1

@Transu96
Typowy gracz fify.

widzicie jak gry ryją beret

2

Komentarz usunięty

0

@Gibbon_FCB
Amorim niech pierw wygra to co Slot w debiutanckim sezonie, a coś czuję, że i przez następne 10lat tego nie zgarnie

Litości

0

Komentarz usunięty

1

@Pawlak1992
Takie gadanie.

Ronaldo by został wtedy też w Europie chociażby miał w takim sportingu stukać te bramki w fazie ligowej LM xD

Prędzej by się zesrał niż dopuścił do tego, że Leo by sobie go Lyknal w generalce strzelców LM gdy on sam by sobie grał gdzieś na obrzeżach futbolu

2

@Luciano99
No i humor gitówa od rana.
Dzięki lucek

2

Tylko Avatar wjechał i już potężny Nunez z dubletem + asystą

Classic


1

@Robert_Kubica

Nie dla meczów ligowych w innych krajach, które sobie to kupią.

Tyle

1

@Dankho94isback
Z ligą też im nie wypali

1

@Kessieu mnie również

0

@Roobo jakich?

1

Ale po co Flick tego Pedriego wystawiał no nie?

0

@Kasy ta wymagająca

15

@July_6_BcN na sondzie ulicznej


1

@Stanio87
Czyli wykluczyli zawodowca bo ponosili straty.
@gumaz

0

@gumaz
No właśnie chyba wywineli mi taki numer

0

@bart_azz
Nawet jak wpisuje 2zl i daje kurs 3.0 to też nie idzie.
Specjalnie sprawdziłem

0

Możecie postawić kupon na fortunie?
Wyskakuje mi taki komunikat za każdym razem

https://zapodaj.net/images/368ae405240d2.png

1

2

@Kozinho.
Przeciez właśnie wleciał z Darwinem Ziomboj

1

@Kessie

Tiktaków By Ci w sklepach brakło do wstawiania nowych zębów

0

Tu akurat racja.
Najłatwiej Januszom od polskiej piłki reprezentacyjnej przychodzi biadolenie, że dla Niemców w klubie się starał itd


7

La rambla pogrywająca z ambasada argentyńska


2

@adamek20151
A dobrze, dbają o fanów i nie wymyślają sobie odmawiania dawania autografów ;)

3

Co łączy @Kessie i Arsenal?

Caly sezon tyrają i nic z tego nie mają

2

To akurat proste.
Saka do śmietnika


1

Vidic + Maldini

Kto tam wgl wsadził Kompanego xD


6

7

@Jakchcesz

Wahania nastroju też mogą się u Ciebie pojawić w najbliższym czasie

1

@lithotripter
Fuj nosić po kimś buty jeszcze nie wiadomo po kim.

Tak wiem można dezynfekcję robić itd, ale mimo wszystko blee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?