Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90
Po prostu lubię @Kessie więc odwlekam jego egzekucje
3
@Azi
@gumaz ma tyle samo, a w gry nie gra jak coś.
1
@Eklerek
"I co z tego " Xd
Muszę zapamiętać tak Ci będę odpowiadał od dziś xD
4
To Jakiś fejk koledzy bo nie widzę Arsenalu na liście?
@Czajka90 @Kessie
2
@Czajka90
To znaczy że ktoś jej rower ukradł
2
@Lanosss
I codziennie dostaje na dziure
0
@Popitek12
Lepiej na notatniku zobacz
3
@Cyzix
@Lionel_Messi10 ten też pewnie dobry chłopak co xD
Pięknie ich tam do paki łapią degeneratów.
Brawoo
1
@Encore
Niby tak, ale pamiętam jak ty Ten Haga też broniłeś do końca i mam mieszane uczucia xD
0
@Encore
Co w tym ciekawego niby.
Usuń to najlepiej
1
@ranger3120
Trójka dzieci wszystkie z innym faciem xD
1
@Zoker
@Kessie zwęszył właśnie okazje
7
@Sysia11
To ty tupiąca nóżką jak ktoś Alvareza obrazi
4
Jak już to do Lidla
0
@Popitek12
Prędzej uwierzę w Yellow Kubuś Play
1
White monster x
3
@Kessie
Prawie porobiłem Van Dijka.
Mało brakło
3
Chelsea odpowiada xD
1
@Popitek12
Top1 Ronaldo
4
Przeżyjmy to jeszcze raz.
Za miesiąc 20 urodziny
3
@Luciano99
Amica Wronki i okej
9
Spokojnie, jak Lech nie wyjdzie z grupy, to zawsze może kupić licencje od klubu, który wyjdzie do fazy play off
1
@macio_944
Zresztą mogłeś się domyślić, że @Faro to nawet pewnie nie wie co to Pixar xD
3
@Faro no @macio_944 widzisz, a się sprułes jak gacie @Kessie :go
0
@macio_944 grunt że w LM nad wami xd
4
@Kessie
Ładnie mu się odkleiło, ale już go wyjaśniliśmy szybciutko.
Tak ma być
8
@macio_944
I co się prujesz.
Lepiej tytuły podaj MacioSracio
6
@Faro
Można dodać również "Coco"
Edit.
Ja mam sentyment do Herculesa i Atlantyda
5
@Kessie
@Bocheno1 @Deviler no i widzicie.
Wyjaśniło się przez kogo tyle razy wylapaliscie w czerep za niewinność
5
@gumaz
Po prostu Budzę się.
W przeciwieństwie do niego