

@Eoren

Debiut roku - @Frimpong

3

@Gibbon_FCB
To niech się zbiera szybko bo za 2 godziny mecz.
Przyda się nam xD

@Eklerek @Kessie

2

Dzisiaj nikt nie wygrywa.
Real, Arsenal i @Luciano99 ugrają remis

2

@Doren01
To jest pozycja bramkarza.
Do koncepcji powinien mu pasować bramkarz ze światowego topu, który broni to co powinien + piłki nie do wyjecia.

Ma takich 2 do wyboru i co?
Wybierze trzeciego dużo słabszego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?