3

Tą pierwszą akcje muszę na tobie wypróbować dzisiaj @Kessie
Zapraszam na boisko o 12:00


0

@BHAFCB
Też tam słupki mieli i inne świetne okazje w sumie

3

Eintracht totalnie zesrany w drugiej połowie.
Stojanow w ich wykonaniu i oczekiwanie na egzekucję

1

Wirtz z upragniona asysta.
Już o wiele szybciej w poprzednich spotkaniach powinien ją mieć, ale może wreszcie będzie odblokowanie

0

@Transu96
Awansujesz kiedyś do 9ligi to i straty piłki się pojawia

1

@JimMorrisonFCB

A co tu grać z takim Isakiem co nie wie jak się nazywa pewnie nawet.

17

@Piecu11
Potrafi jeszcze przebiec pół boiska z Argentyńczykami na plecach i wywalczyć rzut karny albo np walnąć hat tricka w finale MŚ

1

@arasz1819
Jak tam to nikt nawet nie kryl tego Konate xD
Chłop sobie nabiegł na Lajcie + lekko podskoczył

1

1-3

Obrońcy muszą strzelać.

Walnąć czwarta i po meczu

1

@Encore
Jakie chybaa.
To nie podlega dyskusji

1

Jest 2-1 kurłaaa

3

@Eklerek już mi na oczy chyba pada.
No przecież że Robertsona xD

2

@blakkudium już dostal

1

Już myślałem, że znów dadzą dupy.

Dobrze, że do Ekitike bo Isak by pewnie zmarnował

1

@ZwyklyCuler48

Tak, @Kessie'go na sor odwoziłem

0

Ten Zetterer też oczywiście broni dzisiaj jak Nadal w prime na mączce.

1

Isak zanim wroci do formy to już będzie mógł się skupić na następnym sezonie.

Grają jak placki zero kontroli nad spotkaniem.
Powinien Slot grac starym składem + Ekitike i tych bobów wprowadzać po kolei co są cieniami samych siebie.


I do Uja Chiese niech wystawia, a nie jako jedyny szarpie i w podzięce dostaje regularna ławkę.

Nie wyczymie
Nie wyczymie

0

@clyde
Chociaż tyle dobrego, że Ci kupon umoczą w razie porażki

5

Dobra 0-1 na łeb Liverpool.

@Kessie podejde zaraz pod twój dom jak będzie przerwa.
Szykuj sie bo mnie już kurła telepiee

0

@Czajka90
Urazy mięśniowy

0

@damian16161212
Za 35mln.

Grosze jak na dzisiejsze czasy.
Mam wrażenie, że Slot nie potrafi go wykorzystać bo był maszyną w Bayerze.

Urazy też nie pomagają w wejściu na najwyższy poziom

1

@damian16161212

Najmniej Wirtz.
Dzisiaj już też piękna Pile posłał.

Liczby tragiczne, ale spokojnie mógł już mieć kilka asyst.

Frimpong Teraz właśnie zszedł z kolejnym urazem..


Czysto sportowo i biorąc pod uwagę cenę, to Isak zawodzi.
Co się w sumie dziwić skoro bez presezonu bo toczył wojenkę z Newcastle

0

To się Frimpong nagrał.
Masakra

1

@Faro
To jeszcze mu starczy pary na jakieś 10minut

0

Frimpong dzisiaj 2 asysty na miękko

4

@Kessie
To się spiesz z tym kurkowym bo po meczu solówka

2

@gumaz

@Kessie bo on na liscia spada, później @Bocheno1, a @Comentateiro na końcu bo i tak nie ucieknie

0

@Transu96
Tak tak, a teraz wracaj do Fify i zmieniaj po cichutku :D

2

Salah ława

Gakpo Isak Ekitike przód.
Frimpong wahadło.

Wreszcie Slot znalazł jaja by posadzić Salaha.
Może się ogarnie wreszcie

@Eklerek @blakkudium

0

@Transu96
Nie dziwię Ci się lepiej grać kocurami z The Reds.

Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?