Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pominąć reklamę wideo?
Stracisz nagrodę.
5
@Popitek12
Nie palę, ale ulubione pety to @Kessie i @Bocheno1
0
@Hshdhrhdh
DAwno temu
1
@gumaz to był mój prime, który już raczej nigdy nie wróci
1
@Popitek12
Jak @wpwelement akurat przechodzil na pasach
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@JohnKennedy
Dasz radę.
3
@Kessie
Ale z Ciebie twardziel
https://zapodaj.net/images/8df6be6a084ff.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czajka90
Z litości Cię nie oznaczyłem :D
No.. ale teraz to już będę Cię zawsze oznaczal przy okazji ciśniecia beczki z Arsenalu
29
@Safrani
No i super.
Moja ma 5lat i jedyne co przyniosła z przedszkola to chorobę już po czwartym dniu.
Kabaret
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sysia11
Ciśniemy xD
0
Efekt Lewego i mamy 1-1
3
@Kessie @Eklerek
I po co Raya prowokował?
6
Haha co to jest
5
@Kessie Co ten Arszawin wygląda jakby był świadkiem przegranej z Liverpoolem w 3 kolejce?
0
@Sysia11
To niezła masz kondycję
0
@Ogorinho1974
To będziemy krajem trzeciego świata
12
@Arden co to ma być xD
5
@JimMorrisonFCB
Z fajfusami - zapomniałeś dodać.
2
@partymaker
A ty się odczep od @wpwelement 'a
6
@MesQueUnClub_87
Temat rzeka.
Zgodzisz się, że można z niego czerpać multum przesłań i to od różnych postaci.
Musiałbym to spłycić do minimum bo jestem w robocie.
Później wrócę do tej dyskusji
22
@MesQueUnClub_87
Zielona mila
1
@SeWo77
Polskie piekiełko.
3
@blakkudium
Calculated
2
@Kessie co ma mnie boleć jeśli chodzi o Arsenal?
Powiedz xD
1
@partymaker
Nic dziwnego, trzeba skupić się na obronie 2 miejsca w lidze xD
6
Ale doje*ał ten wasz nowy nabytek xD
@Kessie @Eklerek @Czajka90
11
To jest ten naturalny luz i podejście do kibiców.
Siedzicie sobie na krawężniku z ziomkami, a tu podchodzi do Ciebie triumfator ligi mistrzów i pyka z wami w gałe
7
@Kessie
Rio oglądasz na Disney+ chyba i znów Ci się coś uroiło