7

@turek07
Piękna postawa w związku z dniem niepodległości.
Brawo

https://zapodaj.net/images/ac409c3e3de6a.jpg

0

@Starrk
Ja mam na mysli Polaków i hipokryzje w tej kwestii

6

zadowolenie ze Yamal opuszcza kadre wrecz domaga sie by cos przyswirowali z klubem, a jak Lewy nie pojedzie na jedno zgrupowanie to caly naród go grilluje.

0

@AlexDark00
Pogba to na moment transferu byl zrozumialy ruch.
gracz z absolutnej topki

4

@Toretto
Na moje oko to film jest niedostępny, ale mogę się mylić.

0

@JimMorrisonFCB
Nie ma kiedy usiąść na spokojnie i pograc

7

@Luciano99
No Kto by pomyślał

1

@JimMorrisonFCB
Myślałem, że ktoś ktoś bana dostal xD

5

@Popitek12
To też fajne

Bramkarze obronili wszystkie strzały Ronaldo, które leciały w światło bramki w play-offach mistrzostw świata

5

@JanuszKorwinMikke
Moim zdaniem nie będzie miał ani pomnika w Barcelonie, ani nie będzie wymieniany jako legenda klubu.

Prędzej legenda Bayernu i jako tako Borussi*

*( finał LM i liczne puchary na własnym podwórku mając za rywala potężny Bayern)

0

@Czajka90 @Derean
Opinia taka, że screen jest podrobiony.
Przed Realem było zwycięstwo z Aston Villa

1

@Kessie
Opinie poznasz o 9:00 pod lewiatanem

1

Z bernala oburzenie bo młodziaka co nic nie osiągnął jeszcze wpuścił na ogony, a jak Ronaldo zdobywca 5 złotych piłek i kilku LM, legenda klubowa odmówił przeszczepowi Ten Hagowi by wszedł na pół minuty przy wyniku przesadzonym na korzyść rywala to było że taka decyzja Trenera xD

1

Tyle oznaczeń, a mi się coś buguje strona i w nic nie da się wejść.
No nic chyba trzeba wrócić jutro jak to naprawią

26

No i po co on zmarnował tego karnego jak i tak teraz strzelił gola.

0

@Eklerek u mnie dobrze, że kudus nie grał bo mam Thiago co nabił 10 pkt na rezerwie na pierwszym slocie xD
Będzie ponad 40

2

@Kessie
To i tak niezły wynik jak na Ciebie

0

@Kgorecki2500
Tomcio Paluch amulet

3

@MYTO

@Drwal szykuj się na wiązankę

3

1. Faker
2. Maradona
3. Messi
4. Gumayusi
5. Ronaldo


10

@Luciano99
Ty pało xD

2

@KRISU77 oby nie

1

Widzę filmiki tego ziomka i spoko, że uczy dzieciaki.

Ale uwielbiam to jak to wszystko pięknie wygląda tylko dlatego, że obrońca robi wyreżyserowany ruch zawsze ten sam zresztą xD

Zwłaszcza jak młody robi na nim ten trik xD

0

Już człowiek co chciał pisać, że KT placki przegraly fighta, a tu reksai poczyscila

6

@Popitek12
No i nie zapominajmy Top5 w La Liga > mistrzostwo świata

1

@PaPo
Ja podobnie od 3 sezonu
A jeszcze przed lolem Metin2 mi zrył banie więc już przypadek nie do odratowania :D

0

@gumaz
Trochę słabszy niż zawodnicy z dzisiejszego finału

0

@PaPo już psycha zryta przez tą grę xD
Silniejsze od Ciebie to było

2

Typowy lol xD
A na czacie mistrzostw przy występie

" Le Blanc pod Tanka"

1

@PaPo
Oni już wiedzą, że zaraz egzekucja robiona na KT będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?