0

@mekston
Na jakiej podstawie niby Liverpool był faworytem słucham

2

Niech sobie przegrywają z PSV w nic nie znaczącym meczu.

Grunt, że Real i Arsenal klepneli na miękko

1

@Gibbon_FCB

Niech sie ponapinają teraz, a przyjdzie końcówka zimy i wiosna i wiemy jak będzie.

0

@Czyhrynski
Liverpool już myślami w pogoni za Premier League, a z grupy LM i tak wyjdą.

Wszystko pod kontrolą

1

Dobra czas ustawić chyba w FPLu Raye na bramkę, a do tego 2 stoperów Arsenalu.

Zobaczymy jak sobie chłopaki poradzą w nadchodzących spotkaniach

0

@PiotrR
Nie doszukujmy się klątw w ich frajerstwie prezentowanym co sezon

0

@Kessie
Ile ten chad ugrał Lig i Lig mistrzów?
Pewnie sporo w końcu już zaraz pęknie 7 lat jak trenuje ten klub

0

@Eklerek
Idź się popłacz jeszcze xD

Moje o Arsenalu wysrywy, ale wasze o Liverpoolu już nie xD
Wygracie jedna LM chociaż w tej waszej uja wartej historii to pogadamy xD

0

@majkiii
Ta

#Ikar

0

@Czajka90
Dzien jak codzień

0

@Eklerek

I tak uja wygracie xS

0

@Cyzix co ty taki wyszczekany jakbyscie wygrali tym Arsenalem co najmniej tyle co City w ostatnich latach.

A wy to przecież od lat jesteście tylko tłem dla innych zespołów :{

Dobra jesień i już odlecieliscie xD

Wasze trofea w ostatnich 15latach:
FA Cup (3): 2014, 2015, 2017

Community Shield ( XD ) 5: 2014, 2015, 2017, 2020, 2023

3

@Kessie nie rusza mnie to już nawet

2

@Luciano99 i na końcu madafaka

2

@Kessie
Masz rację.
Będziesz w złym humorze po upokorzeniu przez Bayern więc nie będę Ci dokładał

2

@Kessie
Chłopie ciesz się, że nie chodzę na boso na ustawki bo byś nawet jednego remisu nie ugrał.

W co ty wierzysz

4

@Luciano99 no i widać, że kolega zna się na piłce

3

@blakkudium
Byłeś blisko, ale nie o to chodziło

4

Ty @Kessie a wiesz co się rymuje z Saka?

10

Widać, że Slot odrobił lekcje.
Może uda się ugrać punkt dzisiaj na własnym terenie.

4

@Kessie
Ta Dokopiesz się do sadzonek pod Lewiatanem jak Cię wgniotę w ziemie

7

@Kessie już psycha siadla jak Arsenalowi w 30minucie.

A ja dalej nieugięty po 7 porażkach Liverpoolu.

Detale

5

@Kessie
Trust the process

7

Arsenal już sraczka w gaciach jak @Kessie pod Lewiatanem o 19:55

3

Jesteśmy świadkami upadku Arsenalu [*]

To jest ten zwrot akcji w tym sezonie

1

@partymaker
Oni mają zawodników, a wy macie trofea.

Chyba lepiej mieć trofea :)

3

@Kessie
My nie wygramy, ale wy też nie xD

4

@Luciano99
Najlepsze jest to przeświadczenie, że i tak uja ugrają xD

5

@Encore
Biały rycerzyku, ale co Ty wrzucasz

3

@ACMaldini3
Przychodzi poważniejszy rywal i Arda nie wie co się dzieje.

Tak to przynajmniej póki co wygląda za Xabiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?