Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Hahahaha jeszcze @Kessie 'go na Orlenie używają do memów nie no hit
12
@fart ale za rok będą Derby stolicy uhuhu.
Oczywiście jeśli Polonia nie awansuje do ekstraklasy huehuehie
0
@kuz
Nic nowego
4
Mistrzostwa świata 2026
1/4 finału
Argentyna - Portugalia
I odpala się on
Widzę to oczami wyobraźni @Popitek12
1
@Eklerek
zamykasz mecz mając 2:0 i robisz 3:0, albo remisujesz 3:3 czy jakoś tak
6
Ekitike zasłużona ławka w następnym meczu.
@Kessie @Eklerek
0
@mekston JEszcze musi odczekac bo pewnie ma watpliwosci czy sie flashscore nie zacial
4
Koniec,
Cenny punkt wywieziony z trudnego terenu.
0
Ide spac siemanko
2
@Kessie ok dzieki w takim razie
3
@gumaz
Macio wycofal sie jak Arsenal z walki o mistrzostwo Anglii
5
@macio_944 co tam macio usunales?
Rurka zmiekła?
@Kessie tez sie podniecil ze wzwodem chyba po raz pierwszy w zyciu, ale Szoboszlai naprostował chlopaczków
Calma calma
0
@BojanKriKicz
Nie prawda
2
@Kessie
Faktycznie izi win.
Dzięki mordzia
Powoli wszystko wraca do normy.
5
@Popitek12
Włoszki robił tzn @Kessie łoniaki z zębów sobie wyciągał
8
Dzisiaj tak
@Kessie
0
@Gacek5
Odpal Minecrafta
0
@Eklerek
To pisz tak samo jak jest temat Iniesty i Pedriego xD
6
@Luciano99
A tam zaraz człowiek...
1
@Gibbon_FCB
Wirtz spokojnie mógł mieć z 7 asysty tak szczerze mówiąc
1
@Kessie
To chyba wasz ryk i ocieranie łez xD
1
@Kessie
Przejechał to się po was Emery dzisiaj elo
2
@Kessie
To nieźle xD
4
Komentarz usunięty
14
Komentarz usunięty
2
@NeroTFP1
@Kessie @Eklerek
Przeżyjmy to jeszcze raz
3
@Kessie
1-2, a nie 1-1.
Detale
0
@Eklerek
I cyk do gabloty xD
0
@Eklerek
Cichutko @Eklerek :D
4
@Luciano99 @FcPortoFan1999 @Faro @Bolton
Panowie, może tym razem Arsenal umoczył nam kupon, ALE w następnej kolejce wszystkie siły i pieniądze stawiamy na Singlu tj Arsenal wygra mecz i tyle.