Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kasy
Jakiego ostatniego jak ty dzisiaj jeszcze jednego wylapiesz
2
@Jakchcesz
Po polsku może nie zrozumieć.
Mogłeś do Szczęsnego lub Lewego
3
Kontuzje w PSG i kotnuzje w Barcelonie.
Kto zagra to nie zagra, a kto wróci na styk by ryzykować kolejnym urazem lub pogłębieniem poprzedniego.
Po co?
Jeden z ośmiu meczów W fazie grupowej.
Hit? Owszem, ale za tyle samo punktów do zdobycia co pozostałe spotkania.
PSG już pokazało rok temu ( niestety Liverpool również ) że faza ligowa fazą ligowa, ale o niczym nie świadczy gdy przychodzi faza play off i to tam trzeba być w pełni formy i sił.
Głupota będzie przesadne spinanie się i nakręcanie i zawodników byle by wrócić na ten mecz.
Chłodna głową przede wszystkim.
7
@Eto'o9 R10
Czekamy na reakcję władz ligi
2
De Bruyne a wystarczyło tylko podać rękę Conte
0
@Kasy
Ferran to sobie może wyjść w podstawie na Getafe.
Rozgrywki LM są stworzone dla takich graczy jak Lewandowski
3
@kejdzi
@luisenrique opinia
10
@spiderman1899 skończ sie wygłupiać i wracaj do mieszkania
1
@Kgorecki2500
Niech mu lepiej psychiatra zapoda analize
1
@FCB_dimiC
Kolega @Kessie już Ci wytłumaczył wszystko bardzo ładnie.
2
Siemano.
Trzeba być grzecznym żeby nie było tak jak na filmiku
1
@gumaz
On to wiadomo, że będzie cisnął z taką narracją bo mu się dupa pali.
Jest to ostatnia osoba, której powinno się słuchać w obecnej sytuacji.
Dlatego gumaz daruj sobie takie wpisy i rozsyłanie takich wiadomości bo co to ma na celu jak sianie jakiejś paniki?
I nie mówię tu tylko o tobie i tej stronie
10
Ja przechodząc ulicami Katowic czy Wrocławia sam już czasem nie wiem czy jestem jeszcze w Polsce czy może już na Ukrainie, to i drony od czasu do czasu mogą się chyba pogubić
3
@Gibbon_FCB
I co ten mecz zmienia?
Jest kozakiem i tyle w temacie
6
@Hosh
Jakkolwiek burakowato nie zabrzmie, tak lepiej dla niego że teraz niż przed podpisaniem kontraktu życia w Arabii
9
@tbas
Brawo! Aż mnie naszla Ochota też coś skręcić.
Najlepiej to kark @Kessie 'mu
1
@Stinger_
Będę, ale z niesmakiem
1
@Stinger_
Francję z Michaelem Olise
0
@Pomimo27
Chcą nas zajechać przed MŚ i wykluczyć najgroźniejszego rywala
0
@Kessie
Zobaczymy cwaniaczku jak na następną ustawkę przyjdę bez butów ;)
3
@Kessie
Czyli to tego zawsze słuchasz przed oklepem
5
xD
@Kessie @Eklerek @mekston
4
@FiscaelBarca
Te City jeszcze większy
4
@blakkudium
Arsenal 2 wiadomo xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Czas poświęcić się dla dobra zespołu
@Kessie @Eklerek @mekston
1
@ProMILs
Czyli mają otwierać tylko po to żeby zamykać?
To już totalnie nie ma sensu
1
Zbiera ktoś z was karty piłkarzy TOPPS?
Mam na myśli polowanie na karty specjalne/ z autografami itd?
Macie już coś ciekawego w swojej kolekcji?
Ja chyba powrócę do zajawki z dawnych lat i zacznę od serii premier league 2026.
1
@Jakchcesz
A po co mają na nim grać skoro i tak mecz się skończy po 90 minutach?
2
@escarabajo
Dzięki, jeszcze się wdrażam co i jak.