0

@Transu96
I co hejterku frimpong w składzie.

2 zawodników Liverpoolu w wyjściowej 11 masz i ani jednego z twojego menczesterku :D

Dziękuję dobranoc

6

@gumaz wciąż więcej niż @Kessie zarabia na warsztacie

1

@barcasempre
Ty a co ten Real takiego pokazał prócz dostania oklepu od Atletico które dostało oklep 4-0 od Arsenalu.

Ja w tym meczu jakoś nie widzę mega wyraźnego faworyta.
Jedynie co to że grają u siebie przeważa szale na ich korzyść

3

@pt9
Coś by się jeszcze znalazło
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

5

Komentarz usunięty

1

@gumaz
Co się ostatnio odwala z tymi psami?

2

@Kessie człowiek wielu talentów xD



Co to jest xD

1

@Kessie
Gablotę lepiej umyj


22

@clyde

Win Realu xD
Jeszcze biały trykocik załóż do meczu i pomódl się za nich

0

@Eklerek
Ja przeżywam?

To @Kessie 20 postów dziennie o Liverpoolu chłopaczku xD

Ostro tam musiało siąść na banie xD


Ja nie mam powodu by mieć obsesję Arsenalu.
Kogo jak kogo, ale Arsenalu? :D

0

@Kessie

Ale wiesz, że nawet jak nie wygramy ligi to przegracie ją z City?

Wiesz prawda?

1

@Eklerek
Czuję dzisiaj ostre przełamanie, a przynajmniej przelamanie Wirtza na Niemieckiej ziemi

1

@Eklerek
Jesieniary > letniarze z rambli > piwniczaki z EA FC26

67

@Trojanek23
No tak osy zagryzły, a najgorsze są psy

1

@Jakchcesz
Widzę, że dobrze obrzezany jesteś

0

@spiderman1899
Nabór do Choroszczy?

1

@Ryse
Oby nie posunęli się do takich nieczystych zagrywek xD

0

@Ryse

Eintracht - Liverpool 0:4

Ekitike X2 ⚽
Isak X2 ⚽

Wirtz 4 asysty

4

@Comentateiro
My zapamiętamy, gorzej z tobą :D

0

@Nightraider
Natomiast tutaj nazywano w tym samym czasie Luiza Diaza plackiem xD

0

@Derean
To jak on bez formy gra lepiej od Yamala, to faktycznie nie ma nawet co ich porównywać

5

@Gibbon_FCB
Nie miały miejsca.
To fatamorgana

2

@Kgorecki2500 po znajomości jak zamówię teraz uber eatsa do Chorzowa, to byś się wyrobił z przyjazdem na drugą połowę?

7

@mordini123
I dobrze.

Liga hiszpańska, a nie amerykańsko hiszpanska

Nie wszystko można kupić.

0

@bezalkoholowy
No i gdzie wady?

2

@ViscaelBarca2007 przyszedl do Atletico i tyle z wygrywania czegokolwiek.

Tyle.

Do Atletico które częściej wygląda jak wypalony projekt Simeone mimo co chwilę nowych wzmocnień aniżeli klub aspirujący do walki o la ligę i nie ma co tu się tasować ich ostania wygrana z Realem

2

@norbi77
Weź sobie chłopaku wyszukaj liczbę rozegranych minut w ostatnich dwóch sezonach w City i się jeszcze raz zastanów nad tą wieczną ławką.

Populizm powtarzany do porzygu i ludzie to powielaja

1

@BulaKG
Wygrali lige psim Swedem, a ostatnie lata totalnie nic + żałosny styl gry

5

Alvarez może i zawodnik dobry, ale co trzeba mieć w głowie będąc napastnikiem z polotem by przechodzić do Atletico

1

@Jakchcesz
Ja bym wziął tego Guardiolę do Liverpoolu mógłby rozgrzewkę przed meczami the Reds przeprowadzać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?