Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sędzia czujny zakończył połowę jak piłka zbliżala się niebezpiecznie w pole karne.
Szacunek
2
@trolownik
A ja nawet z mundialem nie rozumiem
Za mundial dostał nagrodę bramkarza turnieju, a w trakcie sezonu nie był nawet w top5 bramkarzy.
Belgowi to mógł bidon nosić
31
Emiliano Martinez wygrywał nagrodę bramkarza roku z tym Courtoisem xD
Wciąż śmieszy
9
@4drian0
Kurla bałem się że mam opóźnienie xD
6
@AmigoBlancos nie wstyd Ci? xD
5
Tego to się nikt nie spodziewał, że sędzia nie dość, że nie podyktuje karnego, to jeszcze zabierze piłkę Liverpoolowi xD
Ewidentnie rozwijają się sędziowie xD
3
Jest decyzja z Varu:
Karny dla Realu Madryt
9
Salah i tak nie trafi tego karnego więc jeden UJ czy go podyktuje.
Przy jego obecnej formie i skuteczności niech nawet do niego nie podchodzi xS
0
Courtois skończy karierę to pewnie Real wyczaruje Regena Casilasa albo innego Neuera
1
Real drugi pad w polu karnym i zdziwienie bo w la liga działało
5
@blakkudium
Za to że chciał grać tylko w piłkę
11
Vinicius żółta.
Zaraz druga za pyskowanie albo chociaż za twarzowe Panie sędzio
1
@Barceloniarz987
Uwierz, że dzisiaj i tak nie grają tak źle... xD
8
Legia na kogo trafiła w pucharze Polski?
Chyba losowanie dziś było?
3
@Kessie
Chciałbym również móc kiedyś powiedzieć do Ciebie człowieku
1
@Kasy
I najprzystojniejszym
1
@blakkudium
Jak na transfer z premier league.
Zawodnika sprawdzonego na każdym froncie i wyrobionej marce uważam, że to była uczciwa cena.
Patrzac na to po ile byle placek chodzi w Premier League
13
Vinicius jak się uśmiecha i jest szczęśliwy, to jakoś tak jeszcze bardziej mnie denerwuje xD
3
@blakkudium
Oj nie tylko cena.
Był tu regularnie od placków ciśnięty i uważany za totalnego przeciętniaka
12
Diaz w Bayernie pięknie wyjaśnia ekspertów z ramblii, którzy go nazywali plackiem przy okazji łączenia Z Barcelona ( w Liverpoolu zresztą też dobrze grał )
0
@RoberDzik
Bo twoja ksywka prosiaczek jest juz zajeta
2
@Kessie
Dobrze, ze w finale euro tak nie strzelal z karnego xD
3
@JimMorrisonFCB
Pierwsza kariera Barcelona tak jak pisalem.
Kessie + Nunez wchodza do skladu za Lewego i De Jonga
3
@Kessie
Bedzie Kessie + Nunez w Barcy grany.
Lecimy po wszystko
5
FM 26 już się pobiera.
Jak się okazało nie musiałem nawet kupować bo mam game passa na PC na 3 miesiące gratis za zakup laptopa, a na game passie jest właśnie dostępny ten nowy FM :D
@JimMorrisonFCB @Bolton @RoberDzik
1
@Filipem
uszka z barszczem czerwonym
2
@Kessie
Ja czekam aż Bayern wydrze wam duszę i od tego meczu będzie zjazd w premier league
1
Zagadka Panowie
4
@Stinger_
Uważam, że w pucharze Polski nie ma już słabych drużyn
8
@czosnekfcb
@Luciano99 ma każdego dnia.
Nie ma co wyplacac