Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96
Typowy gracz fify.
widzicie jak gry ryją beret
2
Komentarz usunięty
0
@Gibbon_FCB
Amorim niech pierw wygra to co Slot w debiutanckim sezonie, a coś czuję, że i przez następne 10lat tego nie zgarnie
Litości
0
Komentarz usunięty
1
@Pawlak1992
Takie gadanie.
Ronaldo by został wtedy też w Europie chociażby miał w takim sportingu stukać te bramki w fazie ligowej LM xD
Prędzej by się zesrał niż dopuścił do tego, że Leo by sobie go Lyknal w generalce strzelców LM gdy on sam by sobie grał gdzieś na obrzeżach futbolu
2
@Luciano99
No i humor gitówa od rana.
Dzięki lucek
2
Tylko Avatar wjechał i już potężny Nunez z dubletem + asystą
Classic
1
@Robert_Kubica
Nie dla meczów ligowych w innych krajach, które sobie to kupią.
Tyle
1
@Dankho94isback
Z ligą też im nie wypali
1
@Kessieu mnie również
0
@Roobo jakich?
1
Ale po co Flick tego Pedriego wystawiał no nie?
0
@Kasy ta wymagająca
15
@July_6_BcN na sondzie ulicznej
1
@Stanio87
Czyli wykluczyli zawodowca bo ponosili straty.
@gumaz
0
@gumaz
No właśnie chyba wywineli mi taki numer
0
@bart_azz
Nawet jak wpisuje 2zl i daje kurs 3.0 to też nie idzie.
Specjalnie sprawdziłem
0
Możecie postawić kupon na fortunie?
Wyskakuje mi taki komunikat za każdym razem
https://zapodaj.net/images/368ae405240d2.png
1
@blakkudium
@Kgorecki2500 opinia
2
@Kozinho.
Przeciez właśnie wleciał z Darwinem Ziomboj
1
@Kessie
Tiktaków By Ci w sklepach brakło do wstawiania nowych zębów
0
Tu akurat racja.
Najłatwiej Januszom od polskiej piłki reprezentacyjnej przychodzi biadolenie, że dla Niemców w klubie się starał itd
7
La rambla pogrywająca z ambasada argentyńska
2
@adamek20151
A dobrze, dbają o fanów i nie wymyślają sobie odmawiania dawania autografów ;)
3
Co łączy @Kessie i Arsenal?
Caly sezon tyrają i nic z tego nie mają
2
To akurat proste.
Saka do śmietnika
1
Vidic + Maldini
Kto tam wgl wsadził Kompanego xD
6
@Pawlak1992
@Popitek12 i @Lionel_Messi10
7
@Jakchcesz
Wahania nastroju też mogą się u Ciebie pojawić w najbliższym czasie
1
@lithotripter
Fuj nosić po kimś buty jeszcze nie wiadomo po kim.
Tak wiem można dezynfekcję robić itd, ale mimo wszystko blee