3

Ja złego słowa na Araujo nigdy nie powiem.
Dobry ziomal



10

No coś nie pykło...
100 minut przed tragedią


5

Z LM to jak z meczami weekendowymi.

1 zasada - nie dodawać do kuponu meczu o 12:00 / w przypadku LM o 18:45 bo po pierwszym spotkaniu na kuponie będzie trzeba kleić kolejny xD

0

@gumaz
Nawet więcej - oblałem to piwem

3

@Kessie

Chciałbym móc powiedzieć to samo o tobie, ale wiesz jak jest.

8

@gumaz

Ostatnio włamałem mu się na konto bankowe po czym wpłaciłem tam 10zl bo aż mi się przykro zrobiło

1

@Faro
"glupi komentarz"

Najważniejsze, że twoje komentarze na tej stronie są wybitne.

Mogę tylko zazdrościć

7

@Faro
Najlepiej to każdy o innej godzinie mogli zrobić dla Ciebie

3

@FcPortoFan1999
Juventus

1

@Kessie
Za bardzo się panoszycie ostatnio i cwaniakujecie.

Trzeba wam przypomnieć kto tu jest prawdziwym zadymiarzem

2

@Faro
Jeszcze Messi karniaczka zmarnował w tym meczu, a mieliście ich na widelcu

1

@NeroTFP1
No i jeszcze ten


4

@Kgorecki2500

1. Rosja
2. Reklamy z tej strony

1

@mientusek1407

Olise to kocur akurat.

2

@Kgorecki2500
Jutro Bayern wyrywa duszę ekipie Artety i po sezonie mają.

Róbcie screeny

2

@Cyzix niech sobie to Arsenal wsadzi do gabloty xD

Mam wrażenie, że to jedno z ich największych osiągnięć ostatnich lat

2

@RoberDzik
W sumie to Arsenal ze swoim frajerstwem idealnie wpisze się w przegrana z Chelsea i przerzniecie mistrza właśnie z nimi nawet gdy Liverpool i City mają gorszy okres

4

@Sulimo
Do Afryki deportacja po meczu

2

@LeszekFCB @Sulimo
saga Zmierzch > LOTR

1

@Cyzix
Arsenal to nawet finał pucharu tymbarka przegrał z Tottenhamem.
Z czym do ludzi hue

0

@Sulimo
Liverpool > Wieczysta > Lech Poznań

0

@MaziFCB

@Kessie opinia

0

Legia > Amica Wronki

4

@KamQiX

Już łeb zryty jak widzę rower myślę @Kessie

1

@maroon
Tu jest kawałek koszulki meczowej w której grał Bryant + karta oceniona na 10 przez PSA - czyli idealny stan karty.

Dodatkowo jest numerowana 1/2 co oznacza, że na świecie są tylko dwie takie karty.


Oczywiście cena wciąż chora

0

@July_6_BcN
Jakoś mnie nie dziwi, że romanse są akurat gdy Ciebie nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@lajcior
Nie wydaje mi się

3

@Popitek12 a ty masz?


1

@FcPortoFan1999
Klopp wraca na ratunek

0

@Sinirsey
Walduś czy Kessie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?