2

2

@JanuszKorwinMikke
Mówisz o tym telefonie do kanału sportowego podczas którego Gortat złał go jak peta?

To te znokautowanie?

2

@CLS63AMG

Ja tylko pamiętam za dzieciaka story Lane jak Orton wbijał do domu Tripple H bo mieli kose xD

Jednak na odwrót to było xD

Absolute cinema


2

@Arden
Nie rozumiem fenomenu tej youtuberki.

Co chwilę spotyka się ze sławnymi piłkarzami i nagrywa filmiki, a jest taka ku**a nijaka i nudna.
Jedyne co na tych filmikach umie wydukać to

"Ooo" "uuuu" "hoho" "uaaa" "hoho' jak jakaś upośledzona by była. Bez kitu

21

@13th
Ciebie bez pytania zaznaczyli jako prawiczka xD

1

16

3

@lukaszmatusiewicz
Amica Wronki

1

@Kessie
No piateczek piateczek wiec odpoczywaj bo jutro i w niedzielę masz po 16h dniówki w robocie

5

@PatrychoO
akurat Gówno Dupa calkiem niezla nazwa

7

@BojanKriKicz

@Luciano99 to sam jak młotek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lajcior
Zgadza się, Na dziurę też bym go walił bez pytania

17

@gumaz
Pytam o Nick i wale na dziure

2

@MesQueUnClub_87

To wygląda jak scena dla @Kessie i jego zespołu Downa

3

@blakkudium Amice nigdy nie kibicowałem i kibicowac nie bede.
Niech oddadza licencje i wlasnymi silami cos osiagaja

15

Taką Legię aż chce się oglądać

4

@gumaz raz mnie @Kessie zaprosil do siebie, ale nie skorzystalem

6

@BojanKriKicz
No to jedź.
Szerokiej drogi

1

@Luciano99
i co tam przeczyta?
Posty od @RoberDzik , ktoremu Chat gpt pisze artykuly? :D

0

@mkord
Lepiej niech płodzi posty i na tym poprzestanie xD

7

@Luciano99
Lucek dzisiaj sie dowiedzial kto jest kapitanem Barcelony i w szoku chlopak xD

2

@Wojcio
Na YouTube masz na Canal+ kanale wszystkie skróty



Na tym kanale

8

@July_6_BcN

Pewnie @Kessie że mu rodzinę obrażają

3

To niezły Darius Best specjalista xD



@Eklerek @Transu96 @Encore

3

@Kessie

a relacjonuje to @Kessie siedzacy w lepiance z gówna i okej

2

Przecież wy też przegraliscie z Realem, to co tu takie zdziwienie, że City mierne w tym sezonie nie potrafi wygrac na wyjezdzie z Realem

3

City 3 razy w jednej akcji im oddało piłkę.
Może niech jeszcze Halaand sam podejdzie do jedenastki i strzeli gola swojej drużynie

0

xD

Tyle do powiedzenia

1

Może w LM City coś ugra bo w premier league, to Arsenal wygrywa izi lige w tym sezonie.

Tak tylko przypominam
@Kessie @Czajka90 @blakkudium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?