Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek
Jaki jest teraz priv przypominający starego Metina lub tego priva classicmt2.
Ale żeby ludzi było dużo? Jest coś takiego?
0
@fejkenq
Który któremu zmieniał biegi?
2
Ale bym sobie Królową Pająków ubił w V1 albo takiego wodza orków pod świątynią
1
@adi7adi8
Pewnie po blanciku mają pełen luz
3
@BorzyKrzys
Ale yebnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@clyde
Ja w piątek siadam na laptopie do NFS Most wanted.
Bo widzę, że jest na game passie.
A dostałem 3 miesiące w gratisie za zakup nowego laptopa ostatnio
1
@Eklerek
Najważniejsze kwalifikacje, a później na pierwszych kilku zakrętach się rozpychać i do końca już nie puszczać rywali nawet jadąc z rozwalonym skrzydłem haha
0
@clyde
No tak, ale to pamiętam, że Ty w F1 to słabiutka jesteś :D
No offencee
1
@fcbarcafan19
Najgorsze na padzie są 3-4 sekwencje zakrętów zaraz po wyjeździe z tunelu
1
@clyde
Nie no na kierownicy o niebo lepiej.
Większa kontrola przy mikro ruchach
1
Grasz kariere w F1 i przychodzi ten moment tj GP Monako.
I weź graj w to na padzie xD
0
@Filipem
Pracoholik
0
@FcPortoFan1999
Problemy bezrobotnych xD
4
Komentarz usunięty
0
@BorzyKrzys
Oznaczaj mnie w tym temacie dobrze?
3
@Comentateiro
Ale nie był to niemiecki polityk.
Nie widzę więc wad
3
@Kessie
To chyba jeszcze jej nie odkryłeś bo wczoraj widziałem jak pod śmietnikiem spałeś
15
@vivalaice21
W takim razie Witamy ponownie
1
@JimMorrisonFCB
Tak właśnie czułem xD
1
@clyde
https://zapodaj.net/images/a3d61885f513a.png
No patrz.
W ubiegłym tygodniu się dopiero skapłem.
Przepuścilo kupon jak zszedłem ze stawką poniżej 5zl xD
1
@clyde a tak serio to mi ostatnio dali limity na fortunie gnoje xD
0
@clyde
Przynajmniej bez problemów będzie
2
@clyde Przegrałabyś jak człowiek siano u buka i nie byłoby problemu.
Zachciało ci się gwiazdorzyć, no i masz teraz efekt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JimMorrisonFCB
Ale wiesz, że to nie jest FM26? :D
Wiesz prawda? :D
7
@Bolton też bym łaził w samych gaciach gdybym miał taką rzeźbę
12
Wchodzisz do żabki po chiperki i widzisz @Bocheno1 kradnącego pieczywo.
Co robisz?
https://zapodaj.net/images/ec5a74623a9cb.jpg
8
@kundee @Lanosss
A wygląda tak:
https://zapodaj.net/images/7af2520c78f86.jpg
6
Dobrze mówi Mati?
Jaka opinia La rambli