10

0

@A4ron oby tak było

1

@Eklerek

Frimponga masz w skladzie?

Nunez - Kessie - Frimpong
To powinien być trzon drużyny

1

@blakkudium
Dlatego ja już poważnie tych rozgrywek nie traktuje od wczoraj.

Liga, puchar ligowy i tyle

0

@Cules69
Odpowiedziałeś sobie na własne pytanie

0

Liga mistrzów?

Przereklamowane rozgrywki.

3

@Cyzix

Jak ogarniesz żeby @Luciano99 mi oddał wreszcie 200zl, to Ci dam nawet i 6zł

2

Ta liga mistrzów to też przereklamowana jest.
Premier league to są rozgrywki.

Tyle ode mnie.
Strzałka
https://streamable.com/62inne

2

@Kessie
Teraz to niech się goni

7

@escarabajo czyli dzisiaj jednak bierz Ekitike do fantasy


2

@clyde
Dzięki i wzajemnie

1

@Stinger_
Biedactwa będą lecieć kilka godzin luksusowym samolotem.

Tak bardzo mi ich szkoda...
Tyle urazów się nabawią przez to, a jacy przemęczeni będą...

Współczuję im.
Ciekawe czy chociaż coś do jedzenia dostaną - pewnie nie

1

@Deathwing112
To kup mu bilet na mecz Realu.
Pewnie się ucieszy

1

@escarabajo
A to nie wiem.
Tylko fantasy premier league

1

@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80

Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2

2

@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD

4

@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.

Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada

0

@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.

A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego

0

@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.

Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.

Lepsze to niż braki głębi składu.

Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.

10

☎️ Here We Go!

Nowa okładka EA FC 26


@Eklerek

1

@Eklerek
- zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał

3

Typowa LM jutro.
Kasztany grają o 18:45, a poważna piłka zaczyna się o 21:00

2

@Comentateiro
Tego właśnie się boje w nadchodzącej starości.
Obłęd totalny xD

0

@Eklerek no City i Crystal Palace mogą powalczyć... xD

8

@Kessie

to wasze koszmary Kanonierzy xD
https://zapodaj.net/images/da04d7f7b128f.jpg

0

@Eklerek
Tabela ligowa mi się bardziej podoba

3

@blakkudium
Szkoda chłopa

7

@Kessie
Jedną robił fote, a druga w gaciach

12

@Kessie gdy widzi pod biedronka przypięty rower


0

@Kasy
Nie no przecież wiem, że nie masz na to psychy więc nie ma tematu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?