5

@Bykunn
Dychnąć sobie

6

@Kessie
Smacznego Klemens

0

@Traba727
Też by się przydało

8

@Luciano99
Salami z tyrolskiej tego jeszcze nie grali

0

@Popitek12
Lewisek obecnie to może zszokować, ale nowym kaskiem albo ubraniem, a nie na torze

0

@Stinger_
A już myślałem, że przed swoim skokiem.
Dzięki za info

0

@lucas/catalan
Puścić nogę z gazu

2

@Luciano99
To ty byś musiał przestać się udzielac na tej stronie idąc tym tokiem rozumowania

9

Kurde jak Yuki dostanie karę, to raczej nie powalczy już o mistrzostwo

0

8

@mekston
Zwłaszcza jeśli są trzeźwi

5

@Comentateiro
Ty już i tak ledwo co mówisz, a w dodatku niezrozumiale więc bez różnicy

3

@Stinger_

@Kessie ty na drugie masz Klemens to prawda?

2

Verstappen dzisiaj wygra, ale Norris nie spadnie z top3 w wyścigu

1

@Crashynski

Czyli Najpierw chcecie Halaanda, później jego gorszego zastępcę/ zmiennika z City tj Juliana Alvareza, a teraz gorsza wersję tego zmiennika

2

Fajka odpalona można zaczynać rankeda lulu na adc.
Bariera przereklamowana
@FcPortoFan1999 @HypeR


0

@Czyhrynski
I co? Ok kawałek?

Też nie wiedzialem z początku

17

Komentarz usunięty

0

@Trojanek23 @MesQueUnClub_87

Najgorsze, że jej ostatni kawałek co leci w radiu wpadł mi w uchoxD
Ogólnie stosunkowo Dużo jeszcze samochodem i co chwilę go puszczają


2

@FCB_dimiC
Mnie też jak to pisałem xD

7

@Kessie

To chyba bracia są?
@FCB_dimiC opinia?

5

@Popitek12
Chyba dwie / trzy osoby xD

3

@Kessie
Myślisz, że dałbyś radę stłamsić go pod orlenem?

7

@Encore @Eklerek
O jezu nie zesraj się Pep.
Futbol potrzebuje takich zagrań, takich graczy i jogi bonito.

Messi to i Messi tamto.
Już raz Halaanda sciagnal w LM w 60minucie jak miał 5 bramek bo jeszcze by nie daj Boże pobił rekord Messiego.

Nie trenujesz już Messiego więc może zacznij w pierwszej kolejności dbać o swoich zawodników xD


10

Hahahaha jeszcze @Kessie 'go na Orlenie używają do memów nie no hit


12

@fart ale za rok będą Derby stolicy uhuhu.

Oczywiście jeśli Polonia nie awansuje do ekstraklasy huehuehie

0

@kuz
Nic nowego

4

Mistrzostwa świata 2026
1/4 finału
Argentyna - Portugalia

I odpala się on

Widzę to oczami wyobraźni @Popitek12


1

@Eklerek
zamykasz mecz mając 2:0 i robisz 3:0, albo remisujesz 3:3 czy jakoś tak

6

Ekitike zasłużona ławka w następnym meczu.
@Kessie @Eklerek


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?