Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dankho94isback
Z ligą też im nie wypali
1
@Kessieu mnie również
0
@Roobo jakich?
1
Ale po co Flick tego Pedriego wystawiał no nie?
0
@Kasy ta wymagająca
15
@July_6_BcN na sondzie ulicznej
1
@Stanio87
Czyli wykluczyli zawodowca bo ponosili straty.
@gumaz
0
@gumaz
No właśnie chyba wywineli mi taki numer
0
@bart_azz
Nawet jak wpisuje 2zl i daje kurs 3.0 to też nie idzie.
Specjalnie sprawdziłem
0
Możecie postawić kupon na fortunie?
Wyskakuje mi taki komunikat za każdym razem
https://zapodaj.net/images/368ae405240d2.png
1
@blakkudium
@Kgorecki2500 opinia
2
@Kozinho.
Przeciez właśnie wleciał z Darwinem Ziomboj
1
@Kessie
Tiktaków By Ci w sklepach brakło do wstawiania nowych zębów
0
Tu akurat racja.
Najłatwiej Januszom od polskiej piłki reprezentacyjnej przychodzi biadolenie, że dla Niemców w klubie się starał itd
7
La rambla pogrywająca z ambasada argentyńska
2
@adamek20151
A dobrze, dbają o fanów i nie wymyślają sobie odmawiania dawania autografów ;)
3
Co łączy @Kessie i Arsenal?
Caly sezon tyrają i nic z tego nie mają
2
To akurat proste.
Saka do śmietnika
1
Vidic + Maldini
Kto tam wgl wsadził Kompanego xD
6
@Pawlak1992
@Popitek12 i @Lionel_Messi10
7
@Jakchcesz
Wahania nastroju też mogą się u Ciebie pojawić w najbliższym czasie
1
@lithotripter
Fuj nosić po kimś buty jeszcze nie wiadomo po kim.
Tak wiem można dezynfekcję robić itd, ale mimo wszystko blee
5
@LeszekFCB
500zł max
Np takie air force 1 lub inne Timberlandy
0
@Encore
Ale gówno
10
@Luciano99
Ewidentnie jesteś trzeźwy, a ja nie będę rozmawiał z tobą będącym w takim stanie.
4
@Luciano99
Trzecia jest taka, że Ja nie pracuje u gamonia na zakładzie i to za darmo xD
4
@Kessie na tym właśnie polega różnica między nami.
Ty co kolejkę przeżywasz Liverpool, a kibice innych drużyn na spokojnie śledzą sobie poczynania waszego Arsenalu bo prędzej czy później i tak wypiszecie się z walki o wszystkie trofea i każdy o tym wie :P
https://zapodaj.net/images/a71cc9d8905c7.jpg
PS. Zdjęcie nie powiązane z Arsenalem
1
@LeszekFCB
Myślisz, że Ci powiem?
2
@Kgorecki2500
Moja opinia:
https://zapodaj.net/images/127a3ef6c2284.jpg
0
@tomek8756
Raczej wątpię