Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ no to zerknij sobie niżej xD
2
Teraz nagle będziecie po wszystkich cisnąć tylko dlatego, że są po prostu słabszym zespołem niż Turcy i niespodzianką byłby ewentualny awans.
0
@clyde
W Fifę też z czego pamiętam byłaś słaba xD
1
@Damiain
1. Vinicius
2. Pepe
3. Sergio Ramos
4. Vasquez
5. Rudiger
0
@SinMistico
Tak
1
@Kessie
Tyle, przeżyjmy to jeszcze raz
1
@Kessie
Jutro przychodzi kurier z koszuleczka Liverpoolu ❤️
3
No Liverpool dowiózł wszystkie 3 komplety strojów w tym sezonie.
4
@Kessie
Grunt, że ty się trzymałeś wiadomo czego u wiadomo kogo w tej Tajlandii
7
@Kessie
Gruz?
Mocne słowa jak na typa co jeździ na co dzien składakiem bez siodełka
4
@JimMorrisonFCB
Darwin Gabriel Núñez Ribeiro
0
@Kinginiesta no właśnie :)
0
@Kinginiesta no widzisz, a ja sobie mogę przypuszczac, że kolejny raz zdupcą sprawe mimo tego co oni tam sobie mówią
0
@Kinginiesta @Transu96 a no jak jest napisane, to na 100% tak będzie naiwniaki xD
5
@blakkudium @partymaker czyli sezon ma z głowy jak oni wdrażają swoje plany i obserwacje.
3 miesiące obserwacji, później operacja i dochodzenie do siebie po operacji
2
@wojopancer
No obecnie ma więcej do zaoferowania.
7
Tak to już w życiu bywa xD
3
@LambiPL
Transu już podjarany cały się trzęsie xD
9
@Transu96
Ja polecam żebyscie nie wchodzili na ten syf i nie grali w to xD
10
@draxidox
No mógłbym się kłócić czy to nie przypomina obecnej Szwecji xD
1
@WiernyKatalonii
Ja mam, ale teraz idę spać
Odezwij się rano to ogarniemy temat
4
Gdy chcesz pocisnąć po @JohnKennedy ale jednocześnie nie chcesz wyłapać bana
2
@partymaker
Bo mecz się jeszcze nie zaczął.
Pozdrawiam
1
@Luciano99
200zl mi pierw oddaj
2
@FcPortoFan1999
To chyba masz trefne info xDD
4
@spiderman1899
Dlatego, że jest ciemny - cicho ciemny
3
@Luciano99
Mordo tam u Ciebie to i tak już nie ma co spadać.
2
@Kessie
Ta ty i Napier**lanie lamusie xD
Zejdź na ziemie chłopie
4
@macio_944
I tak lepiej zbudowany od @Kessie
6
@Danny Gaucho chyba to już ten czas żebyś zapuścił włosy.
Najlepiej jakiegoś irokeza
https://zapodaj.net/images/a8969a68294f1.jpg