3

Sędzia czujny zakończył połowę jak piłka zbliżala się niebezpiecznie w pole karne.

Szacunek

2

@trolownik
A ja nawet z mundialem nie rozumiem

Za mundial dostał nagrodę bramkarza turnieju, a w trakcie sezonu nie był nawet w top5 bramkarzy.

Belgowi to mógł bidon nosić

31

Emiliano Martinez wygrywał nagrodę bramkarza roku z tym Courtoisem xD

Wciąż śmieszy

9

@4drian0
Kurla bałem się że mam opóźnienie xD

6

@AmigoBlancos nie wstyd Ci? xD

5

Tego to się nikt nie spodziewał, że sędzia nie dość, że nie podyktuje karnego, to jeszcze zabierze piłkę Liverpoolowi xD

Ewidentnie rozwijają się sędziowie xD

3

Jest decyzja z Varu:

Karny dla Realu Madryt

9

Salah i tak nie trafi tego karnego więc jeden UJ czy go podyktuje.

Przy jego obecnej formie i skuteczności niech nawet do niego nie podchodzi xS

0

Courtois skończy karierę to pewnie Real wyczaruje Regena Casilasa albo innego Neuera

1

Real drugi pad w polu karnym i zdziwienie bo w la liga działało

5

@blakkudium
Za to że chciał grać tylko w piłkę

11

Vinicius żółta.
Zaraz druga za pyskowanie albo chociaż za twarzowe Panie sędzio

1

@Barceloniarz987
Uwierz, że dzisiaj i tak nie grają tak źle... xD

8

Legia na kogo trafiła w pucharze Polski?
Chyba losowanie dziś było?

3

@Kessie
Chciałbym również móc kiedyś powiedzieć do Ciebie człowieku

1

@Kasy
I najprzystojniejszym

1

@blakkudium
Jak na transfer z premier league.
Zawodnika sprawdzonego na każdym froncie i wyrobionej marce uważam, że to była uczciwa cena.

Patrzac na to po ile byle placek chodzi w Premier League

13

Vinicius jak się uśmiecha i jest szczęśliwy, to jakoś tak jeszcze bardziej mnie denerwuje xD

3

@blakkudium
Oj nie tylko cena.
Był tu regularnie od placków ciśnięty i uważany za totalnego przeciętniaka

12

Diaz w Bayernie pięknie wyjaśnia ekspertów z ramblii, którzy go nazywali plackiem przy okazji łączenia Z Barcelona ( w Liverpoolu zresztą też dobrze grał )

0

@RoberDzik
Bo twoja ksywka prosiaczek jest juz zajeta

2

@Kessie
Dobrze, ze w finale euro tak nie strzelal z karnego xD

3

@JimMorrisonFCB
Pierwsza kariera Barcelona tak jak pisalem.
Kessie + Nunez wchodza do skladu za Lewego i De Jonga

3

@Kessie
Bedzie Kessie + Nunez w Barcy grany.
Lecimy po wszystko

5

FM 26 już się pobiera.
Jak się okazało nie musiałem nawet kupować bo mam game passa na PC na 3 miesiące gratis za zakup laptopa, a na game passie jest właśnie dostępny ten nowy FM :D

@JimMorrisonFCB @Bolton @RoberDzik

1

@Filipem
uszka z barszczem czerwonym

2

@Kessie

Ja czekam aż Bayern wydrze wam duszę i od tego meczu będzie zjazd w premier league

1

Zagadka Panowie


4

@Stinger_

Uważam, że w pucharze Polski nie ma już słabych drużyn

8

@czosnekfcb

@Luciano99 ma każdego dnia.
Nie ma co wyplacac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?