0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz aktywnie zbiera zęby z chodnika

2

4

@esem91
Ponoć jest kibicem Legii

0

@Sinirsey
Nie dopuszczać do niego

3

@gumaz
Taki Kit Ci @Kessie ożenił jak opychał Ci tego złoma? xD

0

@VAMOS1899LaMasia
My awansowaliśmy rok temu z 1 i dostaliśmy w nagrodę PSG w prime jak Nadal na mączce

2

@konrad1661
Szkoda bo oba zespoły i tak awansuja, a fajnie byłoby oglądnąć taki mecz w najsilniejszych składach obu drużyn

5

@Kessie
Dbam o swoich gości jak mogę.
Czuj się jak u siebie w domu

1

@MaziFCB
Na szczęście niezwłocznie nas o tym poinformowałeś i wszystko jest pod kontrolą

1

@Kessie @Czajka90 opinia?


4

@Czajka90
Obie odpowiedzi są poprawne

5

@Kessie chodź do mojej piwnicy pokaże Ci nieprzypięty rower

9

@Kessie
"Dzisiejszy nalot na moją dziuplę"
Już myślałem, że znowu padles ofiarą gwałtu za zakładzie xD

To byłby 6 raz w tym tygodniu.

0

@gumaz

Zależy w czym

1

@Hshdhrhdh

Pierwszych*
xD

4

@Hshdhrhdh

Ja sobie spokojnie czekam aż odpali.
Nie mam 10 lat żeby płakać po pierszych kilku meczach i panikować.

Za duża skala talentu żeby nie podołał, powrót do formy kwestią czasu

16

@JohnKennedy

W przeciwieństwie do Ciebie.

11

@JohnKennedy
Zgól ten koper

1

Pominąć reklamę wideo?

Stracisz nagrodę.

5

@Popitek12

Nie palę, ale ulubione pety to @Kessie i @Bocheno1

0

@Hshdhrhdh
DAwno temu

1

@gumaz to był mój prime, który już raczej nigdy nie wróci

1

@Popitek12

Jak @wpwelement akurat przechodzil na pasach

( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@JohnKennedy
Dasz radę.

3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czajka90
Z litości Cię nie oznaczyłem :D

No.. ale teraz to już będę Cię zawsze oznaczal przy okazji ciśniecia beczki z Arsenalu

29

@Safrani
No i super.

Moja ma 5lat i jedyne co przyniosła z przedszkola to chorobę już po czwartym dniu.

Kabaret

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?