Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie
Pite to Ci zrobię z twarzy dzisiaj o 20:00
1
@Luciano99
Cie podsumowali xD
2
@kosiarz92
Nie wymagaj od nich niemożliwego :D
5
@Kessie
Razem w tym kiblu się kitracie?
Nie zdziwił bym się
17
Jestem pod Orlenem ponoć jakiś fajansiarz chciał mieć zrobiony tatar z mordy, a teraz udaje, że zaklinował się w WC i nie może wyjść.
5
@clyde
Spokojnie.
Ty w outficie z Pepco, to @Popitek12 nawet nie zwróci na Ciebie uwagi
2
@Laminedependencia
Pov:
Doliczony czas gdy Real Madryt przegrywa 0-1
3
@Kessie kolejny trening za mną.
Jak ty remis chcesz ugrać skoro już cała krew z organizmu wyplułes.
Jakaś transfuzję chyba musisz ogarnąć.
4
Dzisiaj tak
@Kessie @Czajka90
15
To niezła "fota" xD
1
@gumaz
To i to fikcja
4
No i pieknie
@VegetaPolska. Można? można!
Kolejny kamień milowy za tobą, teraz to Panny pierwsze się do Ciebie odzywają
https://zapodaj.net/images/cb130e69e2fa3.jpg
4
@norbi77
Van Persie w prime to był kocur
1
@Kessie a za ten remis masz w d...
1
@Kgorecki2500
U nas to Polscy kibice świętowali robiąc Siuuu gdy Ronaldo strzelał gola naszej reprezentacji xD
Co za wstyd xD
0
@Czajka90
Co ten Rusek wygaduje
4
@mkord
Tylko, że Lech i Legia to się nadają do tarcia chrzanu.
W sumie reprezentacja też, ale im to wypada kibicować przynajmniej
7
@Kgorecki2500
@Kessie podobna do twojej byłej
0
@Zoker
Potwierdzam
1
Komentarz usunięty
1
@PeterMaro
Najlepiej to te 6 meczów niech będzie na MŚ żeby następnym razem 2 razy się zastanowił zanim coś takiego zrobi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
25
@Popitek12 opinia?
I co sądzisz o tym outficie czy to czapka offwhite?
1
@CurryTheGoat30
44mln hahahaahahahah.
Te 44mln to jedna z 3 rat chyba
9
Nie ścinam włosów do czasu aż @Kessie wygra ze mną solówke pod żabka
https://zapodaj.net/images/e61213c8db268.png
7
@Kessie
Two retards, a co to starego do pomocy bierzesz dzisiaj?
I tak remis to max co ugracie
2
@RosjaninBut
@Encore opinia
2
@JimMorrisonFCB
Nunez, Frimpong, Kessie
11
@clyde
Dworzec PKP i pociąg powrotny
6
Najlepszy "hymn" na imprezę sportową jaki kiedykolwiek miały Polskie drużyny.
Szkoda, że repka nie dojechała na te MŚ 2002
3
Metin2 > Wiedźmin 3