Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tą pierwszą akcje muszę na tobie wypróbować dzisiaj @Kessie
Zapraszam na boisko o 12:00
0
@BHAFCB
Też tam słupki mieli i inne świetne okazje w sumie
3
Eintracht totalnie zesrany w drugiej połowie.
Stojanow w ich wykonaniu i oczekiwanie na egzekucję
1
Wirtz z upragniona asysta.
Już o wiele szybciej w poprzednich spotkaniach powinien ją mieć, ale może wreszcie będzie odblokowanie
0
@Transu96
Awansujesz kiedyś do 9ligi to i straty piłki się pojawia
1
@JimMorrisonFCB
A co tu grać z takim Isakiem co nie wie jak się nazywa pewnie nawet.
17
@Piecu11
Potrafi jeszcze przebiec pół boiska z Argentyńczykami na plecach i wywalczyć rzut karny albo np walnąć hat tricka w finale MŚ
1
@arasz1819
Jak tam to nikt nawet nie kryl tego Konate xD
Chłop sobie nabiegł na Lajcie + lekko podskoczył
1
1-3
Obrońcy muszą strzelać.
Walnąć czwarta i po meczu
1
@Encore
Jakie chybaa.
To nie podlega dyskusji
1
Jest 2-1 kurłaaa
3
@Eklerek już mi na oczy chyba pada.
No przecież że Robertsona xD
2
@blakkudium już dostal
1
Już myślałem, że znów dadzą dupy.
Dobrze, że do Ekitike bo Isak by pewnie zmarnował
1
@ZwyklyCuler48
Tak, @Kessie'go na sor odwoziłem
0
Ten Zetterer też oczywiście broni dzisiaj jak Nadal w prime na mączce.
1
Isak zanim wroci do formy to już będzie mógł się skupić na następnym sezonie.
Grają jak placki zero kontroli nad spotkaniem.
Powinien Slot grac starym składem + Ekitike i tych bobów wprowadzać po kolei co są cieniami samych siebie.
I do Uja Chiese niech wystawia, a nie jako jedyny szarpie i w podzięce dostaje regularna ławkę.
Nie wyczymie
Nie wyczymie
0
@clyde
Chociaż tyle dobrego, że Ci kupon umoczą w razie porażki
5
Dobra 0-1 na łeb Liverpool.
@Kessie podejde zaraz pod twój dom jak będzie przerwa.
Szykuj sie bo mnie już kurła telepiee
0
@Czajka90
Urazy mięśniowy
0
@damian16161212
Za 35mln.
Grosze jak na dzisiejsze czasy.
Mam wrażenie, że Slot nie potrafi go wykorzystać bo był maszyną w Bayerze.
Urazy też nie pomagają w wejściu na najwyższy poziom
1
@damian16161212
Najmniej Wirtz.
Dzisiaj już też piękna Pile posłał.
Liczby tragiczne, ale spokojnie mógł już mieć kilka asyst.
Frimpong Teraz właśnie zszedł z kolejnym urazem..
Czysto sportowo i biorąc pod uwagę cenę, to Isak zawodzi.
Co się w sumie dziwić skoro bez presezonu bo toczył wojenkę z Newcastle
0
To się Frimpong nagrał.
Masakra
1
@Faro
To jeszcze mu starczy pary na jakieś 10minut
0
Frimpong dzisiaj 2 asysty na miękko
4
@Kessie
To się spiesz z tym kurkowym bo po meczu solówka
2
@gumaz
@Kessie bo on na liscia spada, później @Bocheno1, a @Comentateiro na końcu bo i tak nie ucieknie
0
@Transu96
Tak tak, a teraz wracaj do Fify i zmieniaj po cichutku :D
2
Salah ława
Gakpo Isak Ekitike przód.
Frimpong wahadło.
Wreszcie Slot znalazł jaja by posadzić Salaha.
Może się ogarnie wreszcie
@Eklerek @blakkudium
0
@Transu96
Nie dziwię Ci się lepiej grać kocurami z The Reds.
Brawo