0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Romario87

Nieźle to wyliczyłeś.
Jestem pod wrażeniem

@Danny Gaucho rośnie Ci konkurencja

3

Romero człowiek wielu talentów
@Sysia11 @Faro


12

Wyjaśnione


0

@mekston l
Guler, Endrick, Bellingham

0

@kulek22
I co?
W następnym meczu przeciwnicy też beda polować na niego skoro to działa i ma być sciagany z boiska?

0

@Esteban_
To wracaj tam biały rycerzyku

1

@Commando
Orlen?

Gdzie i kiedy.
Send me location

0

@vivalaice21
Ja coś kojarzyłem, ale nie byłem pewny czy to właśnie to

0

@dmcteam
Ok, luz

2

@dmcteam
Ja nie pytam sarkastycznie

1

@dmcteam
To ten drop z Pepco?

0

7

A ja dzisiaj tak,
Lepsze to niż te śmieszne drwale z McDonalda

https://zapodaj.net/images/24fe71f9db231.png

Zdrówko @Luciano99 @Kessie

1

@Wossi61FCB

Obaj trochę przehypowani na ten moment według mnie.

Nie zrozumcie mnie źle - tak, są kocurami

Ale jak widzę, że już się ich równa z takim Yamalem, który w wieku 18lat w ubiegłym sezonie zrobił taki sezon o którym być może ta dwójka może tylko pomarzyć przez całą swoją karierę...
No nie wiem

1

@escarabajo tym bardziej trzeba pomóc koledze ze strony

1

@MessiForeverTheBest
Draniu Bez serca

2

La rambla już nie raz pokazała swoją moc.
Może i tym razem się uda?


1

@Croocers

xD
I bez tego mogą sobie kupić gwiazde

Trzeba cisnąć beke z tego bezbeka i tyle

3

@Stinger_

No my już byśmy byli z @Kessie w drodze do Ciebie po nasze pieniądze więc racja.

9

Nie oglądałem meczu Realu, ale co najbardziej rozbawiło dziś rano?

Nie karny, a Viniciusek który ledwo co zszedł z boiska i już szybciutko zmienił profilowe na IG i jakieś posty z kropkami xD

Jaki to jest gamoń

1

@FabianekMrozek
Każdy z nich by tego zawodowego Najmana sklepał i to jeszcze pewnie w jego dziedzinie tj boksie xD

0

@tribo
Ja widzę podobieństwo Rodrygo do hindusa z Uber eats co mi kebaba przywoził ostatnio

3

@Luciano99

Pełna zgoda, Dlatego lepiej porównać ich do Ciebie i @jowita

4

@xvcWinterSoldier

@Kessie się boi żeby nie zostać na lodzie

6

Gdy zapytasz @Kessie oraz @July_6_BcN o ich relacje


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie
Dzisiaj to akurat macie Izi win

3

@CriminalFCB
korekcja wzroku dla wszystkich sedziow w la liga na koszt panstwa

klopoty Realu

1

@TR3YWAY

Akurat spać to na niej na pewno nie będą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?