Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston
Na jakiej podstawie niby Liverpool był faworytem słucham
2
Niech sobie przegrywają z PSV w nic nie znaczącym meczu.
Grunt, że Real i Arsenal klepneli na miękko
1
@Gibbon_FCB
Niech sie ponapinają teraz, a przyjdzie końcówka zimy i wiosna i wiemy jak będzie.
0
@Czyhrynski
Liverpool już myślami w pogoni za Premier League, a z grupy LM i tak wyjdą.
Wszystko pod kontrolą
1
Dobra czas ustawić chyba w FPLu Raye na bramkę, a do tego 2 stoperów Arsenalu.
Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą w nadchodzących spotkaniach
0
@PiotrR
Nie doszukujmy się klątw w ich frajerstwie prezentowanym co sezon
0
@Kessie
Ile ten chad ugrał Lig i Lig mistrzów?
Pewnie sporo w końcu już zaraz pęknie 7 lat jak trenuje ten klub
0
@Eklerek
Idź się popłacz jeszcze xD
Moje o Arsenalu wysrywy, ale wasze o Liverpoolu już nie xD
Wygracie jedna LM chociaż w tej waszej uja wartej historii to pogadamy xD
0
@majkiii
Ta
#Ikar
0
@Czajka90
Dzien jak codzień
0
@Eklerek
I tak uja wygracie xS
0
@Cyzix co ty taki wyszczekany jakbyscie wygrali tym Arsenalem co najmniej tyle co City w ostatnich latach.
A wy to przecież od lat jesteście tylko tłem dla innych zespołów :{
Dobra jesień i już odlecieliscie xD
Wasze trofea w ostatnich 15latach:
FA Cup (3): 2014, 2015, 2017
Community Shield ( XD ) 5: 2014, 2015, 2017, 2020, 2023
3
@Kessie nie rusza mnie to już nawet
2
@Luciano99 i na końcu madafaka
2
@Kessie
Masz rację.
Będziesz w złym humorze po upokorzeniu przez Bayern więc nie będę Ci dokładał
2
@Kessie
Chłopie ciesz się, że nie chodzę na boso na ustawki bo byś nawet jednego remisu nie ugrał.
W co ty wierzysz
4
@Luciano99 no i widać, że kolega zna się na piłce
3
@blakkudium
Byłeś blisko, ale nie o to chodziło
4
Ty @Kessie a wiesz co się rymuje z Saka?
10
Widać, że Slot odrobił lekcje.
Może uda się ugrać punkt dzisiaj na własnym terenie.
4
@Kessie
Ta Dokopiesz się do sadzonek pod Lewiatanem jak Cię wgniotę w ziemie
7
@Kessie już psycha siadla jak Arsenalowi w 30minucie.
A ja dalej nieugięty po 7 porażkach Liverpoolu.
Detale
5
@Kessie
Trust the process
7
Arsenal już sraczka w gaciach jak @Kessie pod Lewiatanem o 19:55
3
Jesteśmy świadkami upadku Arsenalu [*]
To jest ten zwrot akcji w tym sezonie
1
@partymaker
Oni mają zawodników, a wy macie trofea.
Chyba lepiej mieć trofea :)
3
@Kessie
My nie wygramy, ale wy też nie xD
4
@Luciano99
Najlepsze jest to przeświadczenie, że i tak uja ugrają xD
5
@Encore
Biały rycerzyku, ale co Ty wrzucasz
3
@ACMaldini3
Przychodzi poważniejszy rywal i Arda nie wie co się dzieje.
Tak to przynajmniej póki co wygląda za Xabiego