Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Taki właśnie jest ten wasz Arsenalek
5
Komentarz usunięty
3
@Patinka353
Jutro razem z @Kessie , @Luciano99 i @betonito zwołujemy naradę i o 20:00 podamy oficjalne wyniki
4
@Kessie trzymaj się tam
0
@FcPortoFan1999
Kasy ma jak piasku w piaskownicy.
Szybka zawijka z Arabii i jeszcze cała kariera przed nim
0
@FcPortoFan1999
Oski więcej by dał w tym sezonie niż Salah.
Serio serio
0
@mientusek1407
On by wam się przydał taka prawda.
najlepiej grał w Benfice i schodził z lewej strony do środka.
Ma tylko 26lat, niech się nie wygłupia i wraca do Europy
1
@europejczyk
No widzisz, a i tak im wierzy, że to jego xD
7
Wracaj do Liverpoolu królu i pokaż gwiazdeczkom jak się gra
4
@Eklerek
Santos już się z nim kontaktował
0
@Faro
Moje przynajmniej kiedyś były xD
1
Komentarz usunięty
4
@gaucho104
To już myślę, że musisz wystosować taka prośbę do @Moderacja i @Redakcja żeby stworzyli portal na którym nie będzie można komentować poczynań rywali ligowych.
Lawirujesz jak możesz, ale nie zmieni to fakt, że to o czym piszesz w tej dyskusji jest czystym idiotyzmem.
Emocje, rywalizacja, radość z potknięć największych rywali co przybliża twój ulubiony klub do trofeów, to jest coś zupełnie normalnego i bez tego Sport nie byłby tak piękny.
Bo czym on by był bez emocji?
14
@gaucho104
A co mają płakać z tego powodu? Co za idiotyzm.
Na tym właśnie polega kibicowanie, przeżywanie rywalizacji w lidze itd
7
@Faro no tak brak Argentyńskiego zaciągu.
W Realu pewnie byś kilku ulubionych znalazl za to co xD
3
@Popitek12
sorry zapomnialem doddac, ze z Aktualnej kadry
7
Jakie jest wasze top3 ULUBIONYCH zawodnikow FC Barcelony z AKTUALNEJ KADRY?
nie mylic z najlepszymi.
Ciekawe czy np Taki Yamal sie w niej znajduje
U mnie to wyglada np tak:
1. Pedri
2. Lewy
3. Raphinha
1
@Popitek12
Ja tam kibicuje Maroko na MŚ
0
@FcPortoFan1999 następnym razem all in na wygraną Arsenalu
0
@Eklerek
Dokładnie
7
Max nie ma nic do stracenia więc nie myślcie sobie, że Top3 dla Norrisa to formalność bo tam to obaj równie dobrze mogą nie ukończyć wyścigu jak Max zacznie poddymiac
0
@Dankho94isback
City to jeszcze więcej potraci zamiast gonić
0
@MsBarca
Hamilton
4
O widzę czerwo dla Chelsea.
No nic, zwycięzca ligi został wybrany już przed pierwsza kolejka jak widać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Fajnie że wygrana Liverpoolu, ale i tak to nic nie da bo dzisiaj Arsenal izi win
@Kessie
7
@Criss18Barca
Bo Cyrk ma to do siebie, że żyją na walizkach
0
@Kessie
Co z tego jak Arsenal i tak dziś nie straci punktow
11
@AmigoBlancos
Co Ci Salah zrobił żeby tak po nim jechać?
Już mogłeś go chociażby od prostytutek zwyzywać, ale żeby tak do Viniciusa porównywać?
8
Idealna wiertarka na prezent dla kogoś z waszego zakładu
Dobrze by służyła @Luciano99 @Kessie @Bocheno1
1
@Gibbon_FCB
Też puszczę jakiegoś grubego singla na Arsenal
@Kessie