Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999
Juventus
1
@Kessie
Za bardzo się panoszycie ostatnio i cwaniakujecie.
Trzeba wam przypomnieć kto tu jest prawdziwym zadymiarzem
2
@Faro
Jeszcze Messi karniaczka zmarnował w tym meczu, a mieliście ich na widelcu
1
@NeroTFP1
No i jeszcze ten
4
@Kgorecki2500
1. Rosja
2. Reklamy z tej strony
1
@mientusek1407
Olise to kocur akurat.
2
@Kgorecki2500
Jutro Bayern wyrywa duszę ekipie Artety i po sezonie mają.
Róbcie screeny
2
@Cyzix niech sobie to Arsenal wsadzi do gabloty xD
Mam wrażenie, że to jedno z ich największych osiągnięć ostatnich lat
2
@RoberDzik
W sumie to Arsenal ze swoim frajerstwem idealnie wpisze się w przegrana z Chelsea i przerzniecie mistrza właśnie z nimi nawet gdy Liverpool i City mają gorszy okres
4
@Sulimo
Do Afryki deportacja po meczu
2
@LeszekFCB @Sulimo
saga Zmierzch > LOTR
1
@Cyzix
Arsenal to nawet finał pucharu tymbarka przegrał z Tottenhamem.
Z czym do ludzi hue
0
@Sulimo
Liverpool > Wieczysta > Lech Poznań
0
@MaziFCB
@Kessie opinia
0
Legia > Amica Wronki
4
@KamQiX
Już łeb zryty jak widzę rower myślę @Kessie
1
@maroon
Tu jest kawałek koszulki meczowej w której grał Bryant + karta oceniona na 10 przez PSA - czyli idealny stan karty.
Dodatkowo jest numerowana 1/2 co oznacza, że na świecie są tylko dwie takie karty.
Oczywiście cena wciąż chora
0
@July_6_BcN
Jakoś mnie nie dziwi, że romanse są akurat gdy Ciebie nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@lajcior
Nie wydaje mi się
3
@Popitek12 a ty masz?
1
@FcPortoFan1999
Klopp wraca na ratunek
0
@Sinirsey
Walduś czy Kessie?
8
@Arden @Encore @pride1899
Tematycznie
0
@FcPortoFan1999
Nie odrzuci bo nikt nie padł na łeb żeby mu proponować posadę u nas
3
Widziałem przed chwilą "walkę" waldusia z kiepskich.
No i pierwsze wnioski takie, że @Kessie miałbyś z nim ciężko.
2
@Kessie
Śmiej się śmiej, ale fakty są takie, że w pierwszym sezonie zrobił to o czym Arteta marzy od lat i jedyne co to "trust the proces" a też nie przepalil kasy w pierwszym sezonie.
Co prawda Mikel w tym sezonie ( który to już? Siódmy? ) jest na dobrej drodze, ale sezon długi i póki co nic nie wygraliście kasztany.
6
Wracam z Orlenu jeszcze jakieś 2 ciecie malinowe zwęszyły okazję coś tam fikali, że psychicznie rozbity jestem i teraz albo nigdy.
Rozdałem im po liściu i poszli spać.
Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje.
1
Komentarz usunięty
5
@Kessie
Bo zaraz by ktoś strzelił z ucha i banicja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika