Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
4 następne mecze Liverpoolu:
▪️EFL Cup - Crystal Palace
▪️Aston Villa w lidze
▪️Real Madryt w LM
▪️ Manchester City w lidze
Przecież to aż się żyć odechciewa przy ich obecnej formie haha xD
Na X'ie już piłuja słowa Kloppa, że jeśli klub będzie go potrzebowal, to jest gotów wrócić xD
@blakkudium @Eklerek @Czajka90
0
Plose Pani a ciemu maks nie dośtał teś kaly?
2
@Bzyczekk
Bo dzieciaki się spłakały.
To nie Mario Carts tylko Wielki Max walczy o mistrza świata F1 a hejtery tam niech ujadają xD
1
Hamilton to by tego podium nie ugrał nawet gdyby mu odjeli zamiast dodawać 10s.
1
Hahaahahahaha co tam się dzieje xD
0
Cyrki na przodzie, a i tak Stroll musial wyjść na tym najgorzej xD
0
Dymy Panowie
Dymyyyy
1
@clyde
To chyba @Sysia11 Ci tam po cichaczu wgrała argentyńskiego moda
1
GP Meksyku.
Brakuje Pereza w formie
2
@Encore
Ja pamiętam jak się jaralem na myśl, że zagra w repce Anglii i czekałem na wyjściowe składy
1
@partymaker
Nie, po prostu przeczytałem sOme zamiast sAme i po twoim poście jeszcze raz poszedłem to przeczytać :D
0
@dzefrej234
Przynajmniej warto.
My wydaliśmy ponad 300mln i dajemy popis w lidze xD
2
@Kessie
To już jest moment, że człowiek nawet nie ma siły się WKU**iać i nie ruszają go kolejne porażki xD
0
@Ku84fcb
Zwłaszcza, że również przegrał ZP i zajął drugie miejsce jak Vini.
Zaoral więc sam siebie
0
@KamQiX
Ter Stegen prowokował Yamala?To nieźle tam się musiało dzisiaj dziać
2
@Arden
I co? Zaczął mówić?
0
@Czajka90
No jak nie w tym sezonie to ja już nie wiem kiedy
1
@Eklerek
Moim ulubionym obrońcą był Nesta
1
@Eklerek
I Teveza za Ferrana, a na obronę Vidica
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Obrona jak u @Kessie 'go na solówce
1
Ewidentny karny
1
@Kessie
Mistrz dla Arsenalu czy same wygrane Barcelony w 10 najbliższych klasykach?
8
@Jakchcesz
Pier**lą głupoty i tyle
0
@Filipem
No jak nie ma co porównywać.
Jeśli umiesz nazwać nas przegrywami to potraf też nazwać was przegrywami w LM.
My jeszcze na dobrą sprawę jesteśmy w grze o wszystkie trofea
0
@Filipem
Za to w LM się skompromitowała 4 razy z rzędu ;)
Ale śmiejcie się śmiejcie, żeby tylko dziś nie było tak jak przed meczem z Sevilla ostatnio i smieszkami z The Reds :P
0
@tomek8756
Już się raz śmialiscie w LM przed rewanżem na Anfield z Liverpoolu :)
Pozdrawiam
0
@Luciano99
Jakie śmialiscie?
My się wciąż smiejemy
1
@Luciano99
Ostatnia rzeczą jaką bym zrobil, to zaufal Ci gdy jesteś trzeźwy
A przedostatnią gdy jesteś pijany
0
@Katalończyk 99
No nie jestem tego taki pewien.
Zazwyczaj chodzi w takich przypadkach o pierwszą kartkę.
Jakby mial otrzymać jedna to by było 1+.
Lepiej niech dopyta na czacie u buka
Zresztą po kursie idzie to na logikę ogarnąć.