Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96
I co hejterku frimpong w składzie.
2 zawodników Liverpoolu w wyjściowej 11 masz i ani jednego z twojego menczesterku :D
Dziękuję dobranoc
6
@gumaz wciąż więcej niż @Kessie zarabia na warsztacie
1
@barcasempre
Ty a co ten Real takiego pokazał prócz dostania oklepu od Atletico które dostało oklep 4-0 od Arsenalu.
Ja w tym meczu jakoś nie widzę mega wyraźnego faworyta.
Jedynie co to że grają u siebie przeważa szale na ich korzyść
3
@pt9
Coś by się jeszcze znalazło
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
5
Komentarz usunięty
1
@gumaz
Co się ostatnio odwala z tymi psami?
2
@Kessie człowiek wielu talentów xD
Co to jest xD
1
@Kessie
Gablotę lepiej umyj
22
@clyde
Win Realu xD
Jeszcze biały trykocik załóż do meczu i pomódl się za nich
0
@Eklerek
Ja przeżywam?
To @Kessie 20 postów dziennie o Liverpoolu chłopaczku xD
Ostro tam musiało siąść na banie xD
Ja nie mam powodu by mieć obsesję Arsenalu.
Kogo jak kogo, ale Arsenalu? :D
0
@Kessie
Ale wiesz, że nawet jak nie wygramy ligi to przegracie ją z City?
Wiesz prawda?
1
@Eklerek
Czuję dzisiaj ostre przełamanie, a przynajmniej przelamanie Wirtza na Niemieckiej ziemi
1
@Eklerek
Jesieniary > letniarze z rambli > piwniczaki z EA FC26
67
@Trojanek23
No tak osy zagryzły, a najgorsze są psy
1
@Jakchcesz
Widzę, że dobrze obrzezany jesteś
0
@spiderman1899
Nabór do Choroszczy?
1
@Ryse
Oby nie posunęli się do takich nieczystych zagrywek xD
0
@Ryse
Eintracht - Liverpool 0:4
Ekitike X2 ⚽
Isak X2 ⚽
Wirtz 4 asysty
4
@Comentateiro
My zapamiętamy, gorzej z tobą :D
0
@Nightraider
Natomiast tutaj nazywano w tym samym czasie Luiza Diaza plackiem xD
0
@Derean
To jak on bez formy gra lepiej od Yamala, to faktycznie nie ma nawet co ich porównywać
5
@Gibbon_FCB
Nie miały miejsca.
To fatamorgana
2
@Kgorecki2500 po znajomości jak zamówię teraz uber eatsa do Chorzowa, to byś się wyrobił z przyjazdem na drugą połowę?
7
@mordini123
I dobrze.
Liga hiszpańska, a nie amerykańsko hiszpanska
Nie wszystko można kupić.
0
@bezalkoholowy
No i gdzie wady?
2
@ViscaelBarca2007 przyszedl do Atletico i tyle z wygrywania czegokolwiek.
Tyle.
Do Atletico które częściej wygląda jak wypalony projekt Simeone mimo co chwilę nowych wzmocnień aniżeli klub aspirujący do walki o la ligę i nie ma co tu się tasować ich ostania wygrana z Realem
2
@norbi77
Weź sobie chłopaku wyszukaj liczbę rozegranych minut w ostatnich dwóch sezonach w City i się jeszcze raz zastanów nad tą wieczną ławką.
Populizm powtarzany do porzygu i ludzie to powielaja
1
@BulaKG
Wygrali lige psim Swedem, a ostatnie lata totalnie nic + żałosny styl gry
5
Alvarez może i zawodnik dobry, ale co trzeba mieć w głowie będąc napastnikiem z polotem by przechodzić do Atletico
1
@Jakchcesz
Ja bym wziął tego Guardiolę do Liverpoolu mógłby rozgrzewkę przed meczami the Reds przeprowadzać.