3

@Eklerek
Żebym ja się musiał uczyć na YouTube co i jak budować i tworzyć w Minecraft...
Kto to widział Kurła xD

8

@Kessie dzisiaj bez solówki na Orlenie.
Po robocie obiecałem córce, że zbudujemy tory i kolejkę w Minecrafcie do okoła jej domku i jaskini.

Nawet zadymiarz musi mieć w życiu jakieś priorytety

2

@FcPortoFan1999 i typ na miękko wchodzi.

1

@Katalończyk 99
demolują ich 1-0 poki co

2

@FcPortoFan1999
Stawiamy zaklad LIVE.

2 gol w meczu - Arsenal

2

@Eklerek
Zaraz i tak strzelicie kilka bramek
@FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999
Też nie wiem.
Arsenal pewnie idzie po wygranie premier league

2

6

@ali3gator

Ja też.


Żartuje, do spodu z nimi

2

@FcPortoFan1999
No też Liczę Oski, że Arsenal siądzie

2

@blakkudium mam nadzieję, że to singiel?

2

@FcPortoFan1999
Dobrze mówisz kumplu

4

Dzisiaj Arsenal oczywiście gładko wygrywa 3:0
Liverpool natomiast tutaj czuję strata punktów

@FcPortoFan1999 @Kessie

16

@Tasde
To ogarniasz podobnie co on w akcjach ofensywnych

16

23 tytuły LM na jednym obrazku
@Kessie @Czajka90 duma


0

@MichuZ44
A no jak Chodzi o Yamala to go okradaja koledzy z druzyny, ale po Wirtzie to kazdy cisnie na swiecie, a mogl miec lekko z 7 asyst w tym sezonie premier league.

Rowni i rowniejsi

5

@betonito

Raczej nie ma żartów bo jeszcze by Olmo doznal urazu szczęki podczas śmiania się

1

@Bocheno1
"My już rozłożyliśmy materace"

Już myślałem, że znowu pod moim blokiem się rozkładasz przy śmietnikach

2

@mekston
Nie wiem, nie mam takiego dobrego wzroku

10

@Kessie @Bocheno1
Mam dla was zagadkę


3

@ali3gator
Uszy go napędzają jak z wiatrem biegnie

1

@blakkudium
i obsrany jak Goha :D

1

@blakkudium
Nawet pod Lewiatanem po konfrontacji wygląda jak Jezus w filmie pasja

8

Piękny to utwór świąteczny - u mnie top1


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Filipem
somtajms

18

Najlepsze jest to, że przy obecnym stanie zdrowia staruszek @Comentateiro juz sam nie wie czy to on jest prawdziwym @Comentateiro czy @Roobo

6

@gaucho104

Proste
1. @wpwelement
2. @wpwelement
3. Ambasada argentyńska

3

@gumaz

Na dworcu to i tak na dobre warunki, ale zazwyczaj w rowie śpi

2

Taki właśnie jest ten wasz Arsenalek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?