1

@FabianekMrozek
Każdy z nich by tego zawodowego Najmana sklepał i to jeszcze pewnie w jego dziedzinie tj boksie xD

0

@tribo
Ja widzę podobieństwo Rodrygo do hindusa z Uber eats co mi kebaba przywoził ostatnio

3

@Luciano99

Pełna zgoda, Dlatego lepiej porównać ich do Ciebie i @jowita

4

@xvcWinterSoldier

@Kessie się boi żeby nie zostać na lodzie

6

Gdy zapytasz @Kessie oraz @July_6_BcN o ich relacje


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie
Dzisiaj to akurat macie Izi win

3

@CriminalFCB
korekcja wzroku dla wszystkich sedziow w la liga na koszt panstwa

klopoty Realu

1

@TR3YWAY

Akurat spać to na niej na pewno nie będą

5

Siemano @Kessie


9

@mekston

Jestem, ale mnie takie zabawy nie interesują.
Trzymaj się ode mnie jak najdalej

10

@Luciano99
I to jest właśnie najgorsze w Tym wszystkim

2

@Batys

@Popitek12 to już dawno jest zmieciony z planszy

1

@Kessie that's what she said

2

@JanuszKorwinMikke
Takie Zbawienie, które zaraz znów się polamie.

2

@Czajka90
Szoboszlai to ciągnie ten wózek sam w polu
Jak trzeba to nawet w obronie

0

@gumaz
Każdy prócz Ciebie xD

0

@Kgorecki2500
Ronaldinho 87, ale byle palcek z ligi konferencji co akurat mu kolejka wyjdzie bedzie smigal z karta 88.

1

@MesQueUnClub_87 zacierasz rece powiadasz

2

Życie


1

@gumaz
On sam jak Frankfurterka wygląda

4

@krycha2201
To niech nie wraca

0

@gumaz
Amica*

1

@Kessie
To zapraszam na Orlen tam mnie poznasz dzisiaj

2

@Kessie o to też wpadnę przy okazji

@blakkudium

2

@Kessie
A oprawce co Cię złapał do siatki w Afryce znasz?

5

@gumaz
Najgorsze, że on mi na buty pluje krwią żeby remis ugrać

Od dzisiaj muszę go jakoś humanitarnie załatwiać.
duszenie i te sprawy

8

@AduŚ07

@Kessie piszą o tobie
Chłopie coś ty narobił

1

@maroon
No to w staniu akurat Ter Stegen najlepszy jest na tej pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?