2

@mordini123 Miałem już jechać, ale dam jeszcze szanse @Kessie 'mu żeby nikt mi nie zarzucił, że sie na niego uwziąłem

5

Postanowiłem:
Jak do 5min nie zaczną losować, to wylączam TV i jade naklepać @Kessie 'go

2

@mordini123
to są agenci xD

3

@PatrychoO
A pokazali chociaż jak strzela bramke w fazie pucharowej?

7

Najlepsze bedzie po losowaniu przezywanie ekspertow w TV i na internecie czy nam szczescie dopisalo, scenariusze play offów, a skonczy sie na tym, że nawet nie awansujemy na te mistrzostwa xD

No... ale co beda grzać przez najblizsze dni to ich

0

@lajcior
30sekund tłumacze mu zasady, a walka trwa 10 sekund i okej

3

@Eklerek kurła nie podoba mi się ten kupon xD

@Kessie

5

Komentarz usunięty

1

@July_6_BcN

Mało tego.
Dwa minusy dają plus

Więc z takiej z znajomości @Bocheno1 i tego drugiego mogą być same plusy

2

Komentarz usunięty

2

@Konradowskyy
Fajny i nie taki drogi w sumie.

9

@mekston @Eklerek @Kessie @BorzyKrzys @Chaoss @Starrk @Azi @MichuZ44
Sorry za spoilery, ale już nie ma sensu oglądac xD


0

@Esteban_
Pierw to by musiał ją rozpocząć bo póki co to ma przygodę z piłką

2

@Fog_W_1899
Warszawski Styl Rysiu, Pucio Pucio

5

Komentarz usunięty

1

@Lionel_Messi10
Brawo, wyżebrałeś xD

Będą mogli śledzić twoje "zawadiackie" wpisy do lasek na tym portalu chyba, że już z tym skończyłeś

1

@Vegeta88
Bo to koloryzowane

5

Ja i @Kessie gdy trzeba połączyć siły w jechaniu po Legii Warszawa

https://zapodaj.net/images/41a782a936f30.jpg

11

@Kessie

Ale oznaczaj @wpwelement

1

@PatrychoO

Ja już dawno sie wycofałem.
Nie jestes na biezaco

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16307255#comment-16307255

1

@NeroTFP1
Poki co Ja, Hiszpania oraz Irlandia

4

@betonito

Ja znam piłkarza co doznał 2 razy kontuzji w trakcie jednej solówki na Orlenie - @Kessie

27

☎️ Oficjalnie:

Rezygnuje ze startowania w eliminacjach do Eurowizji

10

@Popitek12

O, a jakie? Ja najbardziej lubię serowy do nachosów

7

@blakkudium
Emery

66

@dge21 lecę po popcorn

2

@Kessie
Wczoraj 100% skuteczności w typach miałem

4

@Kessie
To wstawiaj tym bardziej

1

@Czyhrynski
Zależy jaka mgła.
Jak jest taka, że widać spokojnie co jest 100m dalej, to po co odpalać?

2

@Kessie
Nie wiem nawet o co chodzi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?