Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek
Żebym ja się musiał uczyć na YouTube co i jak budować i tworzyć w Minecraft...
Kto to widział Kurła xD
8
@Kessie dzisiaj bez solówki na Orlenie.
Po robocie obiecałem córce, że zbudujemy tory i kolejkę w Minecrafcie do okoła jej domku i jaskini.
Nawet zadymiarz musi mieć w życiu jakieś priorytety
2
@FcPortoFan1999 i typ na miękko wchodzi.
1
@Katalończyk 99
demolują ich 1-0 poki co
2
@FcPortoFan1999
Stawiamy zaklad LIVE.
2 gol w meczu - Arsenal
2
@Eklerek
Zaraz i tak strzelicie kilka bramek
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999
Też nie wiem.
Arsenal pewnie idzie po wygranie premier league
2
@Kessie
Za późno @Kessie
Klątwy już rzucone
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16304133#comment-16304185
6
@ali3gator
Ja też.
Żartuje, do spodu z nimi
2
@FcPortoFan1999
No też Liczę Oski, że Arsenal siądzie
2
@blakkudium mam nadzieję, że to singiel?
2
@FcPortoFan1999
Dobrze mówisz kumplu
4
Dzisiaj Arsenal oczywiście gładko wygrywa 3:0
Liverpool natomiast tutaj czuję strata punktów
@FcPortoFan1999 @Kessie
16
@Tasde
To ogarniasz podobnie co on w akcjach ofensywnych
16
23 tytuły LM na jednym obrazku
@Kessie @Czajka90 duma
0
@MichuZ44
A no jak Chodzi o Yamala to go okradaja koledzy z druzyny, ale po Wirtzie to kazdy cisnie na swiecie, a mogl miec lekko z 7 asyst w tym sezonie premier league.
Rowni i rowniejsi
5
@betonito
Raczej nie ma żartów bo jeszcze by Olmo doznal urazu szczęki podczas śmiania się
1
@Bocheno1
"My już rozłożyliśmy materace"
Już myślałem, że znowu pod moim blokiem się rozkładasz przy śmietnikach
2
@mekston
Nie wiem, nie mam takiego dobrego wzroku
10
@Kessie @Bocheno1
Mam dla was zagadkę
3
@ali3gator
Uszy go napędzają jak z wiatrem biegnie
1
@blakkudium
i obsrany jak Goha :D
1
@blakkudium
Nawet pod Lewiatanem po konfrontacji wygląda jak Jezus w filmie pasja
8
Piękny to utwór świąteczny - u mnie top1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Filipem
somtajms
18
Najlepsze jest to, że przy obecnym stanie zdrowia staruszek @Comentateiro juz sam nie wie czy to on jest prawdziwym @Comentateiro czy @Roobo
6
@gaucho104
Proste
1. @wpwelement
2. @wpwelement
3. Ambasada argentyńska
3
@gumaz
Na dworcu to i tak na dobre warunki, ale zazwyczaj w rowie śpi
2
Taki właśnie jest ten wasz Arsenalek