Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Schoogs
Mój pierwszy Main to była Katarina przed reworkiem.
Jakoś koło sezonu 2 czy 3.
Ale to była maszyna ajjj
5
@Huck
Jak nudny jak każda gra/ rozgrywka jest totalnie inna.
0
@takisobiektos no jeszcze musisz poczekać z tym odpadnięciem t1 xD
2
Team chat z Brazu 4:
- Focus Mordekaiser all
No i walka wygrana wiadomo
3
@FCB_dimiC
Źródło to @ArgentynskiKaktus
0
Zachcialo im się Anivii to mają
0
Faker jaki TP xD
2
Guma Co wypłacił ojcowskiego liścia z ulta i rozbija bank
1
No to 1:1 raczej xD
Jak tu będzie 0-2 to niech te AL już wraca do domu przed startem 3 gry xD
6
@Laminedependencia
Tragiczny
0
Ale ich rozjechało T1 w tym teamfighcie
1
@Popitek12
Ryz zdrowszy więc Wiadomo
Rice+ Drinkwater, a przed nimi Ronaldo
2
@spiderman1899
Ale to tylko w tej rozbudowanej wersji funko popow.
Z ławka rezerwowych za nim i w ten pozycji
https://zapodaj.net/images/20a8f0cb072ab.jpg
To sam był kupił
0
Przydałby się taki Faker w Liverpoolu
2
@spiderman1899
No i wujek Ben
2
@Kessie
Nie żartuj tak nawet xD
0
@Kasy
Wiem wiem, że są popy, ale tutaj tematycznie pod stronę
0
@kamiVeB
Doku xD
Olise jak już
7
W biedronce jaki Drop
https://zapodaj.net/images/19e34fa9ff765.jpg
4
@kundee
Dobry pomysł.
Prawda @Kessie ?
11
@gumaz
Z @Kessie.
Najlepiej po jednym z tych przegranych meczów Liverpoolu
4
@marcin62
Bez kitu co za żałosny Typ.
Umie kogoś wyśmiać publicznie i zgrywać luzaka, a jak ktoś dosłownie post niżej zrobi to w stosunku do niego, to wyzywa od pajaców :D
1
@Antimadridista~
Przecież chłopie To ty zacząłeś docinkami o roksie do innego użytkownika.
Co za... Ah ugryzę się w język.
2
@Antimadridista~
O widzę, że żartować z kogoś to potrafisz, ale jak z Ciebie się żartuje, to już płaczesz jak dziewczynka.
Żałosne
1
@Antimadridista~
To zmień robotę i nie narzekaj więcej
5
@July_6_BcN
Spokojnie, Ciebie nie zdmuchnie xD
2
@Transu96 dokładnie, a ty jesteś naczelnym xD
9
Ja to bym Córki nie puścił w obecnych czasach zbierać cukierki po domach/ mieszkaniach obcych ludzi.
Debili nie brakuje ile to się słyszy, że wstrzykują coś w słodycze albo ( tak tak psiecko hehe ) wstrzykują lub wsadzają jakieś żyletki w kawałki mięsa i rozrzucają po podwórkach/ wybiegach dla psów.
Albo co gorsza widzę jak grupka dzięki w wieku 6-9 lat chodzi bez jakiegokolwiek nadzoru chociażby z boku osoby dorosłej i nie mają obaw że pewnego razu zapukają do jakiegoś pdfa.
Ktoś powie, że jestem przewrażliwiony, ale nie sądzę abym w tej kwestii był
3
@Filipem
To jeszcze mentalny dzieciak i tyle.
Ma prawo się pogubić przy takiej sławie i kasie.
Dobrze, że macie takiego Pedriego
6
@Kessie
Też tam podjedź to załatwię 2 sprawy za jednym zamachem