Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie
Chcesz żebym bana dostal?
0
Dla KT będzie to życiowa szansa, a dla Fakera kolejny dzień w biurze.
Już Chovy pokazał że przychodzi co do czego i ręce spocone, a majtki do zmiany.
Dzisiaj z KT może być podobnie i o ile do półfinału wchodzili w roli underdoga i nie majac nic do stracenia, tak dzisiaj mogą już odczuć, że jest tak blisko - i niekoniecznie moze to na nich dobrze wpłynąć
1
@PaPo oby oby Kolego
0
@gumaz
Gardze nimi
2
Słodziak :3
1
@Bolton MI sie wciaz wydaje, ze City albo Liverpool zlapia regularnosc w lidze predzej czy pozniej i robia ich nie luzie xD
0
Tak zupelnie serio.
Uwazacie, ze Arsenal wygra w tym sezonie premier league?
30
@gumaz
Nie no bez przesady z takimi abstrakcyjnymi sytuacjami.
Gdzie Ona chłopa znajdzie
2
@MOLESTA
To aż dziwne, że nie odezwali się do Ciebie z kontraktem xD
6
@Kessie Ale będziesz bity pod Lewiatanem.
Tym razem samurajski styl wleci
7
Piękny serial.
Jest w moim top5 na bank.
Ścieżka dźwiękowa również genialnaaa
1
Realizator powinien pokazać wyscig z perspektywy Maxa Verstappena i tyle by wystarczyło
5
@Herato
Się nie zdziwie jak przed nimi jeszcze to zgarnie xD
Jak Arsenal w tym roku tego nie ugra, to już nie wiem kiedy
5
@esem91
Tomcio Paluch @Kgorecki2500 opinia
4
@gumaz
Z nim to Tarzan albo inny Mowgli
2
@Peeck
Absolutnie.
Ma kategoryczny zakaz
3
Nie mam planu B jak NBA YoungBoy
Nie policzę sztuk co straszyły czarną magią uuu
No i taki Mata może być
0
@Stinger_
nie widze go wygrywajacego rywalizacje z Leclerciem, a co dopiero z 8 tytulem mistrza swiata
9
@Faro
@wpwelement jest z policji chyba
1
@Lionel_Messi10
Ok charakterniaku xD
2
@Kessie
Kitowcy atakują xD
0
@Lionel_Messi10
A ciekawe za co nic siedział, a powinien.
Temat rzeka xD
0
@Lionel_Messi10
Normalni do kryminału nie idą.
Jest on typowym patusem.
Tyle
Sam to niejednokrotnie udowadniał swoim zachowaniem i środowiskiem z jakiego się wywodzi.
Prawda boli co
1
@Fc112
No przecież to Patus jak i ten co go broni w tej dyskusji xD
Zaraz mi żyłka pęknie jeszcze
0
@Lionel_Messi10
Dograł się będąc żywym może o tym nie wiesz xD
I trochę wyczucia by się przydało, a nie takiego bezbeckiego zachowania.
Bo z czego mi się wydaje, to Pono nie planował odejść z tego świata w momencie nagrywania kawałka i nie jest to akcja promocyjna.
"A patusa to masz w lustrze, powiedz to Oliwierowi w oczy, dostałbyś na jape i bys skonczyl z pisaniem na tej stronie."
- buhahha
Bez odbioru
0
@Lionel_Messi10
Akurat ty broniący patusów to mnie nie dziwi.
Fakty są takie, że promuje kawałek na plecach zmarłego ziomka i żaden dodatkowy wpis tego nie zmieni
6
@Kessie
Twoim idolem jest każdy mający akurat 2zł pod Lewiatanem wiec z czym do ludzi
2
@Kessie
To wracaj do swoich babek z Nigerii z wiaderkiem na głowie
4
Bonus RPG
( Musicie wejść w tłita, żeby zobaczyć jego opis dodany do zdjęcia)
7
Dobra no to my wyszło xD
@Kessie @Eklerek @blakkudium @Czajka90