Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FcPortoFan1999
Ta, Razem ze swoim padawanem Araujo
8
Ojciec ustawiony do pionu
@Kessie @Bocheno1 @Luciano99 @blakkudium
1
@gumaz
Więcej Gumaz
1
@marcin62
Zgadza się, Musiałem się wziąć za siebie
3
Na śniadanko Red Bull bez cukru.
Tak się żyje
14
Najważniejsze @Encore że złapałeś ten kurs 2.70 na Newcastle
9
@JimMorrisonFCB
To już się pytaj koleżanek z La rambli
3
@Kessie
Nie, to antywirusy
3
@blakkudium
Zostawiłem go na widoku z wgranymi keylogerami i czekałem aż się jełop połasi.
No i widać powyżej efekty xD
7
@Kessie w trakcie nocnej warty na La rambli
https://zapodaj.net/images/89192cbe8526c.jpg
3
@blakkudium
Z klocem to on już przychodzi na Orlen xD
2
@Kessie
Ale zyskałem 50% siły jak widać
3
@Kessie
Aż taka lepe Ci wypłaciłem, że dolecisz do rosario?
Zaczynam się sam siebie bać
2
@Kessie
Równowaga we wszechświecie musi być zachowana.
Arsenal kończy zmagania ligowe na 2 pozycji
2
Komentarz usunięty
5
@BorzyKrzys
Koksik się wczuł w nutę bo na samym końcu nuci "mimo wolnie" xD
@Kessie
4
Świąteczny Vibe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@urbipl
Atletico to wgl cisza o nich na świecie, a przepalają niebotyczne kwoty i co sezon gówno osiągają
0
@626
Są, ale wiadomo nie ma gwarancji jak w niektórych paczkach / setach
0
@626
Tak jak @RobiS pisze plus bez jakiś dziecinnych punktów ataku, obrony.
Bardziej jak takie kolekcjonerskie wyglądają według mnie.
1
@626
Topps > Panini
6
@Kessie
Tylko, że jak zwykle wszystko pokreciles i to ty wąchasz bąki od @Comentateiro , a to raczej mu w niczym nie pomoże
Aczkolwiek powodzenia w terapii chłopaki
16
@Bocheno1 i co byłeś już u tego psychiatry?
2
I cyk na dobitkę bigos, pajda z masłem X4 i krokiety z pieczarkami.
7
@Szklaner
To tez odpowiem cytując wersy
"Je*ać trudniejszą drogę, skaczmy z okien, nie ma lekko
Zostawimy list po sobie, że przeżywaliśmy piekło
Bliscy będą płakać za nami
Niech kur*a cierpią
Nam na szyi z pętlą i tak to zwisa Już wszystko jedno"
4
@macio_944
@Danny Gaucho Macio Cie zaczepia
10
No i wreszcie jakieś reklamy pod użytkowników La rambli.
Dla każdego coś się znajdzie
https://zapodaj.net/images/464823e9f6c56.png
7
@Bocheno1
Nie przeszkadzaj teraz bo @macio_944 podziwia w RDR2 jak konikowi kurczą się dzwonki od mrozu
1
@Luciano99
A tam zaraz, że nie możesz powiedzieć.
( ͡° ͜ʖ ͡°)