1

@KamQiX
Kaczyńskiego

2

2

1

@Kasy
Zero litości dla Argentyńskiej Ambasady.
Darwin Nunez królem Polski

5

No i po pucharach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999
U dozorcy

2

@Eklerek
Trzeba grac o ten puchar bo może być jedynym w tym sezonie xD

Koszuleczka z tego sezonu już przygotowana dzisiaj.
Zakładam do meczu może szczęście przyniesie.

Miałem ją tylko raz na sobie póki co

0

@Prorokk
Chyba będzie trzeba tak zrobić xD

0

0

Komentarz usunięty

0

To niezła karta Magic Memories


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99

" A czy tak zniszczony i chory psychicznie człowiek mógłby znaleźć normalną kobietę? Kasa nie jest problemem, ale jego styrany mózg nie ogarnie tego wyzwania"

@Luciano99 Ostro, ale celnie o sobie

3

@GeneralXavi
Akurat tutaj mówi prawdę bo wracałem ze sklepu i spotkałem @Kessie 'go i jego sąsiada przy ich apartamentach

https://zapodaj.net/images/834fb20ccb1d8.jpg

1

@damian16161212
I opiekunów z La rambli to najważniejsze

2

@blakkudium

On to miał 0.7 ale promila we krwi i to po przebudzeniu

1

@JimMorrisonFCB
Trzeba Nuneza ściągnąć w 1 kolejności do drużyny, ale będzie ciężko

3

@JimMorrisonFCB
Myślę, że Komentator sam nie był gotowy na to co się zaraz stanie i co właśnie zobaczy na oczy xD

5

@LeszekFCB

Nie no są ostatnio dymy z @Eklerek i @Kessie

Bardziej chodziło mi o to, że ja cisnę xD

20

Ostatnio dużo ciśniecia po Arsenalu, ale trzeba też docenić.
Według mnie jedna z piękniejszych bramek jeśli chodzi o grę zespołową.

Gol jak z Fify


3

@partymaker @JimMorrisonFCB
Ja może jakaś Malage obejmę i pobawię się w ogrywanie tych grajków od was na wypożyczeniach i zarobię nimi na ulepszenia składu :D

Chociaz pomysłów co do ligi i zespołu na start pierwszej kariery jest aż za dużo.

2

@Eklerek
Przyzwyczajenia z Tajlandii

2

@Eklerek na drugie ma Marek

5

@jowita wzdęcia ma na Jamajce, a Ci o jakiejś melisie biadolą

0

@fejkenq
No wystawiłeś na pustaka więc musiałem :D

0

@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.

Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?

0

@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?

2

Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią

1

@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?