1

@Schoogs
Mój pierwszy Main to była Katarina przed reworkiem.

Jakoś koło sezonu 2 czy 3.
Ale to była maszyna ajjj

5

@Huck
Jak nudny jak każda gra/ rozgrywka jest totalnie inna.

0

@takisobiektos no jeszcze musisz poczekać z tym odpadnięciem t1 xD

2

Team chat z Brazu 4:
- Focus Mordekaiser all

No i walka wygrana wiadomo

3

0

Zachcialo im się Anivii to mają

0

Faker jaki TP xD

2

Guma Co wypłacił ojcowskiego liścia z ulta i rozbija bank

1

No to 1:1 raczej xD

Jak tu będzie 0-2 to niech te AL już wraca do domu przed startem 3 gry xD

6

@Laminedependencia
Tragiczny

0

Ale ich rozjechało T1 w tym teamfighcie

1

@Popitek12

Ryz zdrowszy więc Wiadomo

Rice+ Drinkwater, a przed nimi Ronaldo

2

@spiderman1899

Ale to tylko w tej rozbudowanej wersji funko popow.

Z ławka rezerwowych za nim i w ten pozycji
https://zapodaj.net/images/20a8f0cb072ab.jpg

To sam był kupił

0

Przydałby się taki Faker w Liverpoolu

2

@spiderman1899
No i wujek Ben

2

@Kessie

Nie żartuj tak nawet xD

0

@Kasy
Wiem wiem, że są popy, ale tutaj tematycznie pod stronę

0

@kamiVeB
Doku xD

Olise jak już

7

4

@kundee
Dobry pomysł.
Prawda @Kessie ?

11

@gumaz

Z @Kessie.
Najlepiej po jednym z tych przegranych meczów Liverpoolu

4

@marcin62
Bez kitu co za żałosny Typ.

Umie kogoś wyśmiać publicznie i zgrywać luzaka, a jak ktoś dosłownie post niżej zrobi to w stosunku do niego, to wyzywa od pajaców :D

1

@Antimadridista~
Przecież chłopie To ty zacząłeś docinkami o roksie do innego użytkownika.

Co za... Ah ugryzę się w język.

2

@Antimadridista~
O widzę, że żartować z kogoś to potrafisz, ale jak z Ciebie się żartuje, to już płaczesz jak dziewczynka.


Żałosne

1

@Antimadridista~
To zmień robotę i nie narzekaj więcej

5

@July_6_BcN
Spokojnie, Ciebie nie zdmuchnie xD

2

@Transu96 dokładnie, a ty jesteś naczelnym xD

9

Ja to bym Córki nie puścił w obecnych czasach zbierać cukierki po domach/ mieszkaniach obcych ludzi.

Debili nie brakuje ile to się słyszy, że wstrzykują coś w słodycze albo ( tak tak psiecko hehe ) wstrzykują lub wsadzają jakieś żyletki w kawałki mięsa i rozrzucają po podwórkach/ wybiegach dla psów.

Albo co gorsza widzę jak grupka dzięki w wieku 6-9 lat chodzi bez jakiegokolwiek nadzoru chociażby z boku osoby dorosłej i nie mają obaw że pewnego razu zapukają do jakiegoś pdfa.


Ktoś powie, że jestem przewrażliwiony, ale nie sądzę abym w tej kwestii był

3

@Filipem
To jeszcze mentalny dzieciak i tyle.
Ma prawo się pogubić przy takiej sławie i kasie.

Dobrze, że macie takiego Pedriego

6

@Kessie
Też tam podjedź to załatwię 2 sprawy za jednym zamachem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?