2

Taki właśnie jest ten wasz Arsenalek

5

Komentarz usunięty

3

@Patinka353

Jutro razem z @Kessie , @Luciano99 i @betonito zwołujemy naradę i o 20:00 podamy oficjalne wyniki

4

@Kessie trzymaj się tam


0

@FcPortoFan1999
Kasy ma jak piasku w piaskownicy.
Szybka zawijka z Arabii i jeszcze cała kariera przed nim

0

@FcPortoFan1999
Oski więcej by dał w tym sezonie niż Salah.
Serio serio

0

@mientusek1407
On by wam się przydał taka prawda.

najlepiej grał w Benfice i schodził z lewej strony do środka.

Ma tylko 26lat, niech się nie wygłupia i wraca do Europy

1

@europejczyk
No widzisz, a i tak im wierzy, że to jego xD

7

Wracaj do Liverpoolu królu i pokaż gwiazdeczkom jak się gra


4


@Eklerek
Santos już się z nim kontaktował

0

@Faro
Moje przynajmniej kiedyś były xD

1

Komentarz usunięty

4

@gaucho104

To już myślę, że musisz wystosować taka prośbę do @Moderacja i @Redakcja żeby stworzyli portal na którym nie będzie można komentować poczynań rywali ligowych.

Lawirujesz jak możesz, ale nie zmieni to fakt, że to o czym piszesz w tej dyskusji jest czystym idiotyzmem.

Emocje, rywalizacja, radość z potknięć największych rywali co przybliża twój ulubiony klub do trofeów, to jest coś zupełnie normalnego i bez tego Sport nie byłby tak piękny.

Bo czym on by był bez emocji?

14

@gaucho104
A co mają płakać z tego powodu? Co za idiotyzm.

Na tym właśnie polega kibicowanie, przeżywanie rywalizacji w lidze itd

7

@Faro no tak brak Argentyńskiego zaciągu.
W Realu pewnie byś kilku ulubionych znalazl za to co xD

3

@Popitek12
sorry zapomnialem doddac, ze z Aktualnej kadry

7

Jakie jest wasze top3 ULUBIONYCH zawodnikow FC Barcelony z AKTUALNEJ KADRY?
nie mylic z najlepszymi.
Ciekawe czy np Taki Yamal sie w niej znajduje

U mnie to wyglada np tak:

1. Pedri
2. Lewy
3. Raphinha

1

@Popitek12
Ja tam kibicuje Maroko na MŚ

0

@FcPortoFan1999 następnym razem all in na wygraną Arsenalu

0

@Eklerek
Dokładnie

7

Max nie ma nic do stracenia więc nie myślcie sobie, że Top3 dla Norrisa to formalność bo tam to obaj równie dobrze mogą nie ukończyć wyścigu jak Max zacznie poddymiac

0

@Dankho94isback
City to jeszcze więcej potraci zamiast gonić

0

@MsBarca
Hamilton

4

O widzę czerwo dla Chelsea.
No nic, zwycięzca ligi został wybrany już przed pierwsza kolejka jak widać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Fajnie że wygrana Liverpoolu, ale i tak to nic nie da bo dzisiaj Arsenal izi win
@Kessie

7

@Criss18Barca

Bo Cyrk ma to do siebie, że żyją na walizkach

0

@Kessie
Co z tego jak Arsenal i tak dziś nie straci punktow

11

@AmigoBlancos

Co Ci Salah zrobił żeby tak po nim jechać?
Już mogłeś go chociażby od prostytutek zwyzywać, ale żeby tak do Viniciusa porównywać?

8

Idealna wiertarka na prezent dla kogoś z waszego zakładu
Dobrze by służyła @Luciano99 @Kessie @Bocheno1


1

@Gibbon_FCB
Też puszczę jakiegoś grubego singla na Arsenal
@Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?