0

@Kasy
Jakiego ostatniego jak ty dzisiaj jeszcze jednego wylapiesz

2

@Jakchcesz
Po polsku może nie zrozumieć.
Mogłeś do Szczęsnego lub Lewego

3

Kontuzje w PSG i kotnuzje w Barcelonie.
Kto zagra to nie zagra, a kto wróci na styk by ryzykować kolejnym urazem lub pogłębieniem poprzedniego.

Po co?
Jeden z ośmiu meczów W fazie grupowej.
Hit? Owszem, ale za tyle samo punktów do zdobycia co pozostałe spotkania.

PSG już pokazało rok temu ( niestety Liverpool również ) że faza ligowa fazą ligowa, ale o niczym nie świadczy gdy przychodzi faza play off i to tam trzeba być w pełni formy i sił.

Głupota będzie przesadne spinanie się i nakręcanie i zawodników byle by wrócić na ten mecz.
Chłodna głową przede wszystkim.

7

@Eto'o9 R10
Czekamy na reakcję władz ligi

2

De Bruyne a wystarczyło tylko podać rękę Conte


0

@Kasy
Ferran to sobie może wyjść w podstawie na Getafe.

Rozgrywki LM są stworzone dla takich graczy jak Lewandowski

3

10

@spiderman1899 skończ sie wygłupiać i wracaj do mieszkania


1

@Kgorecki2500
Niech mu lepiej psychiatra zapoda analize

1

@FCB_dimiC

Kolega @Kessie już Ci wytłumaczył wszystko bardzo ładnie.

2

Siemano.
Trzeba być grzecznym żeby nie było tak jak na filmiku


1

@gumaz
On to wiadomo, że będzie cisnął z taką narracją bo mu się dupa pali.

Jest to ostatnia osoba, której powinno się słuchać w obecnej sytuacji.

Dlatego gumaz daruj sobie takie wpisy i rozsyłanie takich wiadomości bo co to ma na celu jak sianie jakiejś paniki?
I nie mówię tu tylko o tobie i tej stronie

10

Ja przechodząc ulicami Katowic czy Wrocławia sam już czasem nie wiem czy jestem jeszcze w Polsce czy może już na Ukrainie, to i drony od czasu do czasu mogą się chyba pogubić

3

@Gibbon_FCB
I co ten mecz zmienia?
Jest kozakiem i tyle w temacie

6

@Hosh
Jakkolwiek burakowato nie zabrzmie, tak lepiej dla niego że teraz niż przed podpisaniem kontraktu życia w Arabii

9

@tbas
Brawo! Aż mnie naszla Ochota też coś skręcić.

Najlepiej to kark @Kessie 'mu

1

@Stinger_
Będę, ale z niesmakiem

1

@Stinger_
Francję z Michaelem Olise

0

@Pomimo27
Chcą nas zajechać przed MŚ i wykluczyć najgroźniejszego rywala

0

@Kessie
Zobaczymy cwaniaczku jak na następną ustawkę przyjdę bez butów ;)

3

@Kessie
Czyli to tego zawsze słuchasz przed oklepem

5

xD
@Kessie @Eklerek @mekston


4

@FiscaelBarca
Te City jeszcze większy

4

@blakkudium
Arsenal 2 wiadomo xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Czas poświęcić się dla dobra zespołu
@Kessie @Eklerek @mekston


1

@ProMILs
Czyli mają otwierać tylko po to żeby zamykać?
To już totalnie nie ma sensu

1

Zbiera ktoś z was karty piłkarzy TOPPS?
Mam na myśli polowanie na karty specjalne/ z autografami itd?

Macie już coś ciekawego w swojej kolekcji?

Ja chyba powrócę do zajawki z dawnych lat i zacznę od serii premier league 2026.



1

@Jakchcesz

A po co mają na nim grać skoro i tak mecz się skończy po 90 minutach?

2

@escarabajo
Dzięki, jeszcze się wdrażam co i jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?