30

@gumaz
Nie no bez przesady z takimi abstrakcyjnymi sytuacjami.

Gdzie Ona chłopa znajdzie

2

@MOLESTA
To aż dziwne, że nie odezwali się do Ciebie z kontraktem xD

6

@Kessie Ale będziesz bity pod Lewiatanem.
Tym razem samurajski styl wleci


7

Piękny serial.
Jest w moim top5 na bank.

Ścieżka dźwiękowa również genialnaaa


1

Realizator powinien pokazać wyscig z perspektywy Maxa Verstappena i tyle by wystarczyło

5

@Herato
Się nie zdziwie jak przed nimi jeszcze to zgarnie xD

Jak Arsenal w tym roku tego nie ugra, to już nie wiem kiedy

5

@esem91

Tomcio Paluch @Kgorecki2500 opinia

4

@gumaz
Z nim to Tarzan albo inny Mowgli

2

@Peeck

Absolutnie.
Ma kategoryczny zakaz

3

Nie mam planu B jak NBA YoungBoy
Nie policzę sztuk co straszyły czarną magią uuu

No i taki Mata może być

0

@Stinger_
nie widze go wygrywajacego rywalizacje z Leclerciem, a co dopiero z 8 tytulem mistrza swiata

9

@Faro

@wpwelement jest z policji chyba

1

@Lionel_Messi10
Ok charakterniaku xD

2

@Kessie
Kitowcy atakują xD


0

@Lionel_Messi10
A ciekawe za co nic siedział, a powinien.

Temat rzeka xD

0

@Lionel_Messi10

Normalni do kryminału nie idą.

Jest on typowym patusem.
Tyle

Sam to niejednokrotnie udowadniał swoim zachowaniem i środowiskiem z jakiego się wywodzi.

Prawda boli co

1

@Fc112

No przecież to Patus jak i ten co go broni w tej dyskusji xD

Zaraz mi żyłka pęknie jeszcze

0

@Lionel_Messi10
Dograł się będąc żywym może o tym nie wiesz xD

I trochę wyczucia by się przydało, a nie takiego bezbeckiego zachowania.

Bo z czego mi się wydaje, to Pono nie planował odejść z tego świata w momencie nagrywania kawałka i nie jest to akcja promocyjna.

"A patusa to masz w lustrze, powiedz to Oliwierowi w oczy, dostałbyś na jape i bys skonczyl z pisaniem na tej stronie."

- buhahha

Bez odbioru

0

@Lionel_Messi10
Akurat ty broniący patusów to mnie nie dziwi.

Fakty są takie, że promuje kawałek na plecach zmarłego ziomka i żaden dodatkowy wpis tego nie zmieni

6

@Kessie
Twoim idolem jest każdy mający akurat 2zł pod Lewiatanem wiec z czym do ludzi

2

@Kessie
To wracaj do swoich babek z Nigerii z wiaderkiem na głowie

4

Bonus RPG
( Musicie wejść w tłita, żeby zobaczyć jego opis dodany do zdjęcia)


7

Dobra no to my wyszło xD



@Kessie @Eklerek @blakkudium @Czajka90

7

Laporta jest taki żałosny, że kolejny już raz chce sobie ugrywac wybory na plecach Messiego.

Jak ktoś wierzy w szczere intencje z tym powrotem i uhonorowaniem Messiego na Camp Nou to współczuję naiwności.

Aż śmiech mnie ogarnia jak sobie przypomnę jak przytulal manekina z koszulka Messiego i dawal do zrozumienia, że nie dopuści do jego odejścia.


10

@JanuszKorwinMikke
Tak samobója strzeli xD
Z pewnością

Pier**lisz w tym momencie większe głupoty niż on w tym wywiadzie xD

4

@AmigoBlancos
Fun to bedzie jak Mbappe zmarnuje karnego

3

@Luciano99 współczuję w takim razie

14

@juarez gdzie wady?

1

0

@TR3YWAY
Może ty śliwki jesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?