1

Pominąć reklamę wideo?

Stracisz nagrodę.

5

@Popitek12

Nie palę, ale ulubione pety to @Kessie i @Bocheno1

0

@Hshdhrhdh
DAwno temu

1

@gumaz to był mój prime, który już raczej nigdy nie wróci

1

@Popitek12

Jak @wpwelement akurat przechodzil na pasach

( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@JohnKennedy
Dasz radę.

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czajka90
Z litości Cię nie oznaczyłem :D

No.. ale teraz to już będę Cię zawsze oznaczal przy okazji ciśniecia beczki z Arsenalu

29

@Safrani
No i super.

Moja ma 5lat i jedyne co przyniosła z przedszkola to chorobę już po czwartym dniu.

Kabaret

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sysia11
Ciśniemy xD

0

Efekt Lewego i mamy 1-1

3

@Kessie @Eklerek
I po co Raya prowokował?

6

Haha co to jest


5


@Kessie Co ten Arszawin wygląda jakby był świadkiem przegranej z Liverpoolem w 3 kolejce?


0

@Sysia11
To niezła masz kondycję

0

@Ogorinho1974
To będziemy krajem trzeciego świata

12

@Arden co to ma być xD

5

@JimMorrisonFCB
Z fajfusami - zapomniałeś dodać.

2

@partymaker
A ty się odczep od @wpwelement 'a

6

@MesQueUnClub_87
Temat rzeka.

Zgodzisz się, że można z niego czerpać multum przesłań i to od różnych postaci.

Musiałbym to spłycić do minimum bo jestem w robocie.
Później wrócę do tej dyskusji

22

@MesQueUnClub_87

Zielona mila

1

@SeWo77
Polskie piekiełko.

3

@blakkudium

Calculated

2

@Kessie co ma mnie boleć jeśli chodzi o Arsenal?
Powiedz xD

1

@partymaker
Nic dziwnego, trzeba skupić się na obronie 2 miejsca w lidze xD

6

Ale doje*ał ten wasz nowy nabytek xD
@Kessie @Eklerek @Czajka90


11

To jest ten naturalny luz i podejście do kibiców.
Siedzicie sobie na krawężniku z ziomkami, a tu podchodzi do Ciebie triumfator ligi mistrzów i pyka z wami w gałe


7

@Kessie
Rio oglądasz na Disney+ chyba i znów Ci się coś uroiło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?