Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Transu96
A następnie tak:
https://zapodaj.net/images/ad861c113bfa6.jpg
3
@Jakchcesz
Czy Ty sugerujesz, że chłopakom z moderacji brakuje luzu?
10
#Ciekawostka
Czy wiesz, że gdyby Barcelona odwołała się w sprawie Flicka do komitetu @Moderacja zamiast do komitetu apelacyjnego La Ligi, to odpowiedź otrzymaliby JUŻ na tydzień przed el clasico* ?
* - el clasico rozgrywanym 35 kolejce La Ligi tj 10 maja 2026 roku.
0
@Kinginiesta
Przybiegł po tą flache.
Czego to ludzie nie zrobią z pragnienia.
3
@Zbyszard
Że z policją współpracuje
1
@macio_944 a parówki jak w smaku?
0
@Kgorecki2500
Aż dziwne, że nie na meczu Legii trzymając transparent
1
@Czajka90
Powiedz nam o nim cos więcej Czajka.
Jaki jest prywatnie?
1
Gibbs-White z golem!
2
@spiderman1899
Że jednak Ronaldo lepszy i posypała głowę popiołem
0
@Hosh
Szkoda, że nie Legię
11
@Comentateiro szacun za ten poradnik.
Jutro przetestuje
8
@Eklerek
6
@Kessie ty się urodziłes 24 pazdziernika?
5
@Kessie
No niestety ostatni raz Robilem z tobą zawody kto się pierwszy zesra w gacie.
Jesteś w tym najlepszy
3
@Bocheno1
Przez przypadek zapiął jak on zawsze chodzi z rozpiętym
0
@fcbarcafan19
Minecraft na hbo
0
@buglikos
Ja tam pamiętam że też często szpital mieli
2
@Wittgenstein
Z tramwajów
2
@FcPortoFan1999
Znałem jednego z podobna historia
1
@Eklerek
Tak samo mam.
Też się na metku zarabialo, ale nie przyjdzie przez myśl miec jakieś roszczenia do twórców gry bo jakaś aktualizacja popsuła Ci sposób na zarobek gdzie to tak jak wspomniałem nie jest zalozeniem GRY
2
@Dejvo @shinthps
Może źle się wyraziłem i nie potrzebnie nazwałem głupota.
No, ale byś uzależnionym od patcha w grze? ( Czy jak ta zmianę nazwać )
Gdzie nie zapominajmy, że to jest docelowo gra internetowa i twórcy mogą mieć w pi**** to czy ktoś sobie tam zarobi na niej
Słabo to wygląda i to miałem na myśli
0
@4drian0 mam na myśli możliwość totalnie losowej rzeczy typu tej z dziś.
Gdzie w tym lokować tyle siana i liczyć na jakąkolwiek stabilność
6
@4drian0
I w sumie mi to nie przeszkadza.
Jak ktoś opierał swoje oszczędności na tego typu przedmiotach to pozostaje współczuć "pomysłowości" lub glupoty xD
1
@4drian0
Weź tam młody nawiń co się stało bo nie w temacie jestem
0
@FCB_dimiC
A ty Usiadłes po tym ziomku?
3
@Luciano99
Nałóż czapkę skinie skinie nałóż czapkę
Kiedy wicher wieje gdy pogoda w kratkę
Uszka się przeziębią kark zlodowacieje
Resztki myśli z mózgu wiaterek przewieje
2
@Jakchcesz
Powinni mieć prędzej baner "znienawidzeni przez wszystkich"
6
Przepraszam no, ale nigdy nie moge wyrobić ze śmiechu jak widzę takie filmiki xD
Stoją i grzecznie słuchają pięknej pieśni w wykonaniu typów spod ciemnej gwiazdy xD
Dodatkowej dramaturgii i powagi sytuacji dodaje jeszcze ta emotka wkurzona.
4
@Konradowskyy
▪️"ma się wrażenie że od 4 lat gra się ciągle w tę samą gierkę"
No i słusznie masz takie wrażenie ziomek xD