Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kessie jadłeś już coś w tym tygodniu?
1
@Eklerek
Coś pięknego.
Ciary jak zwykle przy tym utworze.
17
Mistrzostwa świata 2026
☎️ Oficjalnie:
@Bocheno1 również rozstawiony w 2 koszyku
https://zapodaj.net/images/d34820336e2f0.jpg
0
@FcPortoFan1999
To dowieźli
2
@Messibestplayerintheworld
lepiej nie bo jeszcze zdupią
5
@PatrychoO
Przestałem czytać po "Od rana oglądam TVN"
3
@FcPortoFan1999
wiadomo, z Razora zrobie swojego Azora
3
@gumaz
@Kessie mi odpicuje furke na wyscig z kotami z czarnej listy.
Dlatego bedzie ciezej niz na najwiekszym poziomie trudnosci
8
dobra Zaraz pobieram nfs most wanted.
Na pierwszy ogień pojdzie Żółtek z Golfa GTI
- https://zapodaj.net/images/f3a8d06e8e551.jpg
- https://zapodaj.net/images/519800d0e3510.jpg
3
@LeszekFCB i od kazdego z nich bys dostal na leb na solówce.
Fakty
1
@Kessie Beka z was kasztany.
3 miejsce w lidze moze ugracie XD
12
Erik Edman vs Liverpool
Ale rakieta
@zgiru @Szreko
0
@Pnog37
To nie żarty
0
@escarabajo
To ty zadałeś pytanie jakby cię przerastało danie od ignorowanych.
Nie ogarniasz ewidentnie
0
@escarabajo
Ehh wiesz co nie chce mi się dziś czytać tego twojego stękania.
Podburkuj sobie gdzie indziej.
1
@Faro
Bo z twoich ciężko się śmiać
0
@escarabajo
Póki co to ty się splakales kolejny raz, to samo tyczy się twojego podgryzania w ostatnim czasie.
"Tyle możesz"
4
@Kessie
Ty masz na szóste Maciek chyba, nie?
4
@macio_944 robota jest do zrobienia
0
@escarabajo
Tak długo jak będziemy gardzić Legia.
Czyli jakoś do końca świata i jeden dzień dłużej
1
@Kessie
Znowu będziesz bił głową w moje pięści?
2
@Eklerek
1
@gumaz
@Kessie Cie prosil o ten post?
3
Dobra już mi się nie chce Ddosować
0
Komentarz usunięty
0
@Eklerek nie marudź tylko już zbieraj sianko na EA FC 27
Teraz to już na pewno dowiozą
4
@Frimpong
Możecie mnie cmoknąć w pompke.
Pozdrawiam
8
@Luciano99 czytając twojego posta do mnie apelującego o więcej szacunku wobec @Kessie
Chciałbym jak najbardziej poważnie odnieść się do zaistniałej sytuacji i nie zamiatać sprawy pod dywan zwłaszcza iż jest to jak widać ważna sprawa dla Ciebie, a w szczególności dla @Kessie 'go.
Postanowiłem więc wygłosić mój statement w odpowiedzi tego posta żeby nie zaśmiecać la rambli zbyt długimi wpisami:
3
@Kessie
Poskładać to on Ci może uzębienie.
Ponoć LEGO chce wpuścić zestaw na jego podstawie po ostatniej solówce.
Ma zawierać 300 elementów.
2
@PIWOSZ89
Pretensje