0

@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.

Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?

0

@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?

2

Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią

1

@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz

3

@BorzyKrzys
Ale yebnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@clyde
Ja w piątek siadam na laptopie do NFS Most wanted.
Bo widzę, że jest na game passie.

A dostałem 3 miesiące w gratisie za zakup nowego laptopa ostatnio

1

@Eklerek
Najważniejsze kwalifikacje, a później na pierwszych kilku zakrętach się rozpychać i do końca już nie puszczać rywali nawet jadąc z rozwalonym skrzydłem haha

0

@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D

No offencee

1

@fcbarcafan19

Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu

1

@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach

1

Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD

0

@Filipem
Pracoholik

0

@FcPortoFan1999
Problemy bezrobotnych xD

4

Komentarz usunięty

0

@BorzyKrzys
Oznaczaj mnie w tym temacie dobrze?

3

@Comentateiro

Ale nie był to niemiecki polityk.
Nie widzę więc wad

3

@Kessie

To chyba jeszcze jej nie odkryłeś bo wczoraj widziałem jak pod śmietnikiem spałeś

15

@vivalaice21
W takim razie Witamy ponownie

1

@JimMorrisonFCB
Tak właśnie czułem xD

1

@clyde

https://zapodaj.net/images/a3d61885f513a.png

No patrz.
W ubiegłym tygodniu się dopiero skapłem.

Przepuścilo kupon jak zszedłem ze stawką poniżej 5zl xD

1

@clyde a tak serio to mi ostatnio dali limity na fortunie gnoje xD

0

@clyde
Przynajmniej bez problemów będzie

2

@clyde Przegrałabyś jak człowiek siano u buka i nie byłoby problemu.

Zachciało ci się gwiazdorzyć, no i masz teraz efekt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB
Ale wiesz, że to nie jest FM26? :D
Wiesz prawda? :D

7

@Bolton też bym łaził w samych gaciach gdybym miał taką rzeźbę

12

Wchodzisz do żabki po chiperki i widzisz @Bocheno1 kradnącego pieczywo.
Co robisz?
https://zapodaj.net/images/ec5a74623a9cb.jpg

8

6

Dobrze mówi Mati?
Jaka opinia La rambli


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?