Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mordini123 Miałem już jechać, ale dam jeszcze szanse @Kessie 'mu żeby nikt mi nie zarzucił, że sie na niego uwziąłem
5
Postanowiłem:
Jak do 5min nie zaczną losować, to wylączam TV i jade naklepać @Kessie 'go
2
@mordini123
to są agenci xD
3
@PatrychoO
A pokazali chociaż jak strzela bramke w fazie pucharowej?
7
Najlepsze bedzie po losowaniu przezywanie ekspertow w TV i na internecie czy nam szczescie dopisalo, scenariusze play offów, a skonczy sie na tym, że nawet nie awansujemy na te mistrzostwa xD
No... ale co beda grzać przez najblizsze dni to ich
0
@lajcior
30sekund tłumacze mu zasady, a walka trwa 10 sekund i okej
3
@Eklerek kurła nie podoba mi się ten kupon xD
@Kessie
5
Komentarz usunięty
1
@July_6_BcN
Mało tego.
Dwa minusy dają plus
Więc z takiej z znajomości @Bocheno1 i tego drugiego mogą być same plusy
2
Komentarz usunięty
2
@Konradowskyy
Fajny i nie taki drogi w sumie.
9
@mekston @Eklerek @Kessie @BorzyKrzys @Chaoss @Starrk @Azi @MichuZ44
Sorry za spoilery, ale już nie ma sensu oglądac xD
0
@Esteban_
Pierw to by musiał ją rozpocząć bo póki co to ma przygodę z piłką
2
@Fog_W_1899
Warszawski Styl Rysiu, Pucio Pucio
5
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10
Brawo, wyżebrałeś xD
Będą mogli śledzić twoje "zawadiackie" wpisy do lasek na tym portalu chyba, że już z tym skończyłeś
1
@Vegeta88
Bo to koloryzowane
5
Ja i @Kessie gdy trzeba połączyć siły w jechaniu po Legii Warszawa
https://zapodaj.net/images/41a782a936f30.jpg
11
@Kessie
Ale oznaczaj @wpwelement
1
@PatrychoO
Ja już dawno sie wycofałem.
Nie jestes na biezaco
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16307255#comment-16307255
1
@NeroTFP1
Poki co Ja, Hiszpania oraz Irlandia
4
@betonito
Ja znam piłkarza co doznał 2 razy kontuzji w trakcie jednej solówki na Orlenie - @Kessie
27
☎️ Oficjalnie:
Rezygnuje ze startowania w eliminacjach do Eurowizji
10
@Popitek12
O, a jakie? Ja najbardziej lubię serowy do nachosów
7
@blakkudium
Emery
66
@dge21 lecę po popcorn
2
@Kessie
Wczoraj 100% skuteczności w typach miałem
4
@Kessie
To wstawiaj tym bardziej
1
@Czyhrynski
Zależy jaka mgła.
Jak jest taka, że widać spokojnie co jest 100m dalej, to po co odpalać?
2
@Kessie
Nie wiem nawet o co chodzi xD