Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde
To może niech zrobią wersję gdzie gra się członkiem KKK
6
Wreszcie
4
Nie sa mo wi te
@Popitek12 musisz to zobaczyć.
Portugalski Han solo
2
@Encore
A 2 porażki nie były spowodowane kontuzja?
Jedna na pewno
0
@Kgorecki2500
40zl wiem bo zamawiam od czasu do czasu
https://zapodaj.net/images/c4679cd67a094.png
1
@TR3YWAY
Akurat na weekend Ci wystarczy, a później jakoś to będzie
0
@Kgorecki2500
A minimalna kwota dostawy 40zł.
Więc i tak trzeba cos dobrać.
1
@Faro
A murawa czarna
2
@Eklerek
To były koszulki
25
Spadający Samolot
1
@maroon
Pierwsza zasada prawilnego użytkownika tej strony.
1. Żadnej korespondencji z policją oraz moderacją.
Ja ostatnio niestety zostałem zmuszony siła do kontaktu z tymi drugimi
1
@Ku84fcb @Eto'o9 R10 mi to wygląda realistycznie
2
Ładnie dal do pieca na ostatniej gali ZP.
On to serio powiedział?
2
@Czyhrynski
@jowita zdradziła @Luciano99 w klubie z @Kessie 'm
2
@Kessie
W twoim przypadku pozostaje tylko patologia
1
@Bogan
Kapsułki + plyn
5
@Luciano99
@VegetaPolska atakuj. Teraz albo nigdy
18
@Kessie nieźle to wymyśliłeś po tym jak @July_6_BcN dodała Cię tutaj do ignorowanych.
1
@Czajka90
Może kiedyś uzbiera na takową
4
Ale kot xD
4
@gorgota
Niech się cieszy że 50/50 opieka bo w tym kraju to i tak bardzo dobrze na tym wyszedł.
Matka by musiała byc chyba totalnie skrajną patologia żeby Ojciec coś więcej ugrał. Smutne
0
Kara za smianie się z Liverpoolu wczoraj
0
@Kgorecki2500
Bo to madryciak
4
@FCB24
To był jego wybór więc nie ma co teraz lamentować przez pryzmat Kariery Lewego i Benzemy
0
@Popitek12
Nic do nich nie mam.
Nie jestem homofobem
4
@blakkudium
Albie to i sam bym lepca wypłacił na boisku.
Mega irytujący grajek
8
@BulaKG
Mbappe Buc?
Właśnie on wydaje się być mega spokojnym i ułożonym gościem
0
@escarabajo
Jeszcze tego nie skończyłes przeżywać więc lepiej nie
3
Gdybym powiedział wszystko, co sądzę o Viniciusie Juniorze, poszedłbym do więzienia
0
@buglikos
Na szczęście to nie jest cyrk hiszpański z pismakami na czele.
Ewidetny dołek formy
Isak bez okresu przygotowawczego.
Salah też minimum jeden mecz powinien całkowicie opuścić, ale ludzie tylko skupieni na ciśnięciu Wirtza, który i tak ma mnóstwo kluczowych podan na koncie.