Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FabianekMrozek
Każdy z nich by tego zawodowego Najmana sklepał i to jeszcze pewnie w jego dziedzinie tj boksie xD
0
@tribo
Ja widzę podobieństwo Rodrygo do hindusa z Uber eats co mi kebaba przywoził ostatnio
3
@Luciano99
Pełna zgoda, Dlatego lepiej porównać ich do Ciebie i @jowita
4
@xvcWinterSoldier
@Kessie się boi żeby nie zostać na lodzie
6
Gdy zapytasz @Kessie oraz @July_6_BcN o ich relacje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie
Dzisiaj to akurat macie Izi win
3
@CriminalFCB
korekcja wzroku dla wszystkich sedziow w la liga na koszt panstwa
klopoty Realu
1
@TR3YWAY
Akurat spać to na niej na pewno nie będą
5
Siemano @Kessie
9
@mekston
Jestem, ale mnie takie zabawy nie interesują.
Trzymaj się ode mnie jak najdalej
0
@Szakalaka12369
W tej cenie ten.
https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/smartfony/smartfon-motorola-moto-g15-power-8-256gb-6-72-grafitowy-1?gad_source=1&gad_campaignid=23336817535&gbraid=0AAAAADoIO6_SbGQh4POD1cd6fdjo2riPY
10
@Luciano99
I to jest właśnie najgorsze w Tym wszystkim
2
@Batys
@Popitek12 to już dawno jest zmieciony z planszy
1
@Kessie that's what she said
2
@JanuszKorwinMikke
Takie Zbawienie, które zaraz znów się polamie.
2
@Czajka90
Szoboszlai to ciągnie ten wózek sam w polu
Jak trzeba to nawet w obronie
0
@gumaz
Każdy prócz Ciebie xD
0
@Kgorecki2500
Ronaldinho 87, ale byle palcek z ligi konferencji co akurat mu kolejka wyjdzie bedzie smigal z karta 88.
1
@MesQueUnClub_87 zacierasz rece powiadasz
2
Życie
1
@gumaz
On sam jak Frankfurterka wygląda
4
@krycha2201
To niech nie wraca
0
@gumaz
Amica*
1
@Kessie
To zapraszam na Orlen tam mnie poznasz dzisiaj
2
@Kessie o to też wpadnę przy okazji
@blakkudium
2
@Kessie
A oprawce co Cię złapał do siatki w Afryce znasz?
5
@gumaz
Najgorsze, że on mi na buty pluje krwią żeby remis ugrać
Od dzisiaj muszę go jakoś humanitarnie załatwiać.
duszenie i te sprawy
8
@AduŚ07
@Kessie piszą o tobie
Chłopie coś ty narobił
1
@maroon
No to w staniu akurat Ter Stegen najlepszy jest na tej pozycji