1

@Czajka90
Po prostu lubię @Kessie więc odwlekam jego egzekucje

3

@Azi

@gumaz ma tyle samo, a w gry nie gra jak coś.

1

@Eklerek

"I co z tego " Xd

Muszę zapamiętać tak Ci będę odpowiadał od dziś xD

4

To Jakiś fejk koledzy bo nie widzę Arsenalu na liście?
@Czajka90 @Kessie


2

@Czajka90
To znaczy że ktoś jej rower ukradł

2

@Lanosss
I codziennie dostaje na dziure

0

@Popitek12
Lepiej na notatniku zobacz

3

@Cyzix

@Lionel_Messi10 ten też pewnie dobry chłopak co xD

Pięknie ich tam do paki łapią degeneratów.
Brawoo

1

@Encore

Niby tak, ale pamiętam jak ty Ten Haga też broniłeś do końca i mam mieszane uczucia xD

0

@Encore
Co w tym ciekawego niby.
Usuń to najlepiej

1

@ranger3120
Trójka dzieci wszystkie z innym faciem xD

1

@Zoker

@Kessie zwęszył właśnie okazje

7

@Sysia11

To ty tupiąca nóżką jak ktoś Alvareza obrazi

4

Jak już to do Lidla


0

@Popitek12
Prędzej uwierzę w Yellow Kubuś Play

1

White monster x


3

@Kessie
Prawie porobiłem Van Dijka.
Mało brakło

3

Chelsea odpowiada xD


1

@Popitek12
Top1 Ronaldo

4

Przeżyjmy to jeszcze raz.
Za miesiąc 20 urodziny


3

@Luciano99
Amica Wronki i okej

9

Spokojnie, jak Lech nie wyjdzie z grupy, to zawsze może kupić licencje od klubu, który wyjdzie do fazy play off

1

@macio_944
Zresztą mogłeś się domyślić, że @Faro to nawet pewnie nie wie co to Pixar xD

3

@Faro no @macio_944 widzisz, a się sprułes jak gacie @Kessie :go

0

@macio_944 grunt że w LM nad wami xd

4

@Kessie
Ładnie mu się odkleiło, ale już go wyjaśniliśmy szybciutko.
Tak ma być

8

@macio_944
I co się prujesz.
Lepiej tytuły podaj MacioSracio

6

@Faro

Można dodać również "Coco"


Edit.
Ja mam sentyment do Herculesa i Atlantyda

5

@Kessie

@Bocheno1 @Deviler no i widzicie.
Wyjaśniło się przez kogo tyle razy wylapaliscie w czerep za niewinność

5

@gumaz
Po prostu Budzę się.
W przeciwieństwie do niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?