Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX
Kaczyńskiego
2
@Sinirsey
Opinia @Kessie @Czajka90 @Eklerek
2
@Kasy
Tylko @wpwelement
1
@Kasy
Zero litości dla Argentyńskiej Ambasady.
Darwin Nunez królem Polski
5
No i po pucharach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FcPortoFan1999
U dozorcy
2
@Eklerek
Trzeba grac o ten puchar bo może być jedynym w tym sezonie xD
Koszuleczka z tego sezonu już przygotowana dzisiaj.
Zakładam do meczu może szczęście przyniesie.
Miałem ją tylko raz na sobie póki co
0
@Prorokk
Chyba będzie trzeba tak zrobić xD
0
@lajcior
@VegetaPolska opinia
0
Komentarz usunięty
0
To niezła karta Magic Memories
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Luciano99
" A czy tak zniszczony i chory psychicznie człowiek mógłby znaleźć normalną kobietę? Kasa nie jest problemem, ale jego styrany mózg nie ogarnie tego wyzwania"
@Luciano99 Ostro, ale celnie o sobie
3
@GeneralXavi
Akurat tutaj mówi prawdę bo wracałem ze sklepu i spotkałem @Kessie 'go i jego sąsiada przy ich apartamentach
https://zapodaj.net/images/834fb20ccb1d8.jpg
1
@damian16161212
I opiekunów z La rambli to najważniejsze
2
@blakkudium
On to miał 0.7 ale promila we krwi i to po przebudzeniu
1
@JimMorrisonFCB
Trzeba Nuneza ściągnąć w 1 kolejności do drużyny, ale będzie ciężko
3
@JimMorrisonFCB
Myślę, że Komentator sam nie był gotowy na to co się zaraz stanie i co właśnie zobaczy na oczy xD
5
@LeszekFCB
Nie no są ostatnio dymy z @Eklerek i @Kessie
Bardziej chodziło mi o to, że ja cisnę xD
20
Ostatnio dużo ciśniecia po Arsenalu, ale trzeba też docenić.
Według mnie jedna z piękniejszych bramek jeśli chodzi o grę zespołową.
Gol jak z Fify
3
@partymaker @JimMorrisonFCB
Ja może jakaś Malage obejmę i pobawię się w ogrywanie tych grajków od was na wypożyczeniach i zarobię nimi na ulepszenia składu :D
Chociaz pomysłów co do ligi i zespołu na start pierwszej kariery jest aż za dużo.
2
@Eklerek
Przyzwyczajenia z Tajlandii
2
@Eklerek na drugie ma Marek
5
@jowita wzdęcia ma na Jamajce, a Ci o jakiejś melisie biadolą
0
@fejkenq
No wystawiłeś na pustaka więc musiałem :D
0
@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.
Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?
0
@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?
2
Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią
1
@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz