0

@JimMorrisonFCB
A te które Łowisz by go nie polubiły?
Dziwne

2

@Bolton moja podeszwa od buta by Cię polubiła

0

@Kessie Lepszy Auswirtz niz Bukajo Sraka

1

@Filipem
Laporta by to zamienil na prace spoleczno uzyteczne

2

@blakkudium
Nie no Bez folii ochronnej na buty

2

@Luciano99

Czyli będę walczył 1vs9 zaje**ście

4

@Kessie

A no dobra To mój błąd, dzięki jeszcze raz za ten telefon.
https://zapodaj.net/images/46979dfb32c87.jpg

Jak tam się tego flesza ustawia żeby robić w 4k zdjęcia?

5

@Roobo
To wina aparatu w telefonie

38

Czas zacząć przygodę z Red dead redemption 2.
Zachęcony zachwytami użytkownika @macio_944 dałem się skusić.
Jakieś porady na start?

No i @macio_944 faktycznie pierwsze wrażenie mega.
Widoki, detale - topka

https://zapodaj.net/images/27516c51f8fd2.png

5

@gumaz
Już sobie to wyobrażam.
Siedzi @gumaz przy rodzinnym obiedzie i sobie myśli jaki nowy Nick miałby @Frimpong z fcbarca.com

2

@gumaz

Nie wiem bo nigdy nie byłem w podobnej sytuacji więc ciężko stwierdzić

0

@Eklerek
Ty się tam skup na tym waszym szwedzkim napastniku bo z gry, to wygląda gorzej od Isaka :D

Swoją drogą obaj przyswirowali zamiast przepracować okres przygotowawczy jak należy i może właśnie po części dlatego mają tego efekty obecnie

15

@Eklerek
25lat a przerobiona więcej razy niż 10 pokoleń kobiet z jej rodziny i bynajmniej nie mam na myśli operacji plastycznych

2

@Bocheno1
To nie przez ból głowy.
Ty po prostu nie potrafisz czytać

2

Co do uja xD
Messi Ryze



@FcPortoFan1999 @HypeR

2

@Luciano99

Tez juz skończ pierd**lić te kocopoły bo @July_6_BcN nie ma 41 tylko 45lat

5

Quiz
Jaki klub niespełna 20 lat temu wykupił licencje innej polskiej drużyny żeby móc grać na najwyższym szczeblu rozrywkowym bo nie potrafił sobie tego wywalczyć na boisku?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@misterio
Homelanda porzuciłem po śmierci jednego z bohaterów jakoś serial się dla mnie zakończył na tym.

4

@Eklerek
A jaki byl??
Ostatnio to mam wrazenie, ze jakas masakra jest zeby ugrac kupony.

co chwile jakies cyrki.
Dobrze, ze juz raz na ruski rok cos obstawiam

3

@Encore
Nie chce mi sie

0

@Encore
A gdzie ma krecic liczby?
Na obronie czy na bramce?

XD Wez juz nie przesadzaj Enkor

4

Komentarz usunięty

3

@Luciano99
A ty dalej jesteś glupszy od @Kessie 'go

2

Wybitne United z wybitnymi połowami traci u siebie 4 bramki.

Strach pomyśleć co gdyby nie zagrali dzisiaj wybitnie

0

@Encore
Na tak wybitna połowę powinno znaleźć się miejsce

3

@Comentateiro

@draxidox ponoć wzrusza się tylko na jednym filmie.

Mój przyjaciel hachiko
https://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+przyjaciel+Hachiko-2009-449935

3

@Encore
I cyk do gabloty

3

@Encore najważniejsze, że United zagrało wybitną połowę

3

Ciekawe ile jedenastek dla realu zobaczymy na eleven w Pucharze Króla.
Nie ma przypadków sa tylko znaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?