1

@Dankho94isback
Dokładnie, hajs był

2

@NeroTFP1
To nie takie proste.

Wy też przepaliliscie hajs za Neymara, a nawet więcej i doprowadziło to do ruiny finansowej, Kominu płacowego, a konsekwencje odczuwacie po dziś dzień

7

@kuz
Chyba oni sędziom

0

@AduŚ07
Liverpool już końcówkę sezonu miał słabiutka, ale ligi nie dało się przegrać.

Mało kto o tym wspomina lub po prostu ludzie nie pamiętają

0

@Eklerek
I w erze przed Kloppem i tak wygraliśmy LM.
Serio wygrajcie coś pierw bo groteskowo to wygląda.

Kogo jak kogo ale kibice Arsenalu śmiejący się z kogoś?

Nawet Totki coś ugraly w Europie

0

@Stinger_
Arsenal też pokonali Nie zapominajmy

8

@Comentateiro zazdroszczę Ci, że o 23:00 już nie będziesz pamiętał o tej porażce

3

@ViscaelBarca2007
Klopp wróci na ratunek jedyna nadzieja, reszta do zaorania

0

@heniusss
W LA lidze nie da się być na 12 miejscu w lidze będąc klubem waszego pokroju.

1

@Czajka90 @Kessie
Koledzy, ale tak szczerze.

Jutro wychodzi info, że Klopp wraca na ratunek The Reds.

Wiem ja i wiem wy że byście już siedzieli posrani i pogodzeni z porażka w lidze xD

0

@mekston
Na jakiej podstawie niby Liverpool był faworytem słucham

2

Niech sobie przegrywają z PSV w nic nie znaczącym meczu.

Grunt, że Real i Arsenal klepneli na miękko

1

@Gibbon_FCB

Niech sie ponapinają teraz, a przyjdzie końcówka zimy i wiosna i wiemy jak będzie.

0

@Czyhrynski
Liverpool już myślami w pogoni za Premier League, a z grupy LM i tak wyjdą.

Wszystko pod kontrolą

1

Dobra czas ustawić chyba w FPLu Raye na bramkę, a do tego 2 stoperów Arsenalu.

Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą w nadchodzących spotkaniach

0

@PiotrR
Nie doszukujmy się klątw w ich frajerstwie prezentowanym co sezon

0

@Kessie
Ile ten chad ugrał Lig i Lig mistrzów?
Pewnie sporo w końcu już zaraz pęknie 7 lat jak trenuje ten klub

0

@Eklerek
Idź się popłacz jeszcze xD

Moje o Arsenalu wysrywy, ale wasze o Liverpoolu już nie xD
Wygracie jedna LM chociaż w tej waszej uja wartej historii to pogadamy xD

0

@majkiii
Ta

#Ikar

0

@Czajka90
Dzien jak codzień

0

@Eklerek

I tak uja wygracie xS

0

@Cyzix co ty taki wyszczekany jakbyscie wygrali tym Arsenalem co najmniej tyle co City w ostatnich latach.

A wy to przecież od lat jesteście tylko tłem dla innych zespołów :{

Dobra jesień i już odlecieliscie xD

Wasze trofea w ostatnich 15latach:
FA Cup (3): 2014, 2015, 2017

Community Shield ( XD ) 5: 2014, 2015, 2017, 2020, 2023

3

@Kessie nie rusza mnie to już nawet

2

@Luciano99 i na końcu madafaka

2

@Kessie
Masz rację.
Będziesz w złym humorze po upokorzeniu przez Bayern więc nie będę Ci dokładał

2

@Kessie
Chłopie ciesz się, że nie chodzę na boso na ustawki bo byś nawet jednego remisu nie ugrał.

W co ty wierzysz

4

@Luciano99 no i widać, że kolega zna się na piłce

3

@blakkudium
Byłeś blisko, ale nie o to chodziło

4

Ty @Kessie a wiesz co się rymuje z Saka?

10

Widać, że Slot odrobił lekcje.
Może uda się ugrać punkt dzisiaj na własnym terenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?