Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Dzień dobry
https://zapodaj.net/images/b6d393ac0f51c.jpg
0
@A4ron oby tak było
1
@Eklerek
Frimponga masz w skladzie?
Nunez - Kessie - Frimpong
To powinien być trzon drużyny
1
@blakkudium
Dlatego ja już poważnie tych rozgrywek nie traktuje od wczoraj.
Liga, puchar ligowy i tyle
0
@Cules69
Odpowiedziałeś sobie na własne pytanie
0
Liga mistrzów?
Przereklamowane rozgrywki.
3
@Cyzix
Jak ogarniesz żeby @Luciano99 mi oddał wreszcie 200zl, to Ci dam nawet i 6zł
2
Ta liga mistrzów to też przereklamowana jest.
Premier league to są rozgrywki.
Tyle ode mnie.
Strzałka
https://streamable.com/62inne
2
@Kessie
Teraz to niech się goni
7
@escarabajo czyli dzisiaj jednak bierz Ekitike do fantasy
2
@clyde
Dzięki i wzajemnie
1
@Stinger_
Biedactwa będą lecieć kilka godzin luksusowym samolotem.
Tak bardzo mi ich szkoda...
Tyle urazów się nabawią przez to, a jacy przemęczeni będą...
Współczuję im.
Ciekawe czy chociaż coś do jedzenia dostaną - pewnie nie
1
@Deathwing112
To kup mu bilet na mecz Realu.
Pewnie się ucieszy
1
@escarabajo
A to nie wiem.
Tylko fantasy premier league
1
@Stinger_
Mbappe powyżej 2.5 strzałów celnych
1.80
Dorzucasz przeciwieństwo propozycji @Luciano99 i już masz fajny kupon Ako2
2
@gumaz
Szybki powrót do łagru by był xD
4
@Kessie @Deviler @Luciano99
Wszystkiego najlepszego chłoptasie z pierwszej łapanki.
Ja na moje swieto tj międzynarodowy dzień Mężczyzny muszę jeszcze poczekać do 19 listopada
0
@Kinginiesta
Ja jestem szczęśliwy, że nie uległem presji i nie kupiłem tego.
A już niedługo rusza Football Manager 2026.
Coś pięknego
0
@escarabajo
Zależy od reszty składu.
Ciężko posadzić Ekitike po tym co pokazuje obecnie.
Fajnie mieć luksus i takie problemy jakie ma slot z doborem jedenastki.
Lepsze to niż braki głębi składu.
Natomiast ciężko będzie na dluzsza metę ujarzmić ambicje obu.
10
☎️ Here We Go!
Nowa okładka EA FC 26
@Eklerek
1
@Eklerek
- zrobię nawet 10 razy więcej, jeśli będę musiał
3
Typowa LM jutro.
Kasztany grają o 18:45, a poważna piłka zaczyna się o 21:00
2
@Comentateiro
Tego właśnie się boje w nadchodzącej starości.
Obłęd totalny xD
0
@Eklerek no City i Crystal Palace mogą powalczyć... xD
8
@Kessie
to wasze koszmary Kanonierzy xD
https://zapodaj.net/images/da04d7f7b128f.jpg
0
@Eklerek
Tabela ligowa mi się bardziej podoba
3
@blakkudium
Szkoda chłopa
7
@Kessie
Jedną robił fote, a druga w gaciach
12
@Kessie gdy widzi pod biedronka przypięty rower
0
@Kasy
Nie no przecież wiem, że nie masz na to psychy więc nie ma tematu