Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Kgorecki2500
Iść do kina bez kupowania popcornu to tak jak pójść na mecz i nie rzucić wiązanki w stronę sędziego.
Można, tylko po co?
3
To się dowiedział xD
1
@Kessie
To ty
https://zapodaj.net/images/58e2e169330d8.jpg
3
@Kessie
Już chyba wiem gdzie włożysz sobie tą płytę bo przecież wy konsoli nie macie
0
@patrykzmc2000
Chelsea:
Dajemy 70mln £ za Fermina
Barca:
Bez szans, 50mln £ i ani grosza więcej
3
@MessiForeverTheBest ze szczęścia, że opuszcza Arsenal
0
@Faro
A ile fpsów miałeś jak wchodzili w pole karne?
3
@Faroto ty sobie chyba niska wydajność włączyłeś jak w LOLu i wszystkie efekty wyłączyłeś.
Dlatego Ci poznikały kałuże, pewnie kibice też xD
0
@Hshdhrhdh
Transfer jak z fify
1
@Encore
@Eklerek @JimMorrisonFCB
U mnie jest powtarzalność xD
1kolejka - 54pkt
2kolejka - 54pkt
Ujowo, ale stabilnie
Calafiori Saliba Raya Salah i Etikite uratowali mnie przed kompromitacja
0
@Transu96
z kim?
0
@Transu96
No Co tam wafel?
1
@Hshdhrhdh
Jeszcze oklep od Liverpoolu w meczu bezpośrednim i może kończyć sezon xD
3
@fart
Przecież specjalnie to zrobili chłopaczku.
Dodali trochę emocji dla kibiców
3
@macio_944
Dzień jak co dzień xD
0
@Bocheno1
Co tam somsiad
1
GG Ez game
1
Jak coś to śpię i nie czytam
0
@partymaker
Ty się nie martw o to xD
0
No i fajnie xD
1
@Kessie pampersa zmień huehue
1
@Limaker
Jak mnie nie ma na boisku to co się dziwić
Nuneza też sprzedali
1
@Laminedependencia
Na MMA w następnej kolejce dopiero
1
Oho widzę, że sędzia już chce wykartkowac Liverpool przed meczem z Arsenalem
0
@Kasy
W sensie, że udajesz geja?
1
@Eklerek
Ludzie myślą chyba że to ten sam trippier co przed transferem do Atletico
2
@Eklerek
I podjęli bardzo dobra decyzje.
0
@Kasy
Jedyne co ty masz wspólnego z teczką, to że każdy nosi Cię pod pachą
4
@Barca_Big_Moment współczuję
11
@Lionel_Messi10
A najlepsze jest to że pewnie i tak by wykręcił lepsze liczby w repce niż Vinicius xD