Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback
Dokładnie, hajs był
2
@NeroTFP1
To nie takie proste.
Wy też przepaliliscie hajs za Neymara, a nawet więcej i doprowadziło to do ruiny finansowej, Kominu płacowego, a konsekwencje odczuwacie po dziś dzień
7
@kuz
Chyba oni sędziom
0
@AduŚ07
Liverpool już końcówkę sezonu miał słabiutka, ale ligi nie dało się przegrać.
Mało kto o tym wspomina lub po prostu ludzie nie pamiętają
0
@Eklerek
I w erze przed Kloppem i tak wygraliśmy LM.
Serio wygrajcie coś pierw bo groteskowo to wygląda.
Kogo jak kogo ale kibice Arsenalu śmiejący się z kogoś?
Nawet Totki coś ugraly w Europie
0
@Stinger_
Arsenal też pokonali Nie zapominajmy
8
@Comentateiro zazdroszczę Ci, że o 23:00 już nie będziesz pamiętał o tej porażce
3
@ViscaelBarca2007
Klopp wróci na ratunek jedyna nadzieja, reszta do zaorania
0
@heniusss
W LA lidze nie da się być na 12 miejscu w lidze będąc klubem waszego pokroju.
1
@Czajka90 @Kessie
Koledzy, ale tak szczerze.
Jutro wychodzi info, że Klopp wraca na ratunek The Reds.
Wiem ja i wiem wy że byście już siedzieli posrani i pogodzeni z porażka w lidze xD
0
@mekston
Na jakiej podstawie niby Liverpool był faworytem słucham
2
Niech sobie przegrywają z PSV w nic nie znaczącym meczu.
Grunt, że Real i Arsenal klepneli na miękko
1
@Gibbon_FCB
Niech sie ponapinają teraz, a przyjdzie końcówka zimy i wiosna i wiemy jak będzie.
0
@Czyhrynski
Liverpool już myślami w pogoni za Premier League, a z grupy LM i tak wyjdą.
Wszystko pod kontrolą
1
Dobra czas ustawić chyba w FPLu Raye na bramkę, a do tego 2 stoperów Arsenalu.
Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą w nadchodzących spotkaniach
0
@PiotrR
Nie doszukujmy się klątw w ich frajerstwie prezentowanym co sezon
0
@Kessie
Ile ten chad ugrał Lig i Lig mistrzów?
Pewnie sporo w końcu już zaraz pęknie 7 lat jak trenuje ten klub
0
@Eklerek
Idź się popłacz jeszcze xD
Moje o Arsenalu wysrywy, ale wasze o Liverpoolu już nie xD
Wygracie jedna LM chociaż w tej waszej uja wartej historii to pogadamy xD
0
@majkiii
Ta
#Ikar
0
@Czajka90
Dzien jak codzień
0
@Eklerek
I tak uja wygracie xS
0
@Cyzix co ty taki wyszczekany jakbyscie wygrali tym Arsenalem co najmniej tyle co City w ostatnich latach.
A wy to przecież od lat jesteście tylko tłem dla innych zespołów :{
Dobra jesień i już odlecieliscie xD
Wasze trofea w ostatnich 15latach:
FA Cup (3): 2014, 2015, 2017
Community Shield ( XD ) 5: 2014, 2015, 2017, 2020, 2023
3
@Kessie nie rusza mnie to już nawet
2
@Luciano99 i na końcu madafaka
2
@Kessie
Masz rację.
Będziesz w złym humorze po upokorzeniu przez Bayern więc nie będę Ci dokładał
2
@Kessie
Chłopie ciesz się, że nie chodzę na boso na ustawki bo byś nawet jednego remisu nie ugrał.
W co ty wierzysz
4
@Luciano99 no i widać, że kolega zna się na piłce
3
@blakkudium
Byłeś blisko, ale nie o to chodziło
4
Ty @Kessie a wiesz co się rymuje z Saka?
10
Widać, że Slot odrobił lekcje.
Może uda się ugrać punkt dzisiaj na własnym terenie.