Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Popitek12
@jowita opinia
2
@JanuszKorwinMikke
Mówisz o tym telefonie do kanału sportowego podczas którego Gortat złał go jak peta?
To te znokautowanie?
2
@CLS63AMG
Ja tylko pamiętam za dzieciaka story Lane jak Orton wbijał do domu Tripple H bo mieli kose xD
Jednak na odwrót to było xD
Absolute cinema
2
@Arden
Nie rozumiem fenomenu tej youtuberki.
Co chwilę spotyka się ze sławnymi piłkarzami i nagrywa filmiki, a jest taka ku**a nijaka i nudna.
Jedyne co na tych filmikach umie wydukać to
"Ooo" "uuuu" "hoho" "uaaa" "hoho' jak jakaś upośledzona by była. Bez kitu
21
@13th
Ciebie bez pytania zaznaczyli jako prawiczka xD
1
@Katalończyk 99
@Kessie opinia
16
@Bocheno1
@July_6_BcN no nareszcie.
Trzymaj się tam
https://zapodaj.net/images/331b1962ecdfe.jpg
3
@lukaszmatusiewicz
Amica Wronki
1
@Kessie
No piateczek piateczek wiec odpoczywaj bo jutro i w niedzielę masz po 16h dniówki w robocie
5
@PatrychoO
akurat Gówno Dupa calkiem niezla nazwa
7
@BojanKriKicz
@Luciano99 to sam jak młotek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@lajcior
Zgadza się, Na dziurę też bym go walił bez pytania
17
@gumaz
Pytam o Nick i wale na dziure
2
@MesQueUnClub_87
To wygląda jak scena dla @Kessie i jego zespołu Downa
3
@blakkudium Amice nigdy nie kibicowałem i kibicowac nie bede.
Niech oddadza licencje i wlasnymi silami cos osiagaja
15
Taką Legię aż chce się oglądać
4
@gumaz raz mnie @Kessie zaprosil do siebie, ale nie skorzystalem
6
@BojanKriKicz
No to jedź.
Szerokiej drogi
1
@Luciano99
i co tam przeczyta?
Posty od @RoberDzik , ktoremu Chat gpt pisze artykuly? :D
0
@mkord
Lepiej niech płodzi posty i na tym poprzestanie xD
7
@Luciano99
Lucek dzisiaj sie dowiedzial kto jest kapitanem Barcelony i w szoku chlopak xD
2
@Wojcio
Na YouTube masz na Canal+ kanale wszystkie skróty
Na tym kanale
8
@July_6_BcN
Pewnie @Kessie że mu rodzinę obrażają
3
To niezły Darius Best specjalista xD
@Eklerek @Transu96 @Encore
3
@Kessie
a relacjonuje to @Kessie siedzacy w lepiance z gówna i okej
2
Przecież wy też przegraliscie z Realem, to co tu takie zdziwienie, że City mierne w tym sezonie nie potrafi wygrac na wyjezdzie z Realem
3
City 3 razy w jednej akcji im oddało piłkę.
Może niech jeszcze Halaand sam podejdzie do jedenastki i strzeli gola swojej drużynie
0
xD
Tyle do powiedzenia
1
Może w LM City coś ugra bo w premier league, to Arsenal wygrywa izi lige w tym sezonie.
Tak tylko przypominam
@Kessie @Czajka90 @blakkudium