2

Co do uja xD
Messi Ryze



@FcPortoFan1999 @HypeR

2

@Luciano99

Tez juz skończ pierd**lić te kocopoły bo @July_6_BcN nie ma 41 tylko 45lat

5

Quiz
Jaki klub niespełna 20 lat temu wykupił licencje innej polskiej drużyny żeby móc grać na najwyższym szczeblu rozrywkowym bo nie potrafił sobie tego wywalczyć na boisku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@misterio
Homelanda porzuciłem po śmierci jednego z bohaterów jakoś serial się dla mnie zakończył na tym.

4

@Eklerek
A jaki byl??
Ostatnio to mam wrazenie, ze jakas masakra jest zeby ugrac kupony.

co chwile jakies cyrki.
Dobrze, ze juz raz na ruski rok cos obstawiam

3

@Encore
Nie chce mi sie

0

@Encore
A gdzie ma krecic liczby?
Na obronie czy na bramce?

XD Wez juz nie przesadzaj Enkor

4

Komentarz usunięty

3

@Luciano99
A ty dalej jesteś glupszy od @Kessie 'go

2

Wybitne United z wybitnymi połowami traci u siebie 4 bramki.

Strach pomyśleć co gdyby nie zagrali dzisiaj wybitnie

0

@Encore
Na tak wybitna połowę powinno znaleźć się miejsce

3

@Comentateiro

@draxidox ponoć wzrusza się tylko na jednym filmie.

Mój przyjaciel hachiko
https://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+przyjaciel+Hachiko-2009-449935

3

@Encore
I cyk do gabloty

3

@Encore najważniejsze, że United zagrało wybitną połowę

3

Ciekawe ile jedenastek dla realu zobaczymy na eleven w Pucharze Króla.
Nie ma przypadków sa tylko znaki

1

@kryhaa zgadza sie

1

@DanielPlainview

Ten kawałek, zawsze jakoś tak mnie łapie nostalgia i dziwne uczucie.

I mimo że go lubię, to ciężko mi go dosłuchać do końca


7

@gaucho104
Jak ten sport na poważnie uprawia 6 państw na świecie z czego 4 pewnie to regularnie śledzą, to co ty się Dziwisz xD

1

@July_6_BcN
Moja szkoła, ale jeszcze widzę niedociągnięcia.

Jak już się napatoczył @Kessie to mógł nim to wytrzeć

1

@MesQueUnClub_87
Tak, jest

1

@MesQueUnClub_87
F1 odpal.

Ja to katuje, a nie jakieś nfsy dla dzieci z podstawówki.

NFS to most wanted się gra, a nie te ich badziewia nowe

2

Legia nie będzie nawet najlepsza drużyna z Warszawy w 1 lidze.

Smutne

1

Szkoda jedynie, że strefą spadkowa ma tak niewielką różnice punktowa w ekstraklasie

0

Legia izi win dzisiaj

6

@BojanKriKicz
Jak nie będziesz głośno krzyczał w gabinecie, to może nikt się nie dowie.

Miłej zabawy

2

@heniusss
40zl to on chyba zaliczkę dostał za cały grudzień na to wychodzi

1

@Herato
Porozmawial z trenerem i tyle.
Nie mają po 5 lat żeby się obrażać.
Nikt na tym nie skorzysta

2

@gumaz
Jesteśmy obaj na sorze to prawda, ale trochę sprecyzuje

Siedzę obok @Kessie 'go i czekam aż się wybudzi

0

@Eklerek
Jak będzie trzeba to tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?