1

@Eklerek
Jesieniary > letniarze z rambli > piwniczaki z EA FC26

67

@Trojanek23
No tak osy zagryzły, a najgorsze są psy

1

@Jakchcesz
Widzę, że dobrze obrzezany jesteś

0

@spiderman1899
Nabór do Choroszczy?

1

@Ryse
Oby nie posunęli się do takich nieczystych zagrywek xD

0

@Ryse

Eintracht - Liverpool 0:4

Ekitike X2 ⚽
Isak X2 ⚽

Wirtz 4 asysty

4

@Comentateiro
My zapamiętamy, gorzej z tobą :D

0

@Nightraider
Natomiast tutaj nazywano w tym samym czasie Luiza Diaza plackiem xD

0

@Derean
To jak on bez formy gra lepiej od Yamala, to faktycznie nie ma nawet co ich porównywać

5

@Gibbon_FCB
Nie miały miejsca.
To fatamorgana

2

@Kgorecki2500 po znajomości jak zamówię teraz uber eatsa do Chorzowa, to byś się wyrobił z przyjazdem na drugą połowę?

7

@mordini123
I dobrze.

Liga hiszpańska, a nie amerykańsko hiszpanska

Nie wszystko można kupić.

0

@bezalkoholowy
No i gdzie wady?

2

@ViscaelBarca2007 przyszedl do Atletico i tyle z wygrywania czegokolwiek.

Tyle.

Do Atletico które częściej wygląda jak wypalony projekt Simeone mimo co chwilę nowych wzmocnień aniżeli klub aspirujący do walki o la ligę i nie ma co tu się tasować ich ostania wygrana z Realem

2

@norbi77
Weź sobie chłopaku wyszukaj liczbę rozegranych minut w ostatnich dwóch sezonach w City i się jeszcze raz zastanów nad tą wieczną ławką.

Populizm powtarzany do porzygu i ludzie to powielaja

1

@BulaKG
Wygrali lige psim Swedem, a ostatnie lata totalnie nic + żałosny styl gry

5

Alvarez może i zawodnik dobry, ale co trzeba mieć w głowie będąc napastnikiem z polotem by przechodzić do Atletico

1

@Jakchcesz
Ja bym wziął tego Guardiolę do Liverpoolu mógłby rozgrzewkę przed meczami the Reds przeprowadzać.

0

@Eklerek
Na pewno Lepiej niż ten Gyokeres.

Isak i Wirtz to tak czy siak odpalą, a co do waszego pięknisia to jakoś nie mam tej pewności, nie wiem jak ty :D

2

@BulaKG
Multiliga na La rambli zabroniona

3

@Eklerek
Na pewno nie Gyokeres

1

@clyde

Aż się boje zapytać z kim.
Chyba nie chce wiedzieć xD

3

@Colon

Już akceptowałem taki związek @clyde i @Luciano99 wiec jak najbardziej.
Nie widzę przeciwwskazań

1

@mordini123
W takim razie pewnie będzie to 2 odcinkowy miniserial.
Główna bohaterka ginie

3

8

@snupson
Ciekawe czy jemu byłoby żal Ciebie xD

5

@CLS63AMG
Sędzia główny się przeziębił

9

@Luciano99
Szacun że nie wsypales @Kessie 'go

0

@Hosh
Gdzie się czepiam pomawiaczu?

1

@Jakchcesz
Myślę, że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?