Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jakie jest wasze top3 ULUBIONYCH zawodnikow FC Barcelony z AKTUALNEJ KADRY?
nie mylic z najlepszymi.
Ciekawe czy np Taki Yamal sie w niej znajduje
U mnie to wyglada np tak:
1. Pedri
2. Lewy
3. Raphinha
1
@Popitek12
Ja tam kibicuje Maroko na MŚ
0
@FcPortoFan1999 następnym razem all in na wygraną Arsenalu
0
@Eklerek
Dokładnie
7
Max nie ma nic do stracenia więc nie myślcie sobie, że Top3 dla Norrisa to formalność bo tam to obaj równie dobrze mogą nie ukończyć wyścigu jak Max zacznie poddymiac
0
@Dankho94isback
City to jeszcze więcej potraci zamiast gonić
0
@MsBarca
Hamilton
4
O widzę czerwo dla Chelsea.
No nic, zwycięzca ligi został wybrany już przed pierwsza kolejka jak widać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Fajnie że wygrana Liverpoolu, ale i tak to nic nie da bo dzisiaj Arsenal izi win
@Kessie
7
@Criss18Barca
Bo Cyrk ma to do siebie, że żyją na walizkach
0
@Kessie
Co z tego jak Arsenal i tak dziś nie straci punktow
11
@AmigoBlancos
Co Ci Salah zrobił żeby tak po nim jechać?
Już mogłeś go chociażby od prostytutek zwyzywać, ale żeby tak do Viniciusa porównywać?
8
Idealna wiertarka na prezent dla kogoś z waszego zakładu
Dobrze by służyła @Luciano99 @Kessie @Bocheno1
1
@Gibbon_FCB
Też puszczę jakiegoś grubego singla na Arsenal
@Kessie
1
@FcPortoFan1999
Mój Liverpool ich już raczej nie dogoni
3
@FcPortoFan1999
No i prawidłowo.
Oby tylko bez żadnych kontuzji i po 3pkt niech lecą chłopaki
2
@Kessie
Graty xd
0
@clyde
To zatańcz poloneza z tutejszym dziadziusiem @Comentateiro
2
@Kessie
@FcPortoFan1999 Oski też uważasz, że dzisiaj Arsenal gładkie 3 pkt?
I co najważniejsze bez urazów Rice'a i linii obrony
7
@Rastafarnianin
Dać pierwszej lepszej babie poczucie władzy i wyższości i takie są później efekty xD
9
Dzisiaj Arsenal gładko 3-0 z Chelsea i marsz po tytuł premier League.
Już nic złego w tym sezonie im się nie przydarzy
Graty @Kessie
3
@Commando
Pewnie @Kessie z rodziną nabili oceny
0
@FcPortoFan1999
To idź i skacz
1
@Arden akurat nie na nim nabity xD
#hustlehard304 bardziej pasuje do twojego opisu xD
0
@krycha2201 tak
1
Też ciekawa statystyka biorąc pod uwagę wyniki the Reds.
3
@PatrychoO
Jak można Cene z cyrku dawać do takich tuz sportowych w jednym szeregu.
Kpina
0
@maniak33333
W półfinale jakiegoś pseudo pucharu soccera
3
@maniak33333
Bo to placki
7
@Kessie
Ty dzisiaj pod Lewiatanem będziesz jak Dida i dostaniesz petardę na głowe