Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB
A te które Łowisz by go nie polubiły?
Dziwne
2
@Bolton moja podeszwa od buta by Cię polubiła
0
@Kessie Lepszy Auswirtz niz Bukajo Sraka
1
@Filipem
Laporta by to zamienil na prace spoleczno uzyteczne
2
@blakkudium
Nie no Bez folii ochronnej na buty
2
@Luciano99
Czyli będę walczył 1vs9 zaje**ście
4
@Kessie
A no dobra To mój błąd, dzięki jeszcze raz za ten telefon.
https://zapodaj.net/images/46979dfb32c87.jpg
Jak tam się tego flesza ustawia żeby robić w 4k zdjęcia?
5
@Roobo
To wina aparatu w telefonie
38
Czas zacząć przygodę z Red dead redemption 2.
Zachęcony zachwytami użytkownika @macio_944 dałem się skusić.
Jakieś porady na start?
No i @macio_944 faktycznie pierwsze wrażenie mega.
Widoki, detale - topka
https://zapodaj.net/images/27516c51f8fd2.png
5
@gumaz
Już sobie to wyobrażam.
Siedzi @gumaz przy rodzinnym obiedzie i sobie myśli jaki nowy Nick miałby @Frimpong z fcbarca.com
2
@gumaz
Nie wiem bo nigdy nie byłem w podobnej sytuacji więc ciężko stwierdzić
0
@Eklerek
Ty się tam skup na tym waszym szwedzkim napastniku bo z gry, to wygląda gorzej od Isaka :D
Swoją drogą obaj przyswirowali zamiast przepracować okres przygotowawczy jak należy i może właśnie po części dlatego mają tego efekty obecnie
15
@Eklerek
25lat a przerobiona więcej razy niż 10 pokoleń kobiet z jej rodziny i bynajmniej nie mam na myśli operacji plastycznych
2
@Bocheno1
To nie przez ból głowy.
Ty po prostu nie potrafisz czytać
2
Co do uja xD
Messi Ryze
@FcPortoFan1999 @HypeR
2
@Luciano99
Tez juz skończ pierd**lić te kocopoły bo @July_6_BcN nie ma 41 tylko 45lat
5
Quiz
Jaki klub niespełna 20 lat temu wykupił licencje innej polskiej drużyny żeby móc grać na najwyższym szczeblu rozrywkowym bo nie potrafił sobie tego wywalczyć na boisku?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@misterio
Homelanda porzuciłem po śmierci jednego z bohaterów jakoś serial się dla mnie zakończył na tym.
4
@Eklerek
A jaki byl??
Ostatnio to mam wrazenie, ze jakas masakra jest zeby ugrac kupony.
co chwile jakies cyrki.
Dobrze, ze juz raz na ruski rok cos obstawiam
3
@Encore
Nie chce mi sie
0
@Encore
A gdzie ma krecic liczby?
Na obronie czy na bramce?
XD Wez juz nie przesadzaj Enkor
4
Komentarz usunięty
3
@Luciano99
A ty dalej jesteś glupszy od @Kessie 'go
2
Wybitne United z wybitnymi połowami traci u siebie 4 bramki.
Strach pomyśleć co gdyby nie zagrali dzisiaj wybitnie
0
@Encore
Na tak wybitna połowę powinno znaleźć się miejsce
3
@Comentateiro
@draxidox ponoć wzrusza się tylko na jednym filmie.
Mój przyjaciel hachiko
https://www.filmweb.pl/film/M%C3%B3j+przyjaciel+Hachiko-2009-449935
3
@Encore
I cyk do gabloty
3
@Encore najważniejsze, że United zagrało wybitną połowę
3
Ciekawe ile jedenastek dla realu zobaczymy na eleven w Pucharze Króla.
Nie ma przypadków sa tylko znaki