2

@Kessie
Pite to Ci zrobię z twarzy dzisiaj o 20:00

1

@Luciano99
Cie podsumowali xD

2

@kosiarz92

Nie wymagaj od nich niemożliwego :D

5

@Kessie
Razem w tym kiblu się kitracie?

Nie zdziwił bym się

17

Jestem pod Orlenem ponoć jakiś fajansiarz chciał mieć zrobiony tatar z mordy, a teraz udaje, że zaklinował się w WC i nie może wyjść.

5

@clyde
Spokojnie.
Ty w outficie z Pepco, to @Popitek12 nawet nie zwróci na Ciebie uwagi

2

@Laminedependencia

Pov:
Doliczony czas gdy Real Madryt przegrywa 0-1

3

@Kessie kolejny trening za mną.
Jak ty remis chcesz ugrać skoro już cała krew z organizmu wyplułes.
Jakaś transfuzję chyba musisz ogarnąć.


4

Dzisiaj tak
@Kessie @Czajka90


15

To niezła "fota" xD


1

@gumaz
To i to fikcja

4

No i pieknie
@VegetaPolska. Można? można!

Kolejny kamień milowy za tobą, teraz to Panny pierwsze się do Ciebie odzywają
https://zapodaj.net/images/cb130e69e2fa3.jpg

4

@norbi77
Van Persie w prime to był kocur

1

@Kessie a za ten remis masz w d...

1

@Kgorecki2500
U nas to Polscy kibice świętowali robiąc Siuuu gdy Ronaldo strzelał gola naszej reprezentacji xD
Co za wstyd xD


0

@Czajka90
Co ten Rusek wygaduje

4

@mkord
Tylko, że Lech i Legia to się nadają do tarcia chrzanu.
W sumie reprezentacja też, ale im to wypada kibicować przynajmniej

7

@Kgorecki2500

@Kessie podobna do twojej byłej

0

@Zoker
Potwierdzam

1

Komentarz usunięty

1

@PeterMaro
Najlepiej to te 6 meczów niech będzie na MŚ żeby następnym razem 2 razy się zastanowił zanim coś takiego zrobi
( ͡° ͜ʖ ͡°)

25

@Popitek12 opinia?
I co sądzisz o tym outficie czy to czapka offwhite?


1

@CurryTheGoat30

44mln hahahaahahahah.

Te 44mln to jedna z 3 rat chyba

9

Nie ścinam włosów do czasu aż @Kessie wygra ze mną solówke pod żabka

https://zapodaj.net/images/e61213c8db268.png

7

@Kessie
Two retards, a co to starego do pomocy bierzesz dzisiaj?

I tak remis to max co ugracie

2

2

@JimMorrisonFCB

Nunez, Frimpong, Kessie

11

@clyde
Dworzec PKP i pociąg powrotny

6

Najlepszy "hymn" na imprezę sportową jaki kiedykolwiek miały Polskie drużyny.

Szkoda, że repka nie dojechała na te MŚ 2002


3

Metin2 > Wiedźmin 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?