Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co do uja xD
Messi Ryze
@FcPortoFan1999 @HypeR
2
@Luciano99
Tez juz skończ pierd**lić te kocopoły bo @July_6_BcN nie ma 41 tylko 45lat
5
Quiz
Jaki klub niespełna 20 lat temu wykupił licencje innej polskiej drużyny żeby móc grać na najwyższym szczeblu rozrywkowym bo nie potrafił sobie tego wywalczyć na boisku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio
Homelanda porzuciłem po śmierci jednego z bohaterów jakoś serial się dla mnie zakończył na tym.
4
@Eklerek
A jaki byl??
Ostatnio to mam wrazenie, ze jakas masakra jest zeby ugrac kupony.
co chwile jakies cyrki.
Dobrze, ze juz raz na ruski rok cos obstawiam
3
@Encore
Nie chce mi sie
0
@Encore
A gdzie ma krecic liczby?
Na obronie czy na bramce?
XD Wez juz nie przesadzaj Enkor
4
Komentarz usunięty
3
@Luciano99
A ty dalej jesteś glupszy od @Kessie 'go
2
Wybitne United z wybitnymi połowami traci u siebie 4 bramki.
Strach pomyśleć co gdyby nie zagrali dzisiaj wybitnie
0
@Encore
Na tak wybitna połowę powinno znaleźć się miejsce
3
@Comentateiro
@draxidox ponoć wzrusza się tylko na jednym filmie.
Mój przyjaciel hachiko
https://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+przyjaciel+Hachiko-2009-449935
3
@Encore
I cyk do gabloty
3
@Encore najważniejsze, że United zagrało wybitną połowę
3
Ciekawe ile jedenastek dla realu zobaczymy na eleven w Pucharze Króla.
Nie ma przypadków sa tylko znaki
1
@kryhaa zgadza sie
1
@DanielPlainview
Ten kawałek, zawsze jakoś tak mnie łapie nostalgia i dziwne uczucie.
I mimo że go lubię, to ciężko mi go dosłuchać do końca
7
@gaucho104
Jak ten sport na poważnie uprawia 6 państw na świecie z czego 4 pewnie to regularnie śledzą, to co ty się Dziwisz xD
1
@July_6_BcN
Moja szkoła, ale jeszcze widzę niedociągnięcia.
Jak już się napatoczył @Kessie to mógł nim to wytrzeć
1
@MesQueUnClub_87
Tak, jest
1
@MesQueUnClub_87
F1 odpal.
Ja to katuje, a nie jakieś nfsy dla dzieci z podstawówki.
NFS to most wanted się gra, a nie te ich badziewia nowe
2
Legia nie będzie nawet najlepsza drużyna z Warszawy w 1 lidze.
Smutne
1
Szkoda jedynie, że strefą spadkowa ma tak niewielką różnice punktowa w ekstraklasie
0
Legia izi win dzisiaj
6
@BojanKriKicz
Jak nie będziesz głośno krzyczał w gabinecie, to może nikt się nie dowie.
Miłej zabawy
2
@heniusss
40zl to on chyba zaliczkę dostał za cały grudzień na to wychodzi
1
@Herato
Porozmawial z trenerem i tyle.
Nie mają po 5 lat żeby się obrażać.
Nikt na tym nie skorzysta
2
@gumaz
Jesteśmy obaj na sorze to prawda, ale trochę sprecyzuje
Siedzę obok @Kessie 'go i czekam aż się wybudzi
0
@Eklerek
Jak będzie trzeba to tak