Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Bykunn
Dychnąć sobie
6
@Kessie
Smacznego Klemens
0
@Traba727
Też by się przydało
8
@Luciano99
Salami z tyrolskiej tego jeszcze nie grali
0
@Popitek12
Lewisek obecnie to może zszokować, ale nowym kaskiem albo ubraniem, a nie na torze
0
@Stinger_
A już myślałem, że przed swoim skokiem.
Dzięki za info
0
@lucas/catalan
Puścić nogę z gazu
2
@Luciano99
To ty byś musiał przestać się udzielac na tej stronie idąc tym tokiem rozumowania
9
Kurde jak Yuki dostanie karę, to raczej nie powalczy już o mistrzostwo
0
@BojanKriKicz
Jak
8
@mekston
Zwłaszcza jeśli są trzeźwi
5
@Comentateiro
Ty już i tak ledwo co mówisz, a w dodatku niezrozumiale więc bez różnicy
3
@Stinger_
@Kessie ty na drugie masz Klemens to prawda?
2
Verstappen dzisiaj wygra, ale Norris nie spadnie z top3 w wyścigu
1
@Crashynski
Czyli Najpierw chcecie Halaanda, później jego gorszego zastępcę/ zmiennika z City tj Juliana Alvareza, a teraz gorsza wersję tego zmiennika
2
Fajka odpalona można zaczynać rankeda lulu na adc.
Bariera przereklamowana
@FcPortoFan1999 @HypeR
0
@Czyhrynski
I co? Ok kawałek?
Też nie wiedzialem z początku
17
Komentarz usunięty
0
@Trojanek23 @MesQueUnClub_87
Najgorsze, że jej ostatni kawałek co leci w radiu wpadł mi w uchoxD
Ogólnie stosunkowo Dużo jeszcze samochodem i co chwilę go puszczają
2
@FCB_dimiC
Mnie też jak to pisałem xD
7
@Kessie
To chyba bracia są?
@FCB_dimiC opinia?
5
@Popitek12
Chyba dwie / trzy osoby xD
3
@Kessie
Myślisz, że dałbyś radę stłamsić go pod orlenem?
7
@Encore @Eklerek
O jezu nie zesraj się Pep.
Futbol potrzebuje takich zagrań, takich graczy i jogi bonito.
Messi to i Messi tamto.
Już raz Halaanda sciagnal w LM w 60minucie jak miał 5 bramek bo jeszcze by nie daj Boże pobił rekord Messiego.
Nie trenujesz już Messiego więc może zacznij w pierwszej kolejności dbać o swoich zawodników xD
10
Hahahaha jeszcze @Kessie 'go na Orlenie używają do memów nie no hit
12
@fart ale za rok będą Derby stolicy uhuhu.
Oczywiście jeśli Polonia nie awansuje do ekstraklasy huehuehie
0
@kuz
Nic nowego
4
Mistrzostwa świata 2026
1/4 finału
Argentyna - Portugalia
I odpala się on
Widzę to oczami wyobraźni @Popitek12
1
@Eklerek
zamykasz mecz mając 2:0 i robisz 3:0, albo remisujesz 3:3 czy jakoś tak
6
Ekitike zasłużona ławka w następnym meczu.
@Kessie @Eklerek