9

@Kessie jadłeś już coś w tym tygodniu?

1

@Eklerek
Coś pięknego.
Ciary jak zwykle przy tym utworze.

17

Mistrzostwa świata 2026
☎️ Oficjalnie:

@Bocheno1 również rozstawiony w 2 koszyku
https://zapodaj.net/images/d34820336e2f0.jpg

0

@FcPortoFan1999
To dowieźli

2

@Messibestplayerintheworld
lepiej nie bo jeszcze zdupią

5

@PatrychoO
Przestałem czytać po "Od rana oglądam TVN"

3

@FcPortoFan1999
wiadomo, z Razora zrobie swojego Azora

3

@gumaz

@Kessie mi odpicuje furke na wyscig z kotami z czarnej listy.
Dlatego bedzie ciezej niz na najwiekszym poziomie trudnosci

8

dobra Zaraz pobieram nfs most wanted.

Na pierwszy ogień pojdzie Żółtek z Golfa GTI
- https://zapodaj.net/images/f3a8d06e8e551.jpg
- https://zapodaj.net/images/519800d0e3510.jpg

3

@LeszekFCB i od kazdego z nich bys dostal na leb na solówce.
Fakty

1

@Kessie Beka z was kasztany.
3 miejsce w lidze moze ugracie XD

12

Erik Edman vs Liverpool
Ale rakieta

@zgiru @Szreko


0

@Pnog37
To nie żarty

0

@escarabajo
To ty zadałeś pytanie jakby cię przerastało danie od ignorowanych.

Nie ogarniasz ewidentnie

0

@escarabajo
Ehh wiesz co nie chce mi się dziś czytać tego twojego stękania.

Podburkuj sobie gdzie indziej.

1

@Faro
Bo z twoich ciężko się śmiać

0

@escarabajo
Póki co to ty się splakales kolejny raz, to samo tyczy się twojego podgryzania w ostatnim czasie.

"Tyle możesz"

4

@Kessie
Ty masz na szóste Maciek chyba, nie?

4

@macio_944 robota jest do zrobienia


0

@escarabajo

Tak długo jak będziemy gardzić Legia.
Czyli jakoś do końca świata i jeden dzień dłużej

1

@Kessie
Znowu będziesz bił głową w moje pięści?

2

1

@gumaz

@Kessie Cie prosil o ten post?

3

Dobra już mi się nie chce Ddosować

0

Komentarz usunięty

0

@Eklerek nie marudź tylko już zbieraj sianko na EA FC 27

Teraz to już na pewno dowiozą

4

@Frimpong

Możecie mnie cmoknąć w pompke.
Pozdrawiam

8

@Luciano99 czytając twojego posta do mnie apelującego o więcej szacunku wobec @Kessie
Chciałbym jak najbardziej poważnie odnieść się do zaistniałej sytuacji i nie zamiatać sprawy pod dywan zwłaszcza iż jest to jak widać ważna sprawa dla Ciebie, a w szczególności dla @Kessie 'go.
Postanowiłem więc wygłosić mój statement w odpowiedzi tego posta żeby nie zaśmiecać la rambli zbyt długimi wpisami:

3

@Kessie
Poskładać to on Ci może uzębienie.
Ponoć LEGO chce wpuścić zestaw na jego podstawie po ostatniej solówce.
Ma zawierać 300 elementów.

2

@PIWOSZ89
Pretensje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?