10

Hahahaha jeszcze @Kessie 'go na Orlenie używają do memów nie no hit


12

@fart ale za rok będą Derby stolicy uhuhu.

Oczywiście jeśli Polonia nie awansuje do ekstraklasy huehuehie

0

@kuz
Nic nowego

4

Mistrzostwa świata 2026
1/4 finału
Argentyna - Portugalia

I odpala się on

Widzę to oczami wyobraźni @Popitek12


1

@Eklerek
zamykasz mecz mając 2:0 i robisz 3:0, albo remisujesz 3:3 czy jakoś tak

6

Ekitike zasłużona ławka w następnym meczu.
@Kessie @Eklerek


0

@mekston JEszcze musi odczekac bo pewnie ma watpliwosci czy sie flashscore nie zacial

4

Koniec,
Cenny punkt wywieziony z trudnego terenu.

0

Ide spac siemanko

2

@Kessie ok dzieki w takim razie

3

@gumaz
Macio wycofal sie jak Arsenal z walki o mistrzostwo Anglii

5

@macio_944 co tam macio usunales?
Rurka zmiekła?

@Kessie tez sie podniecil ze wzwodem chyba po raz pierwszy w zyciu, ale Szoboszlai naprostował chlopaczków


Calma calma

0

@BojanKriKicz

Nie prawda

2

@Kessie
Faktycznie izi win.
Dzięki mordzia

Powoli wszystko wraca do normy.

5

@Popitek12
Włoszki robił tzn @Kessie łoniaki z zębów sobie wyciągał

8

Dzisiaj tak
@Kessie


0

@Gacek5
Odpal Minecrafta

0

@Eklerek
To pisz tak samo jak jest temat Iniesty i Pedriego xD

6

@Luciano99
A tam zaraz człowiek...

1

@Gibbon_FCB
Wirtz spokojnie mógł mieć z 7 asysty tak szczerze mówiąc

1

@Kessie
To chyba wasz ryk i ocieranie łez xD

1

@Kessie
Przejechał to się po was Emery dzisiaj elo

2

@Kessie
To nieźle xD

4

Komentarz usunięty

14

Komentarz usunięty

2

@NeroTFP1

@Kessie @Eklerek
Przeżyjmy to jeszcze raz

3

@Kessie
1-2, a nie 1-1.
Detale

0

@Eklerek
I cyk do gabloty xD

0

@Eklerek
Cichutko @Eklerek :D

4

@Luciano99 @FcPortoFan1999 @Faro @Bolton
Panowie, może tym razem Arsenal umoczył nam kupon, ALE w następnej kolejce wszystkie siły i pieniądze stawiamy na Singlu tj Arsenal wygra mecz i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?