5

7

Loooooo kuuu###
Jaka brama Szobo z wolnego.

Trzymaj się tam @Kessie

6

@vangoor
Zwłaszcza, że grali z Brighton

0

Co raz więcej miejsca zostawia Arsenal

3

Ale by to zrobił Wirtz.
Ajjj

0

Saliba już się obsrał.
I tak długo wytrzymał ciśnienie

2

@Kessie
You never win a league

1

@Kessie
Prawie jak Fernando Torres w prime tylko włosy krótsze

4

2

@Hshdhrhdh
Mniej niż @Kessie tobie wczoraj wieczorem.

Stawiam na 3 bramki

4

Dzisiaj tak czy siak będzie beka z @Kessie .

Jak wygramy z Arsenalem, to wiadomo

Natomiast jeśli jakimś cudem Arsenal wygra, to ten gamoń @Kessie jeszcze pomysli, że oni faktycznie mogą zgarnąć maistra xd

1

@Kessie
On tam krzyczy Trust the process

3

Dobra już powoli można się rozsiadać przed TV.
Wirtz dzisiaj odpala na dobre.

Zdjęcie nie powiązane z Arsenalem.
https://zapodaj.net/images/172826720b903.jpg

1

Uwaga możliwe spoilery z Avengers doomsday


2

1

@KidusFCB

Potwierdzam słowa @mordini123

Ja sobie kupiłem ostatnio za 79zl/ miesięcznie

Pakiet Canal Sport super + eleven czy jakoś tak

79zl/ msc i mam:
▪️Podsumowanie – co razem dostajesz:

Liga Mistrzów Canal+ Super Sport
Premier League Canal+ Super Sport
La Liga Canal+ Super Sport
Ligue 1 Canal+ Super Sport
Ekstraklasa Canal+ Super Sport
Serie A Eleven Sports
Bundesliga Eleven Sports (pełne prawa)
Liga Portugalska, Belgijska Eleven Sports
F1, MotoGP, DTM Eleven Sports
KSW, Żużel, tenis, golf Canal+ Super Sport

3

@Kessie

Zaznaczyłem Cię na tym zdjęciu żeby się ludzie przypadkiem nie pomylili o kogo chodzi
https://zapodaj.net/images/495ddcd7e611b.png

0

@DonCarletto
Dostal te zachcianki i gówno grali.
Wywalili go z klubu gdzie dostał zdecydowanie za dużo czasu.

Co robi geniusz Ten Hag?

Stara się pozyskać ten sam szrot do kolejnej drużyny która prowadzi.

O czym ty dyskutować?

1

@partymaker
Może czegos więcej niż 1 punktu po 2 kolejkach.

W dodatku mając 3-1 i grając w przewadze wypuszczają 3 punkty.

On akurat nie dziwię się, że nie dostaje kredytu zaufania w postani czasu na wyniki.
Już w United zmarnował go wystarczająco.

Ja się dziwię, że oni się wgl na niego nabrali

3

Tam przynajmniej ktoś myśli ( ale to znowu kłóci się z tym, że to zatrudnili )
Szybko działać może jeszcze uratują sezon xD


1

@JohnKennedy
Na własne życzenie.

3

@Pedri16Future
Zapomniałeś o kimś takim jak Wirtz jeszcze

4

@directedbyfcb
Bardzo fajny

1

@Kessie
Lol XD

4

@Luciano99
Zgadza się, przypominasz mi wtedy o @Kessie

10

@Luciano99
W obsranych 4 dniowych gaciach też nie wypada chodzić, a jakoś ich nie zmieniasz.

1

14

Komentarz usunięty

5

@tomek8756
Bilet ufundowany z 24 kolejnych wypłat od @Kessie 'go

7

@Vurt
Szkoda tylko, że ja sobie będę wygodnie oglądał na kanapie, a @Kessie będzie stał na palcach i przez moje okno w salonie patrzył w stronę telewizora

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?